Dordrecht, Netherlands

Vandaag tijdelijke reparatie Gravensingel

Het asfalt van de Gravensingel wordt vanavond gedeeltelijk afgefreesd. Er zitten gaten in de bovenlaag en die vormen een risico voor fietsers.
Gert van der Steen | 1 februari 2018 11:09 | Aangepast op 1 februari 2018 11:09
In maart beginnen daar werkzaamheden aan het riool en wordt de weg opnieuw ingericht en geasfalteerd. Maar het wegdek is nu zo slecht dat de verkeersveiligheid in gevaar komt. Daarom worden de bovenste 3 cm van het asfalt verwijderd.

Het werk begint om 20.00 uur en moet om 2.00 uur klaar zijn. Het verkeer wordt er langs geleid. Aanbrengen van nieuw asfalt gebeurt pas na afronding van de rioolwerkzaamheden.

Lees ook

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

De sluiting van het veganistische eetcafé Rebel Rebel in Dordrecht is voor veel Dordtenaren een klap...

Politie zoekt kopschoppers na caféruzie

Bij een eetcafé in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van zaterdag op zondag een vechtpartij geweest...

Autobranden Papendrecht vermoedelijk ontstaan door explosie, politie zoekt getuigen

De politie vermoedt dat de brand in de Oostpolder in Papendrecht van afgelopen weekend is ontstaan d...

Maatschappelijke organisaties krijgen hier een eigen ruimte: ‘Trots op de plannen’

Het gemeentebestuur van Ridderkerk wil een pand aan de Havenstraat flink verbouwen, zodat daar onder...

Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...