Dordrecht, Netherlands

Vandaag tijdelijke reparatie Gravensingel

Het asfalt van de Gravensingel wordt vanavond gedeeltelijk afgefreesd. Er zitten gaten in de bovenlaag en die vormen een risico voor fietsers.
Gert van der Steen | 1 februari 2018 11:09 | Aangepast op 1 februari 2018 11:09
In maart beginnen daar werkzaamheden aan het riool en wordt de weg opnieuw ingericht en geasfalteerd. Maar het wegdek is nu zo slecht dat de verkeersveiligheid in gevaar komt. Daarom worden de bovenste 3 cm van het asfalt verwijderd.

Het werk begint om 20.00 uur en moet om 2.00 uur klaar zijn. Het verkeer wordt er langs geleid. Aanbrengen van nieuw asfalt gebeurt pas na afronding van de rioolwerkzaamheden.

Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Wandelen langs enge plekken: 'We blijven aan de telefoon tot ik in mijn eigen wijk ben'

De veiligheid van vrouwen stond vrijdagavond in Dordrecht centraal tijdens de Enge Route Wandeling. ...

Let op: komende avonden één buis Drechttunnel dicht

Weggebruikers op de A16 moeten komende avonden en nachten rekening houden met afsluitingen. Rijkswat...

Zwaar vuurwerk vernielt auto volledig; politie zoekt voorbijrijdende fietser

De politie is op zoek naar mensen die iets hebben gezien of gehoord rondom een explosie in Zwijndrec...

Besluitvorming opvang minderjarige vluchtelingen ‘zorgvuldig en volgens de regels'

De besluitvorming over de opvanglocatie voor alleenstaande minderjarige vreemdelingen aan de Weterin...

Oplichter opgepakt dankzij man (84): ‘Meneer bleek een zeer goed toneelspeler’

In Ridderkerk is afgelopen vrijdag een oplichter opgepakt. De politie kreeg daarbij hulp van het beo...

Anouk (21) maakt met buurtbewoners metersgrote muurschildering in eigen wijk

De 21-jarige kunstenaar Anouk Brand heeft met buurtbewoners een kale, saaie muur aan de Pijnenburg i...