Dordrecht, Netherlands

Van den Ham blij met scorende Agrafiotis: "Hij is aan het ontwikkelen"

Winnen deed FC Dordrecht dinsdagavond niet, toch waren er voldoende aanknopingspunten in het spel van de Schapekoppen. “De spelers waren teleurgesteld en dat is alleen maar goed, want er zat meer in”, benadrukt trainer Harry van den Ham.
Corrado Francke | 28 oktober 2020 13:14 | Aangepast op 28 oktober 2020 13:14
Tegengoals

Toch ging het voor rust mis in de Dordtse defensie. “Net voor rust geven we twee goals dom weg en dan speel je jezelf uit de wedstrijd”, ziet ook spits Nikolas Agrafiotis. “Dan kom je terug tot 2-3 maar tegen Utrecht is dat niet goed genoeg.”

Agrafiotis, die in de zomer transfervrij overkwam van het Arnhemse Jong Vitesse, maakte twee doelpunten nadat hij in acht wedstrijden het doel niet wist te vinden. “Ze wilden er maar niet in. In de eerste wedstrijden dacht ik dat het wel zou komen, nu gingen ze er gelukkig wel in.”

Ontwikkeling

Van den Ham heeft hier in de afgelopen week over gesproken met de 20-jarige spits. “Hij was blij dat ik hem toch in het elftal gehouden heb. Hij is aan het ontwikkelen en komt tot kansen, dus het is fijn dat het nu gelukt is.”

“De organisatie stond goed en we hadden de ruimtes klein gemaakt”, vertelt Van den Ham na afloop van het weerzien met zijn oude club. “Ik had gehoopt dat we met een gelijkspel de rust in zouden gaan want we wilden na rust wat veranderen.”


Winnende goal

Na de theepauze zag de trainer de 3-3 eerder vallen dan de 2-4. Toch schoot Sander van de Streek de bezoekers naar een 2-4 overwinning.

De jeugdafdeling van de Domstedelingen, Jong FC Utrecht, is komende dinsdag te gast in de tiende speelronde van de Keuken Kampioen Divisie.

Lees ook

Veiligheidscamera geplaatst bij toekomstige opvang amv'ers

De gemeente Papendrecht heeft een bewakingscamera geplaatst bij een opvanglocatie voor minderjarige...

Het Jaar Van: de verdwaalde trucker die een fietsbrug aan gort reed en viral ging

Het werd begin dit jaar wereldnieuws: een trucker die over een fietsbruggetje rijdt en een spoor van...

19-jarige heeft ruim honderd kilo illegaal vuurwerk in huis

De politie heeft dinsdag meer dan 100 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. De 19-jarige bewoner...

In de rij voor oliebollen en het laatste vuurwerk: 'Volgend jaar? Een extra borreltje'

De laatste dag van het jaar is aangebroken en dat betekent vuurwerk en oliebollen. Bij de oliebollen...

Lichtjesfestival maakt dit plein een stuk kleurrijker: 'Je komt in een andere wereld'

Op het Energieplein in Dordrecht was dinsdagavond veel meer licht dan normaal. Tijdens het Lichtjesf...

Kinderopvang op slot na vernietigend rapport: ‘Ophouden met je gejank!’

Kinderopvang Happy4kids in Dordrecht moet de deuren sluiten. Een vernietigend inspectierapport met ‘...