gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Van den Ham na verloren duel tegen Excelsior: 'Dit heb je aan jezelf te verwijten'

b2b3a24d1f09725f68df6e1fd6b41088

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de Rijnmondderby verloren van Excelsior. Aan de Krommedijk werd het 1-3 voor de bezoekers: alle doelpunten van de Rotterdammers vielen uit corners in de slotfase van de eerste of tweede helft.

Corrado Francke |  | Aangepast op
"Dit heb je aan jezelf te verwijten", vindt hoofdtrainer Harry van den Ham. "Ik vind dat je deze wedstrijd gewoon had moeten winnen. We zijn groeiende, het komt wel goed, maar het is een hard gelach dat het op zo'n manier gebeurt."

Ook Kevin Vermeulen, die de 1-0 voor de Schapenkoppen voor zijn rekening nam, is teleurgesteld. "Hoe we het voor rust weggeven, mag niet gebeuren. We staan heel slecht en geven heel veel corners weg."

Van den Ham is ook niet tevreden over de instelling van zijn ploeg, met name bij de tegengoals. "Je moet je met je ziel en zaligheid verdedigen. Ten koste van alles moet je voorkomen dat je die ballen weghaalt."

Door het verlies staat FC Dordrecht op de zeventiende plaats van de Keuken Kampioen Divisie. Vrijdag gaan de Dordtenaren proberen om hier verandering in te brengen in een uitwedstrijd tegen Roda JC uit Kerkrade.

Lees ook

kat vermist

Remco ziet kat met 20 kilometer per uur verdwijnen: 'Is op e-bike meegenomen'

Wie heeft de 1,5 jaar oude kat Oscar gezien? Het beestje verdween afgelopen zaterdag op hoge snelheid uit zijn vertrouwde omgeving Rijsoord en is voor het laatst gezien in Dordrecht. Oscar is waarschijnlijk op een e-bike meegenomen, maar waarom? Baasje Remco van Die zit met de handen in het haar: 'Het is mijn maatje.'

09e698db-b810-304c-880f-cc08a6b03779

Stille tocht voor Kalilu (21) die om het leven kwam bij steekpartij

In Zwijndrecht wordt maandagavond een stille tocht gehouden voor de 21-jarige Kalilu die vorige week werd doodgestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in Zwijndrecht. De herdenking start om 20.00 uur bij de woning waar het slachtoffer om het leven kwam.

yv202662793A03107

FC Dordrecht wint eerste oefenduel, met nieuwe trainer als toeschouwer

FC Dordrecht is de oefencampagne zaterdag begonnen met een 3-0 zege op Schalke 04 II, dat uitkomt op het vierde Duitse niveau. Dat gebeurde onder toeziend oog van kersvers hoofdtrainer Paul Nuijten, die nog niet langs de lijn stond maar aandachtig toeschouwer was.

baanhoekbrug

Let op: Baanhoekbrug al vanaf 6 juli niet meer door fietsers te gebruiken

Het fietspad van de Baanhoekbrug gaat elf dagen eerder dicht dan tot nu toe bekend. Vanwege voorbereidende werkzaamheden kunnen tweewielers als vanaf 6 juli de brug niet meer gebruiken om de Beneden Merwede over te steken.

busink

Man met onbegrepen gedrag uit flat gehaald: ‘Vaker een punt van aandacht’

De politie heeft donderdagmiddag een man uit een flatwoning aan de Dordtse Blaauwweg gehaald. Hij is niet aangehouden, maar overgedragen aan de crisisdienst. Agenten hebben daarbij geholpen: nadat zijn deur is ingeramd, is de man in een vacuümmatras meegenomen.

techniekfestival2

Techniekfestival lijkt vruchten af te werpen: meer jongeren kiezen voor opleiding in techniek

Terwijl het totale aantal leerlingen in Nederland afneemt, groeit de belangstelling voor technische opleidingen. Volgens de organisatie van het techniekfestival op het leerpark in Dordrecht laat dat zien dat het loont om kinderen al op jonge leeftijd kennis te laten maken met techniek.