gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vechtpartij in ziekenhuis uitzondering

Een vechtpartij van de omvang van vrijdagavond op de Spoedeisende Hulp is een hoge uitzondering. Dat zegt voorlichter Frank van den Elsen van het Albert Schweitzerziekenhuis.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Een patiënt ging onder invloed van middelen op de vuist met medepatiënten, personeel en andere aanwezigen. Daarbij raakten mensen licht gewond. De politie moest er aan te pas komen om hem in bedwang te krijgen.


De man had een verwonding en werd plotseling agressief terwijl hij op behandeling zat te wachten. Hij bedreigde onder andere twee justitiële beveiligers, die met een gedetineerde patiënt aanwezig waren. Ook tegen andere wachtenden en personeel ging hij tekeer.

De twee justitiële beveiligers probeerden samen met de beveiliger van het ziekenhuis de man onder controle te krijgen, maar dat lukte niet. Daarom werd via 112 de politie ingeschakeld. Die voerde hem af.  Het ziekenhuis doet aangifte.


Agressie komt regelmatig voor op de Spoedeisende Hulp. Daarbij gaat het meestal om mensen die uit angst of paniek handelen. Verder krijgt deze afdeling relatief vaak te maken met gebruikers van alkohol en verdovende middelen.

Lees ook

nk2026080793A00491

Knotsgek openingskwartier bezorgt FC Dordrecht prettige seizoensstart

FC Dordrecht is het seizoen 2026/2027 vrijdagavond begonnen met een zege op Jong Ajax. De ploeg van trainer Paul Nuijten kwam razendsnel op achterstand, maar na een kwartier stond het al 2-1. Die voorsprong werd niet meer uit handen gegeven.

De Plucheplakkers

Deze spelers vielen op in de seizoensopener van FC Dordrecht

De Keuken Kampioen Divisie is van start en ook bij FC Dordrecht leverde dat een aantrekkelijke seizoensopener op. Mooie aanvallen, flinke ketsers en een Dordtse zege op Jong Ajax: er valt genoeg terug te blikken in de tweede aflevering van De Plucheplakkers.

DordtRodaRene

Nuijten na eerste nederlaag: ‘We hebben op sommige gebieden van onszelf verloren’

“We hebben op sommige gebieden van onszelf verloren”, is de vrij harde conclusie van FC Dordrecht-trainer Paul Nuijten na de 0-1-nederlaag tegen Roda JC Kerkrade. De Dordtenaren konden de goede competitiestart vrijdagavond geen goed vervolg geven en verloren voor het eerst dit seizoen. Toch wordt er vooral gekeken naar aanknopingspunten en is het glas halfvol aan de Krommedijk.

archieffotopolitie

Explosie in Arkel, huis raakt beschadigd

Bij een huis in Arkel is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. Er is nog niemand aangehouden, meldt de politie.

FOTOBOUDEWIJNMETBALK

Boudewijn Brandwijk (26) is jongste wethouder van de streek: 'Dichtbij de mensen staan'

Hij is pas 26 jaar oud, en toch heeft Sliedrechter Boudewijn Brandwijk al zeven jaar politieke ervaring. Na jaren in de gemeenteraad te hebben gezeten, is de enthousiaste politicus nu wethouder in zijn eigen dorp. Het moet de opmaat worden naar een toekomst die hem naar het Torentje gaat leiden, want daar ligt de ambitie van de jongste wethouder van onze streek.

autotewaternieuwpoort

Porsche belandt in water

Een Porsche is donderdagmiddag te water geraakt in Nieuwpoort. De wagen belandde door nog onbekende oorzaak in het water aan de Buitenhaven.