gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Van den Ham na verloren duel tegen Excelsior: 'Dit heb je aan jezelf te verwijten'

b2b3a24d1f09725f68df6e1fd6b41088

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de Rijnmondderby verloren van Excelsior. Aan de Krommedijk werd het 1-3 voor de bezoekers: alle doelpunten van de Rotterdammers vielen uit corners in de slotfase van de eerste of tweede helft.

Corrado Francke |  | Aangepast op
"Dit heb je aan jezelf te verwijten", vindt hoofdtrainer Harry van den Ham. "Ik vind dat je deze wedstrijd gewoon had moeten winnen. We zijn groeiende, het komt wel goed, maar het is een hard gelach dat het op zo'n manier gebeurt."

Ook Kevin Vermeulen, die de 1-0 voor de Schapenkoppen voor zijn rekening nam, is teleurgesteld. "Hoe we het voor rust weggeven, mag niet gebeuren. We staan heel slecht en geven heel veel corners weg."

Van den Ham is ook niet tevreden over de instelling van zijn ploeg, met name bij de tegengoals. "Je moet je met je ziel en zaligheid verdedigen. Ten koste van alles moet je voorkomen dat je die ballen weghaalt."

Door het verlies staat FC Dordrecht op de zeventiende plaats van de Keuken Kampioen Divisie. Vrijdag gaan de Dordtenaren proberen om hier verandering in te brengen in een uitwedstrijd tegen Roda JC uit Kerkrade.

Lees ook

weekvandepalliatievezorg

Van bedden opmaken tot diepe gesprekken voeren: André helpt mensen in een hospice

De 63-jarige André Kooiman werkt als vrijwilliger in hospice De Riede in Ridderkerk. Hij zocht er een zinvolle vrijetijdsbesteding. Die vond hij op de plek waar veel mensen hun laatste levensfase doormaken.

foto buurtsoepcafe

Jacqueline maakt elke dinsdag soep voor wie maar wil: 'Mensen die wat minder hebben kunnen zo ook genieten'

Jacqueline Harmans is medeoprichter van het buurtsoepcafé in gebouw De Zwaluw in Wielwijk in Dordrecht. Elke dinsdag kun je bij haar een soepje eten en samen kletsen in het buurthuis. “Geen mens hoort alleen te zijn”, zegt ze.

dronebusinkpont

Roep om maatregelen na dodelijk ongeluk bij veerpont: ‘Dit is geen toeval meer’

De VSP in Dordrecht dringt aan tot maatregelen bij de veerpont tussen Dordrecht en Werkendam. Een auto reed zondagavond het water in bij de opgang van de pont. Daarbij is een man overleden en raakten twee andere inzittenden gewond. De partij pleit voor een slagboom. “Dit gebeurt meestal als de pont al uit de vaart is. Je ziet dan alleen een zwart gat.”

ongeluk scooter auto Papendrecht

Auto en scooter botsen: bestuurder nagekeken

Bij een rotonde op de Burgemeester Keijzerweg in Papendrecht is woensdagochtend een ongeluk gebeurd tussen een auto en een scooter. Door nog onbekende oorzaak kwamen de twee met elkaar in botsing.

burgemeester Zwijndrecht vechtvideos

Geweld onder jongeren speelt bij alle scholen, zegt burgemeester

Vechtende scholieren en filmpjes daarvan die circuleren op internet. Het speelt rond alle middelbare scholen in Zwijndrecht en verdient alle aandacht, zegt burgemeester Leon Anink. Tegelijkertijd worstelen gemeente en politie. “We krijgen het nog onvoldoende voor elkaar dat ouders over de angstdrempel heen durven stappen om aangifte te doen.”

genomineerde gehaktbal

Landelijke finale: Draait Jakob de beste ballen?

Slagerij Gelderblom Sterrenburg heeft mogelijk de beste gehaktbal van Nederland in de winkel liggen. De slagerij is genomineerd voor de ‘Top 10 Lekkerste Bal Gehakt 2026’ door de Koninklijke Nederlandse Slagers (KNS). “Daar zijn we heel erg trots op”, zegt slager Jakob Simons.