gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vechtpartij in ziekenhuis uitzondering

Een vechtpartij van de omvang van vrijdagavond op de Spoedeisende Hulp is een hoge uitzondering. Dat zegt voorlichter Frank van den Elsen van het Albert Schweitzerziekenhuis.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Een patiënt ging onder invloed van middelen op de vuist met medepatiënten, personeel en andere aanwezigen. Daarbij raakten mensen licht gewond. De politie moest er aan te pas komen om hem in bedwang te krijgen.


De man had een verwonding en werd plotseling agressief terwijl hij op behandeling zat te wachten. Hij bedreigde onder andere twee justitiële beveiligers, die met een gedetineerde patiënt aanwezig waren. Ook tegen andere wachtenden en personeel ging hij tekeer.

De twee justitiële beveiligers probeerden samen met de beveiliger van het ziekenhuis de man onder controle te krijgen, maar dat lukte niet. Daarom werd via 112 de politie ingeschakeld. Die voerde hem af.  Het ziekenhuis doet aangifte.


Agressie komt regelmatig voor op de Spoedeisende Hulp. Daarbij gaat het meestal om mensen die uit angst of paniek handelen. Verder krijgt deze afdeling relatief vaak te maken met gebruikers van alkohol en verdovende middelen.

Lees ook

voetbal kijken kroeg cage.png

In de kroeg Oranje kijken op het WK? Dordtse horeca mag ’s nachts langer open als het aan de raad ligt

Late wedstrijden van het Nederlands elftal kijken op het WK, moet deze zomer ook in verschillende restaurants en cafés in Dordrecht kunnen. Dat wil een ruime meerderheid van de gemeenteraad. Vanaf 11 juni wordt de mondiale voetbalstrijd in de VS, Canada en Mexico afgewerkt, maar veel wedstrijden zijn vanwege het tijdsverschil na sluitingstijd.

Nona.png

Nona wilde niet meer leven, maar staat nu midden in het leven: 'Lieve mensen om me heen'

Het leven van de Dordtse Nona verloopt normaal, tot ze haar vijftiende levensjaar bereikt. Zonder duidelijke oorzaak valt ze in een depressie, kort daarop krijgt ze een eetstoornis. Nona wil euthanasie plegen, maar doet nu, zeven jaar na haar eerste depressieve gedachte, levend en wel haar verhaal.

FOTO GESP.png

Grote verbazing in Ottoland: zelfs na 800 jaar werkt deze gesp nog als toen

Tijdens een archeologisch onderzoek in Ottoland zijn restanten gevonden van een middeleeuwse boerderij. Hier zouden de eerste inwoners van het dorp rond 1200 gevestigd zijn. De grootste vondst: een zilveren gesp, waarvan het scharnier nog steeds werkt.

autobranden reeks.png

onderzoek

Politie vraagt om hulp: wees alert op autobranden

In het onderzoek naar de reeks autobranden die sinds begin dit jaar Dordrecht treft, roept de politie hulp in van inwoners. Ondanks onderzoek is nog niet duidelijk of er sprake is van één of meerdere daders, en of de branden met elkaar te maken hebben of niet. “De politie kan tips en informatie van omwonenden goed gebruiken.”

IMG_7319.jpg

Wat heeft Ars in zijn mars bij FC Dordrecht? Buitenspelers en backs bovenaan wensenlijst

Sjoerd Ars is begonnen als technisch manager van FC Dordrecht. In een kennismaking blikt de 42-jarige Achterhoeker vooruit op de transferzomer, spreekt hij zijn doelstelling uit en maakt alvast bekend: aan de Krommedijk wordt komend seizoen ‘gewoon’ weer 4-3-3 gespeeld.

nieuwlekkerlandprotest.jpg

Besluit over azc in Molenlanden verwacht voor zomervakantie

De gemeente Molenlanden wil voor de zomervakantie een beslissing nemen over waar in de gemeente één of meerdere azc-locaties komen. Aan de lijst van mogelijke plekken zijn nu drie locaties toegevoegd. De gemeente wil inwoners de komende tijd duidelijkheid geven en zorgen zo goed als mogelijk wegnemen.