gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Van den Ham na verloren duel tegen Excelsior: 'Dit heb je aan jezelf te verwijten'

b2b3a24d1f09725f68df6e1fd6b41088

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de Rijnmondderby verloren van Excelsior. Aan de Krommedijk werd het 1-3 voor de bezoekers: alle doelpunten van de Rotterdammers vielen uit corners in de slotfase van de eerste of tweede helft.

Corrado Francke |  | Aangepast op
"Dit heb je aan jezelf te verwijten", vindt hoofdtrainer Harry van den Ham. "Ik vind dat je deze wedstrijd gewoon had moeten winnen. We zijn groeiende, het komt wel goed, maar het is een hard gelach dat het op zo'n manier gebeurt."

Ook Kevin Vermeulen, die de 1-0 voor de Schapenkoppen voor zijn rekening nam, is teleurgesteld. "Hoe we het voor rust weggeven, mag niet gebeuren. We staan heel slecht en geven heel veel corners weg."

Van den Ham is ook niet tevreden over de instelling van zijn ploeg, met name bij de tegengoals. "Je moet je met je ziel en zaligheid verdedigen. Ten koste van alles moet je voorkomen dat je die ballen weghaalt."

Door het verlies staat FC Dordrecht op de zeventiende plaats van de Keuken Kampioen Divisie. Vrijdag gaan de Dordtenaren proberen om hier verandering in te brengen in een uitwedstrijd tegen Roda JC uit Kerkrade.

Lees ook

Schermafdruk op 2026-06-26 11-02-50

Alblasserdam onderzoekt toekomst als zelfstandige gemeente

De SGP, VVD en het CDA in Alblasserdam hebben donderdag hun coalitieakkoord voor de komende vier jaar gepresenteerd. Waar er onder andere wordt ingezet op het realiseren van extra woningen, veiligheid en bereikbaarheid, wordt de komende bestuursperiode ook gebruikt om te onderzoeken of Alblasserdam door kan gaan als zelfstandige gemeente.

lijnzaadstraatrotterdampolitie

Zwijndrechtenaar was al overleden toen woningbrand uitbrak

De Zwijndrechtse man die vorige maand dood werd aangetroffen na een woningbrand aan de Lijnzaadstraat in Rotterdam, was al overleden voor het uitbreken van de brand. Dat heeft de politie bekendgemaakt. De twee mannen die eerder werden aangehouden, worden verdacht van brandstichting en het proberen laten verdwijnen van het lichaam.

politie seringenstraat

Politie voert stopgesprekken over strafbare uitingen op sociale media

De politie in Papendrecht heeft met zes personen stopgesprekken gevoerd over strafbare uitingen die zij onder een bericht van de gemeente Papendrecht over huisvesting voor statushouders plaatsten op sociale media. De politie wil hiermee benadrukken dat niet alles wat wordt geplaatst op sociale media toegestaan is.

Point Blur_Jul052026_091920

Lichaam vermiste man (48) gevonden in auto in rivier

Aan de Merwekade in Dordrecht is zaterdag laat in de avond het lichaam aangetroffen van de vermiste Bart Ponte (48). Dat bevestigt de politie zondagochtend.

boetes voetgangersgebied

Meer dan 250 keer ‘geflitst’: tweewielers op de bon in binnenstad

Tientallen keren per week rijden brom- en snorfietsers op plekken in de Dordtse binnenstad waar dat niet mag. Sinds 1 oktober vorig jaar worden overtreders in het voetgangersgebied door de gemeente geregistreerd door speciale camera’s. In 273 gevallen is de bestuurder sindsdien op de bon geslingerd.

MuurschilderingNoordtribune

Buitenkant tribune FC Dordrecht ondergaat metamorfose: ‘Ziel van de club zichtbaar’

De Noordtribune van FC Dordrecht is een kunstwerk rijker. Aan de buitenkant van het M-Scores Stadion is een nieuwe muurschildering zichtbaar, die begin volgende maand officieel zal worden onthuld. Het kunstwerk is gemaakt door kunstenaar Bram Verbrugge, die input vanuit supporters heeft verwerkt in de mural.