Dordrecht, Netherlands

Uitspraak kantongerecht Aldi vs Jumper

In de zaak Aldi versus Jumper heeft het kantongerecht vorige week uitspraak gedaan.Jumper moet haar pand verlaten en Aldi mag de plannen voor het uitbreiden voortzetten.
Dennis Koorevaar | 8 oktober 2018 11:44 | Aangepast op 8 oktober 2018 11:44
De dierenspeciaalzaak aan de Dubbeldamseweg-Zuid is het niet eens met de uitspraak. Volgens hen is er nog niet eens een ontwerpvergunning.

Jumper gaat tegen de uitspraak in hoger beroep. Voorlopig verandert er niks en blijft de dierenzaak op de huidige locatie.

Meest gelezen

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

Redactie Streekomroep | 12 dec 2025 12:08

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Lees ook

Vrijwilligers overhandigen petitie aan burgemeester om sluiting van cultuurcentrum DOOR te voorkomen

‘Behoud de culturele broedplaats waar kunst, cultuur en mensen elkaar ontmoeten’, dat is de boodscha...

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

De Dordtse raad reageert vol afschuw op de gebeurtenissen op begraafplaats Essenhof. Daar zijn grave...

Kerstsfeer aan de Krommedijk, maar geen punten voor FC Dordrecht

Spectaculaire goals, wéér geen resultaat, een teruggekeerde aanvoerder en een indrukwekkende steunbe...

Caty Groen schrijft tiende boek in misdaadreeks: 'Als ik iets interessants voorbij zie komen, schrijf ik het gelijk op'

Een rechercheur, een onopgeloste moord en Dordrecht als decor: dat zijn de vaste ingrediënten van de...

Dit gebouw met 51 appartementen wordt gebouwd voor senioren en er zijn al 800 aanmeldingen

Al ruim drie jaar geleden werd het aangekondigd, maar nu is de verkoop van een nieuw appartementenco...

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Een explosief heeft een raam van een apotheek in Dordrecht vernield. Volgens de politie gebeurde dat...