In de zaak Aldi versus Jumper heeft het kantongerecht vorige week uitspraak gedaan.Jumper moet haar pand verlaten en Aldi mag de plannen voor het uitbreiden voortzetten.
Redactie Streekomroep | 1 september 2026 23:26
Rijnmond | 7 september 2026 16:15
Redactie Streekomroep | 28 augustus 2026 11:09
Een juwelier op de Voorstraat in Dordrecht is vrijdagochtend overvallen. Wat er precies is buitgemaakt, is nog niet duidelijk.
Onrust in Wielwijk, want al anderhalf jaar is de bushalte naast het Admiraalsplein in Dordrecht voor bussen onbereikbaar. Buurtbewoners moeten daardoor naar een tijdelijke halte, zo’n 500 meter verderop. Voor de Dordtse VVD is dit onacceptabel: "Je haalt zo een nat pak als je staat te wachten op de bus."
De Biesboschpolder in Dordrecht bestaat op 1 september precies honderd jaar. In al die jaren heeft het gebied meerdere functies gehad: van werkverschaffingsproject tot landbouwgrond en de laatste decennia steeds vaker als recreatief natuurgebied. Onder de rook van de wijk Sterrenburg genieten nu steeds meer natuurliefhebbers van er kunnen wandelen, fietsen of de hond uitlaten.
Een man is afgelopen week veroordeeld tot een jaar cel voor het oplichten van zes hoogbejaarde of geestelijk beperkte mensen, onder wie een Dordtenaar. Gaat J. van G. (26) binnen drie jaar opnieuw de fout in, moet hij zes maanden extra achter de tralies.
Een fatbiker op de vlucht voor de politie heeft een fietser aangereden. Dat gebeurde donderdagochtend in Dordrecht.
Een oudere vrouw is dinsdagmiddag in een sloot langs de Provincialeweg in Dordrecht beland. Door nog onbekende oorzaak reed ze met haar elektrisch aangedreven rolstoel het water in. Omstanders zijn te hulp geschoten.