In de zaak Aldi versus Jumper heeft het kantongerecht vorige week uitspraak gedaan.Jumper moet haar pand verlaten en Aldi mag de plannen voor het uitbreiden voortzetten.
Corrado Francke | 23 september 2026 17:00
Redactie Streekomroep | 16 september 2026 16:00
Corrado Francke | 19 september 2026 11:20
In een huis aan de Soeteliefskamp in Hendrik-Ido-Ambacht is dinsdagmiddag brand ontstaan. Dat gebeurde toen dakdekkers op het dak bezig waren met werkzaamheden.
Buurtbeweging Groene Buur maakt kans op een ASN Gouden Eekhoorn Award. Het initiatief is één van de tien finalisten van de landelijke prijs voor mensen en organisaties die bijdragen aan een mooiere toekomst. Ook in Dordrecht is Groene Buur actief. De lokale coördinator Leanne Stange hoopt vooral dat de nominatie meer Dordtenaren enthousiast maakt om met groen aan de slag te gaan.
Presentator Ad van den Herik heeft zijn zomervakantie met een week verlengd en dat geeft ons de gelegenheid om zijn ritje in de TukTuk met vastgoedondernemer en stadsgids Pieter van Loon nog een keer uit te zenden.
Voor het eerst vaart Corrie van Rijswijk dit jaar alleen mee tijdens de Gondelvaart in Giessen-Oudekerk. Dat haar eerste solo-deelname meteen goed was voor een derde prijs, maakt de prestatie extra bijzonder. “Geweldig, ik kan het niet anders zeggen.”
GSC/ODS heeft opnieuw een brandbrief naar de Dordtse gemeenteraad gestuurd. De voetbalclub vreest voor de gevolgen van het Stadspark XL-plan en hoopt de lokale politici wakker te schudden. “Als het plan wordt doorgezet, is onze club ten dode opgeschreven.”
Het Dubbelmondepark in Dordrecht is tijdelijk niet toegankelijk. De gemeente heeft deze maatregel genomen na de ontsnapping van twee Schotse hooglanders eerder deze week. De dieren belandden daarbij op de N3.