Dordrecht, Netherlands

Van der Velden ook formateur

Peter van der Velden gaat de formatie van de nieuwe coalitie leiden. Eerder was hij informateur. Nu moet hij luisteren naar het advies dat hij in zijn vorige rol gaf.
Peter Tromp | 6 april 2018 15:48 | Aangepast op 6 april 2018 15:48
De formatiebesprekingen beginnen komende week. Er wordt aangestuurd op een college van Beter voor Dordt, VVD, CDA en ChristenUnie/SGP. Bij dat proces worden ook de andere partijen betrokken. Vooral de inbreng van VSP is belangrijk als het gaat om ouderenbeleid.

Van der Velden was van februari tot september 2017 waarnemend burgemeester van Dordrecht en voorzitter van het Drechtstedenbestuur. Hij heeft ruime bestuurlijke ervaring, onder meer als burgemeester van Bergen op Zoom, Emmen en Breda.

Lees ook

Twee autobranden in één nacht in onze regio

In zowel Dordrecht als Zwijndrecht is in de nacht van donderdag op vrijdag een autobrand geweest. Be...

Let op: het kan glad zijn!

In heel onze streek kan het plaatselijk glad zijn. Ook voor de rest van het land, behalve op de Wadd...

Het Jaar Van: PKC'ers blikken terug op krankzinnig 'comeback season'

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. Voor ...

Grote vuurwerkvondst in schuurtje na anonieme melding

In een schuurtje in Papendrecht is maandag meer dan 180 kilo vuurwerk gevonden. Dat is ruim zeven ke...

Geparkeerde auto verwoest door brand

Bij een brand in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een auto in vlammen opgegaan. Dat g...

Bouw van 56 flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen mag doorgaan

De rechtbank oordeelt dat de bouw van 56 tijdelijke woningen aan de Laan van Riga op het bedrijvente...