gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vakantiebaantje in trek onder jongeren

7acb06f80371cf0199c9aa183900f51e

Jongeren gaan steeds vaker aan de vakantiebaan, zo blijkt uit onderzoek van FNV Jong. Ten opzichten van 2017 wordt er meer verdiend en hebben jongeren sneller een vakantiebaan.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Zo'n vierhonderd jongeren van 13 tot 29 jaar zijn ondervraagd door FNV Jong. De meeste jongeren(24 procent) gaan in de detailhandel werken. De horeca is met 18 procent de nummer twee en 15 procent van de jongeren zoekt het op in de zorg. Het vinden van een vakantiebaan gaat vaak via familie of vrienden 36 procent komt op deze manier aan een baan. Internetvacatures blijven ook populair met 35 procent en via Social Media vinden 22 procent van de jongeren een baan in de zomer. Een uitzendbureau wordt door 12 procent van de jongeren ingeschakeld om te helpen aan een vakantiebaan.

Het beste betaalde baantje kun je terugvinden in de schoonmaaksector met een uurloon van €11,94. De zorg levert €11,06 per uur op en in de kantoorbranche kun je €10,18 per uur verdienen. De bouwsector levert met gemiddeld €6,93 het minste op per uur.

Lees ook

HIA asielboot

Onderzoek naar alternatieve opvanglocaties Oekraïners en asielzoekers

De gemeenteraad in Hendrik-Ido-Ambacht gaat onderzoek doen naar alternatieve locaties voor Oekraïners en asielzoekers die momenteel opgevangen worden op schepen aan de Citadelkade. Daarnaast wordt een draagvlakonderzoek gestart onder inwoners over de opvang van asielzoekers.

Nieuwe situatie A16 N3 aansluiting (1)

Dubbele afslag naar A16 is nog even wennen: niet alleen maar links opstellen

Wie vanaf de N3 de snelweg richting Rotterdam op wil rijden, kan dat nu via twee rijstroken doen. Rijkswaterstaat heeft om de doorstroming te verbeteren het kruispunt ter hoogte van de Laan van Europa in Dordrecht aangepast. De nieuwe situatie is voor veel automobilisten wel nog even wennen.

pont rosmolenweg

Pont Kerkeplaat - Rosmolenweg vaart vrijdagochtend weer na problemen

Een van de ponten die als alternatief vaart vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug is donderdag een tijdje gestremd geweest. Het gaat om de verbinding tussen de Dordtse Kerkeplaat en de aanlegsteiger bij Boskalis aan de Rosmolenweg in Papendrecht. Vrijdagochtend vaart de pont weer, meldt Rijkswaterstaat.

dordtopslot

Bijna 200 bekeuringen, hakbijl ingenomen en 5 aanhoudingen tijdens 'Dordt op Slot'

Bij een controle onder de noemer ‘Dordt op Slot’ zijn donderdag bijna tweehonderd bekeuringen uitgedeeld. Ook werden een hakbijl en twee messen in beslag genomen, meldt de politie.

verdachtebureaurijnmondAH

Nepagent maakt slachtoffers in Sliedrecht en Gorinchem, politie zoekt dezelfde verdachte

Twee ouderen in Sliedrecht en Gorinchem zijn afgelopen zomer slachtoffer geworden van een nepagent. Volgens de politie gaat het om dezelfde verdachte. Beelden van hem zijn donderdagavond getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

foto ongeluk wielwijk apotheek

Bestuurster rijdt tegen muur van apotheek, vrouw nagekeken

Een automobilist is woensdag tegen de gevel van een apotheek gebotst in Dordrecht. De vrouw is ter plaatse gecontroleerd, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.