Dordrecht, Netherlands

Uitreiking Vrijwilligersprijs in Schouwburg Kunstmin

3 vrijwilligersorganisaties hebben de vrijwilligersprijs gewonnen. Dat gebeurde gisteravond in Schouwburg Kunstmin. 36 organisaties hadden zich aangemeld.
Dennis Koorevaar | 8 december 2017 15:55 | Aangepast op 8 december 2017 15:55
De prijs is voor de vrijwilligers een echte blijk van waardering. Zij merken dat er gezien wordt wat zij doen en dat vinden ze belangrijk.

Voor de organisaties is het fijn om een geldbedrag te winnen. Daarmee kunnen zij meer doen voor hen die het nodig hebben. Kinderen een dagje uit verzorgen, of nieuwe spullen aanschaffen.

Er valt nog meer te winnen voor de vrijwilligersorganisaties. Zij doen in februari mee voor een landelijke prijs. De gemeente kon 3 organisaties aanmelden en heeft de winnaars aangemeld. De winnaar krijgt €5000 euro.

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...