gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vechtpartij in ziekenhuis uitzondering

Een vechtpartij van de omvang van vrijdagavond op de Spoedeisende Hulp is een hoge uitzondering. Dat zegt voorlichter Frank van den Elsen van het Albert Schweitzerziekenhuis.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Een patiënt ging onder invloed van middelen op de vuist met medepatiënten, personeel en andere aanwezigen. Daarbij raakten mensen licht gewond. De politie moest er aan te pas komen om hem in bedwang te krijgen.


De man had een verwonding en werd plotseling agressief terwijl hij op behandeling zat te wachten. Hij bedreigde onder andere twee justitiële beveiligers, die met een gedetineerde patiënt aanwezig waren. Ook tegen andere wachtenden en personeel ging hij tekeer.

De twee justitiële beveiligers probeerden samen met de beveiliger van het ziekenhuis de man onder controle te krijgen, maar dat lukte niet. Daarom werd via 112 de politie ingeschakeld. Die voerde hem af.  Het ziekenhuis doet aangifte.


Agressie komt regelmatig voor op de Spoedeisende Hulp. Daarbij gaat het meestal om mensen die uit angst of paniek handelen. Verder krijgt deze afdeling relatief vaak te maken met gebruikers van alkohol en verdovende middelen.

Lees ook

Parallelweg Sliedrecht

Sneller klaar dan verwacht: deze belangrijke weg gaat eerder open

Eerder dan vooraf aangekondigd, is de Sliedrechtse Parallelweg helemaal vernieuwd. Vanaf vrijdag 18.00 uur is de belangrijke weg aan de rand van het dorp weer volledig te gebruiken.

verkeern3

Afrit A15 naar N3 weer helemaal te gebruiken: wegdek gemaakt

De afgesloten rijstrook op de afslag van de A15 naar de N3 in Papendrecht is weer te gebruiken. Rijkswaterstaat heeft afgelopen weekend delen van het wegdek gerepareerd, waardoor er weer twee rijstroken beschikbaar zijn. De afsluiting zorgde de afgelopen weken regelmatig voor een overvolle afrit.

foto artikel marokko fietsers

Bijna 2500 kilometer fietsend afgelegd, Cas en Bram bereiken Marokko: ‘Soepel gegaan.'

De vrienden Cas de Klerk en Bram Vos de Weal, die een aantal weken geleden met fiets naar Marokko vertrokken, zijn in Marokko aangekomen. Vanuit Dordrecht hebben ze al fietsend bijna 2500 kilometer afgelegd. En dat deden ze sneller dan verwacht.

fotoooo

Blijven bouwen en gele afvalzakken weg: de plannen van het nieuwe stadsbestuur

De komende vier jaar moeten er drieduizend huizen bij in Dordrecht. Die doelstelling geeft het nieuwe stadsbestuur zichzelf, valt te lezen in het coalitieakkoord van de VVD, VSP, ChristenUnie-SGP, CDA en D66. Daarin meteen een opluchting voor diverse oppositiepartijen: die woningen zullen niet in de polders verrijzen.

PSX_20260610_141907

Balen voor liefhebber: ruim vijftig jaar oude oldtimer zwaar beschadigd

Vlakbij Station Dordrecht is woensdagmiddag een oldtimer in botsing gekomen met een andere auto. De Alfa Romeo, volgens de bestuurder een exemplaar uit 1972, is zwaar beschadigd.

sloop Weeskinderendijk 01

Eerste panden Weeskinderendijk gesloopt: ruimte voor tijdelijke parkeerplaats

De sloop van verschillende woningen en bedrijfspanden langs de Weeskinderendijk in Dordrecht is in volle gang. Begin juni is gestart met het afbreken van tientallen woningen die al langere tijd leegstaan, nadat eerst de panden van asbest zijn ontdaan.