Dordrecht, Netherlands

Urban Chase in Dordrecht

De sportieve speurtocht Urban Chase komt naar Dordrecht. In deze tocht zoeken teams van twee personen de snelste route door de stad. Voorgaande jaren was de wedstrijd al in Groningen, Utrecht en Breda. Dit jaar is de wedstrijd alleen in Dordrecht.
Robert van Loon | 19 mei 2017 10:42 | Aangepast op 19 mei 2017 10:42
Onderweg komen de deelnemers verschillende sportieve, mentale en grappige onderdelen tegen die ze moeten overwinnen. Wat de onderdelen zijn blijft voor de deelnemers geheim. Bij voorgaande edities kwamen onderdelen als springen van een hoogwerker of zingen voor een vol terras voorbij.

De deelnemers moeten door middel van aanwijzingen navigeren naar de obstakels of opdrachten.

De route is tussen de 10 en 20 kilometer lang. Deelnemers kunnen naast de benenwagen ook gebruik maken van het openbaar vervoer.

Lees ook

Een groene tuin in vijf stappen: ‘Eén groot natuurgebied maken’

Hoe kun je je tuin vol tegels omtoveren tot een ware stadsoase? Tijdens een speciale cursus bij Duur...

Ook interim directeur Sociale Dienst weggestuurd: ‘Onvoldoende draagvlak’

Het lukt het bestuur van de Sociale Dienst Drechtsteden (SDD) maar niet om de problemen bij de diens...

Vastgelijmde liftknoppen hersteld, ProRail kijkt of camera's een optie zijn

De vernielde stationsliften op Dordrecht Zuid zijn weer gerepareerd. Dat laat ProRail woensdag weten...

School haalt met speciale kerstmarkt 3000 euro op voor goed doel

Een kerstmarkt op school. Niet alleen sfeervol voor alle leerlingen, maar vooral ook met een special...

Luke reisde naar Noorwegen voor noorderlicht, maar zag het hier het beste: 'Nog nooit zo gezien'

Een lange reis maken naar het noorden van Noorwegen om het noorderlicht te zien? Maandagavond was da...

Al een half jaar geen les van neergestoken meester: zo gaat het nu met hem

Het gaat ‘beetje bij beetje beter’ met meester Recep, die een halfjaar geleden werd neergestoken tij...