gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Veel belangstelling voor historische mokken

De mokkenspaaractie bij de Jumbo in Sterrenburg levert de Vereniging Oud-Dordrecht ruim 3800 euro op.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Met een volle spaarkaart en bijbetaling konden klanten in het bezit komen van mokken met historische afbeeldingen van de stad. Er waren 8 verschillende. Voor iedere verkochte mok kreeg de Vereniging Oud-Dordrecht 40 cent.

De Jumbo dacht 4500 mokken af te moeten leveren. Dat zijn er meer dan 2 keer zoveel geworden. Er is nu een wachttijd. De mokken zijn in het buitenland besteld. Klanten hebben een voucher gekregen waarmee ze de mokken op kunnen halen, zodra ze binnen zijn.

De afbeeldingen op de mokken waren uitgekozen door Vereniging Oud- Dordrecht. De historische vereniging is opgericht in 1892 en door onder andere bankier en kunstverzamelaar

Lees ook

busink

Man met onbegrepen gedrag uit flat gehaald: ‘Vaker een punt van aandacht’

De politie heeft donderdagmiddag een man uit een flatwoning aan de Dordtse Blaauwweg gehaald. Hij is niet aangehouden, maar overgedragen aan de crisisdienst. Agenten hebben daarbij geholpen: nadat zijn deur is ingeramd, is de man in een vacuümmatras meegenomen.

thumb website

School heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig: ‘Anders leerlingen ‘nee’ verkopen’

Praktijkschool De Sprong in Sliedrecht heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig. Het leerlingenaantal groeit en daardoor wordt het huidige gebouw te klein. Met zo’n 150 leerlingen is het nu al improviseren, maar dat probleem wordt na de zomervakantie nog groter. “We moeten gaan improviseren.”

rampenoefening station ter illustratie

Hulpdiensten op het station, maar geen paniek: dit is er aan de hand

De omgeving van station Dordrecht Centraal wordt dinsdagavond overspoeld door hulpdiensten. Nee, er is geen noodsituatie: de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid organiseert een grote oefening, die bedoeld is om de samenwerking tussen betrokken organisaties verder te verbeteren.

Clip0015.MXF.00_38_46_30.Still001

Geen zerk of urn: laatste rustplaats in het groen op nieuw natuurbegraafpark

Begraafplaats Achterambacht opent op 6 juni zijn deuren voor bezoekers die het nieuwe natuurbegraafpark willen bezoeken. “Een ontwikkeling waarmee we ons aanpassen op veranderende wensen van inwoners en bijdragen aan een duurzame en toekomstgerichte invulling van begraafplaats Achterambacht", aldus de gemeente Hendrik-Ido-Ambacht.

moestuininbraak

Dieven stelen tuingereedschap van sociale moestuin: 'Te triest voor woorden'

Dieven hebben afgelopen weekend hun slag geslagen bij de Stichting Sociale Moestuin Sliedrecht. Volgens de vereniging is al het accu-tuingereedschap en gereedschap dat met een benzinemotor werkt meegenomen, zoals bosmaaiers, elektrische heggenscharen, bladblazers en kettingzagen.

artikelfoto kazerne SLIE

Na decennia verhuist brandweer uit centrum Sliedrecht: 'Brok historie'

Dinsdagavond staat er iets bijzonders te gebeuren: de brandweer van Sliedrecht vertrekt uit het hart van het dorp en betrekt een nieuwe kazerne aan de Rijnstraat. De nieuwe brandweerkazerne is vanaf dan gevestigd in het voormalige politiebureau aan de rand van Sliedrecht. Omwonenden van de oude stek gaan de brandweer wel missen.