gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Van den Ham na verloren duel tegen Excelsior: 'Dit heb je aan jezelf te verwijten'

b2b3a24d1f09725f68df6e1fd6b41088

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de Rijnmondderby verloren van Excelsior. Aan de Krommedijk werd het 1-3 voor de bezoekers: alle doelpunten van de Rotterdammers vielen uit corners in de slotfase van de eerste of tweede helft.

Corrado Francke |  | Aangepast op
"Dit heb je aan jezelf te verwijten", vindt hoofdtrainer Harry van den Ham. "Ik vind dat je deze wedstrijd gewoon had moeten winnen. We zijn groeiende, het komt wel goed, maar het is een hard gelach dat het op zo'n manier gebeurt."

Ook Kevin Vermeulen, die de 1-0 voor de Schapenkoppen voor zijn rekening nam, is teleurgesteld. "Hoe we het voor rust weggeven, mag niet gebeuren. We staan heel slecht en geven heel veel corners weg."

Van den Ham is ook niet tevreden over de instelling van zijn ploeg, met name bij de tegengoals. "Je moet je met je ziel en zaligheid verdedigen. Ten koste van alles moet je voorkomen dat je die ballen weghaalt."

Door het verlies staat FC Dordrecht op de zeventiende plaats van de Keuken Kampioen Divisie. Vrijdag gaan de Dordtenaren proberen om hier verandering in te brengen in een uitwedstrijd tegen Roda JC uit Kerkrade.

Lees ook

Ben-Corino-1-696x391

Tanja de Jonge is hoofdgast in Studio De Witt

Een gloednieuwe uitzending van Studio De Witt staat zaterdag 27 juni op het programma en is te beluisteren op Drechtstad FM tussen 10.00 en 13.00 uur.

OPMA Pieter van Loon

Ad maakt ritje in de TukTuk met ondernemer Pieter van Loon: ‘Toerisme geëxplodeerd’

Vastgoedondernemer én stadsgids Pieter van Loon laat met zijn TukTuk toeristen op een unieke manier kennismaken met Dordrecht. Met dit initiatief wil Van Loon toeristen die minder mobiel zijn toch de stad laten ervaren. Zo’n tour duurt ongeveer een uur en gaat langs alle bezienswaardigheden van de binnenstad, vertelt hij aan Ad van den Herik in Op Pad Met Ad.

Schermafdruk op 2026-06-26 11-02-50

Alblasserdam onderzoekt toekomst als zelfstandige gemeente

De SGP, VVD en het CDA in Alblasserdam hebben donderdag hun coalitieakkoord voor de komende vier jaar gepresenteerd. Waar er onder andere wordt ingezet op het realiseren van extra woningen, veiligheid en bereikbaarheid, wordt de komende bestuursperiode ook gebruikt om te onderzoeken of Alblasserdam door kan gaan als zelfstandige gemeente.

afvalzakken

Tegen afvaloverlast: 270 euro betalen als vuilnis onjuist wordt aangeboden

Wie vanaf deze maand afval verkeerd aanbiedt, kan in Dordrecht een flinke prent krijgen. Naast de opruimkosten van 160 euro zullen bewoners die hun afval onjuist plaatsen vanaf 1 juli ook een boete moeten betalen van 110 euro.

IMG_9316

Maandenlange megaklus aan brug begint nu écht: 'Er komt veel hinder'

Iedereen heeft er maandenlang op kunnen voorbereiden, maar vrijdagavond is het echt zover: vanaf 23.00 uur gaat de Papendrechtsebrug voor zo'n negen maanden dicht. "Het gaat veel hinder veroorzaken voor de hele regio", waarschuwt Rijkswaterstaat.

Jos verenigingsspeld

Jos (62) zet zich al 45 jaar in voor deze basketbalvereniging en krijgt onderscheiding

Groot feest bij basketbalvereniging River Trotters in Hardinxveld-Giessendam. Daar is de 62-jarige Jos Baggerman in het zonnetje gezet voor zijn 45-jarige inzet voor de club. Als blijk van waardering heeft hij een verenigingsspeld met oorkonde van de Nederlandse Basketball Bond gekregen. "Een totale verrassing."