gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Urban Chase in Dordrecht

Urban Chase, het grootste stadsavontuur van Nederland, werd dit jaar georganiseerd in Dordrecht.

Rob van der Woude |  | Aangepast op
Op zaterdag werd Dordrecht in een groot speelterrein voor volwassenen. Deelnemers gingen vanuit daar op zoek naar verschillende uitdagende opdrachten in de stad.


Urban Chase is een kruising tussen een speurtocht en een obstakelrace waarbij teams van twee met behulp van familie, vrienden en mensen op straat bijzondere fysieke en mentale opdrachten moeten volbrengen. Het evenement legt de nadruk op het fun-karakter en is daarom een uitdaging voor zowel sporters als niet-sporters. Tussen de opdrachten lopen deelnemers door de stad, of hebben ze de keuze om het openbaar vervoer te pakken.


Lees ook

PSX_20260529_191757

Woonboerderij uitgebrand na blikseminslag

Een woonboerderij in Bleskensgraaf is vrijdagavond in vlammen opgegaan. Bij de brand kwam veel rook vrij.

foto artikel marokko fietsers

Bijna 2500 kilometer fietsend afgelegd, Cas en Bram bereiken Marokko: ‘Soepel gegaan.'

De vrienden Cas de Klerk en Bram Vos de Weal, die een aantal weken geleden met fiets naar Marokko vertrokken, zijn in Marokko aangekomen. Vanuit Dordrecht hebben ze al fietsend bijna 2500 kilometer afgelegd. En dat deden ze sneller dan verwacht.

pexelswandeling

Dit jaar geen avondvierdaagse in Sliedrecht

Geen avondvierdaagse in Sliedrecht dit jaar. Ondanks herhaaldelijke oproepen, is het de organisatie niet gelukt om genoeg vrijwillige verkeersregelaars te vinden. "Door dit tekort kunnen wij de veiligheid van de deelnemers en overige weggebruikers niet voldoende waarborgen", schrijft de organisatie Avondvierdaagse Sliedrecht. Deelnemers krijgen hun inschrijfgeld terug.

foto artikel b&b Dordrecht

B&B Hesha maakt kans op titel ‘beste B&B Nederland 2026’: ‘Ik kan het niet geloven’

De Dordtse Bed and Breakfast Hesha is genomineerd voor ‘Beste B&B in Nederland 2026’ in de categorie 3 tulpen. De B&B in de wijk Sterrenburg bestaat nog maar twee jaar, maar heeft nu al een nominatie op zak. Iets wat eigenaresse Sharon Kerkhoven totaal niet zag aankomen. “Ik kan wel een gat in de lucht springen”, zegt ze vol extase.

kilttunnel foto

Let op: Kiltunnel komende avonden en nachten dicht richting Dordrecht

Verkeer vanuit de Hoeksche Waard kan de komende avonden niet via de Kiltunnel Dordrecht bereiken. De provincie vernieuwt het asfalt op de N217, waardoor de weg tussen 20.00 uur en 06.00 uur dicht is.

Nationaal Baggermuseum nieuwe naam

museum

Nieuwe naam en miljoeneninvestering: Baggermuseum wordt uitgebreid

Het Nationaal Baggermuseum krijg een nieuwe naam en wordt uitgebreid. Dat is bekendgemaakt tijdens de viering van het 50 jarig bestaan van het museum. De grote baggerbedrijven Van Oord en Boskalis investeren 4 miljoen euro voor de bouw van een nieuw waterbouwcentrum, pal naast het huidige onderkomen in Sliedrecht.