Dordrecht, Netherlands

Update RIVM: 93 nieuwe sterfgevallen

Er zijn 93 nieuwe sterfgevallen gemeld in de afgelopen 24 uur. Dat laat het RIVM weten. In totaal zijn er nu 864 mensen in Nederland overleden aan het coronavirus. Het aantal patiënten dat in een ziekenhuis is opgenomen (geweest), is met 5070 toegenomen tot 3990. Dat zijn er minder dan gisteren.
Marjolein Vos | 30 maart 2020 14:05 | Aangepast op 30 maart 2020 14:05
Volgens het RIVM blijkt uit de cijfers dat het virus zich minder snel aan het verspreiden is, doordat het aantal opnames minder snel toeneemt dan je zou kunnen verwachten als er geen maatregelen waren genomen. Of echt sprake is van een afvlakking, moet later deze week blijken.

Het aantal nieuw gemelde besmettingen is 884. In totaal zijn er nu 11.750 besmettingsgevallen bekend. Doordat lang niet iedereen getest wordt, ligt het werkelijke aantal besmettingen hoger. Volgens het RIVM zijn er in Dordrecht nu 46 mensen besmet. Zondag waren dat er 42.


Het kabinet wil de coronamaatregelen, die tot 6 april zouden gelden, verlengen. Dat meldt de NOS. Het is nog niet bekend tot wanneer.

Meest gelezen

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Glijden of wippen kan hier straks niet meer, want er is te weinig geld

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 29 jan 2026 10:46

Lees ook

Krijgt deze Dordtse uitvinding een standbeeld? 'Iconen moet je koesteren'

Als het aan Tjarco van Raalte ligt, staat er over precies drie jaar na vandaag een standbeeld van de...

Ontmoetingen met lijsttrekkers in nieuwe serie van Op Pad Met Ad

Op Pad Met Ad staat de komende weken geheel in het teken van de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maa...

Verwarde man aangetroffen na melding schietpartij in Papendrecht

Door een melding van een schietpartij zijn verschillende eenheden woensdagmiddag naar de Duivenstraa...

Met de kabel over de stoep: Dordtenaren mogen elektrische auto voortaan vanuit huis opladen

Goed nieuws voor gebruikers van elektrische auto's: Dordtenaren hoeven geen vergunning meer te hebbe...

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

De bouw van bijna tweehonderd jongerenwoningen in Dordrecht gaat binnenkort van start. Bouwer AKOR i...

Kuijt hoefde Plug niet over te halen voor FC Dordrecht: ‘Zelf de keuze gemaakt’

Van allerlei kanten was er interesse voor Jan Plug, maar de Feyenoorder koos uiteindelijk voor een t...