gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Van den Ham na verloren duel tegen Excelsior: 'Dit heb je aan jezelf te verwijten'

b2b3a24d1f09725f68df6e1fd6b41088

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de Rijnmondderby verloren van Excelsior. Aan de Krommedijk werd het 1-3 voor de bezoekers: alle doelpunten van de Rotterdammers vielen uit corners in de slotfase van de eerste of tweede helft.

Corrado Francke |  | Aangepast op
"Dit heb je aan jezelf te verwijten", vindt hoofdtrainer Harry van den Ham. "Ik vind dat je deze wedstrijd gewoon had moeten winnen. We zijn groeiende, het komt wel goed, maar het is een hard gelach dat het op zo'n manier gebeurt."

Ook Kevin Vermeulen, die de 1-0 voor de Schapenkoppen voor zijn rekening nam, is teleurgesteld. "Hoe we het voor rust weggeven, mag niet gebeuren. We staan heel slecht en geven heel veel corners weg."

Van den Ham is ook niet tevreden over de instelling van zijn ploeg, met name bij de tegengoals. "Je moet je met je ziel en zaligheid verdedigen. Ten koste van alles moet je voorkomen dat je die ballen weghaalt."

Door het verlies staat FC Dordrecht op de zeventiende plaats van de Keuken Kampioen Divisie. Vrijdag gaan de Dordtenaren proberen om hier verandering in te brengen in een uitwedstrijd tegen Roda JC uit Kerkrade.

Lees ook

NaomiLindner

Dordts raadslid Naomi (22) gevolgd voor NPO-documentaire: ‘Het was wel wennen’

Overdag werken bij de Lidl, daarnaast studeren en tussendoor vergaderen in de Dordtse gemeenteraad. Het leven van Naomi Lindner (22), raadslid voor Beter voor Dordt, is te zien in de nieuwe KRO-NCRV-documentaire Jong & Raadslid: 100 dagen politiek. Een bijzondere ervaring, vertelt ze aan RTV Dordrecht. Al moest ze er wel aan wennen dat er voortdurend een cameraploeg bij haar was.

ONTVOERING WEBSITE FOTO

Twee mannen vast na gijzeling, mogelijk verband met inbeslagname drugs

De politie heeft twee mensen opgepakt op verdenking van een gijzeling van een man in een flat in Zwijndrecht. Het gaat om twee mannen van 18 en 19 jaar oud, uit Papendrecht en Rotterdam.

OPMA over wereldwinkel

60 jaar Wereldwinkel in Dordrecht: Ad ontdekt de marketing achter het goede doel

Een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik bij de Dordtse Wereldwinkel. Al zo'n 60 jaar is er een filiaal van het goede doelen-initiatief gevestigd in de stad.

hoogtemeldingdrechttunnel

Aantal te hoge vrachtwagens bij Drechttunnel stijgt met 60 procent: ergernis bij automobilisten groeit

Het aantal hoogtemeldingen van vrachtwagens bij tunnels in de regio Rijnmond blijft toenemen. Vorige maand ging de Drechttunnel 204 keer dicht, blijkt uit cijfers van Rijkswaterstaat die Rijnmond heeft opgevraagd. Dat is bijna zeven keer per dag en zestig procent vaker dan september vorig jaar.

Schietpartij Evenaar Rotterdam (foto: Politie)

Dordtenaar (36) omgekomen bij schietpartij in auto

Bij een schietpartij in Rotterdam-Oosterflank is maandagavond een 36-jarige man uit Dordrecht omgekomen. Drie verdachten zijn opgepakt. Eén van de verdachten raakte gewond bij de schietpartij.

oplichting oudere man

Ouderen in de hele streek slachtoffer van oplichter Abdul W.: drie jaar cel

Agent, bankmedewerker en pakketbezorger: Abdul W. (24) was het allemaal. In verschillende gemeenten in onze regio was hij betrokken bij oplichting van ouderen, nu is hij veroordeeld tot drie jaar cel. Hij is al eerder veroordeeld voor oplichting, maar ging direct na zijn vrijlating meermaals in de fout.