gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Veel Dordtenaren fatsoeneren alvast hun coupe voor een volgende lockdown

938142a1dfdcb920a40587012ffe8fc7.jpg

Even snel je haar nog laten knippen of kleuren, dat is, nu het nog kan, wat veel Dordtenaren doen. Want het zou zomaar kunnen zijn dat straks de kappers ook weer dicht moeten.

Emma Meijer |  | Aangepast op
“Vanaf dinsdagochtend staat de telefoon rood gloeiend. Omdat ze toch allemaal bang zijn dat straks de kapper dicht moet, en er goed uitzien is voor veel vrouwen toch belangrijk”, vertelt kapper Peter Kwaak.

De kapper werkt volgens de richtlijnen van het RIVM en het is volgens Peter dan ook veilig om bij de kapper te zijn. Een klant geeft aan het jammer te vinden dat een bezoek aan de kapper er nu zo anders uitziet, "want normaal doe je nog even een bakje koffie maar dat gaat natuurlijk niet”. Peter benadrukt ook dat iedereen zich aan de regels moet houden en zeker voor de ondernemers.

“Als er een goede coupe in zit, blijft het kapsel zeker zes tot zeven weken goed zitten”, zegt Peter. Een goed coronaproof kapsel kan dus zeker. “Maar voorlopig zijn we nog open en we kijken niet vooruit, maar leven met de dag.”

Lees ook

brand theethuin.png

Beloning voor gouden tip na verwoestende brand partycentrum

De verwoestende brand in partycentrum De Theetuin in Ridderkerk roept nog altijd vragen op. Om antwoorden te krijgen, looft de verzekeraar nu een beloning uit voor de gouden tip. De zaak zit al wekenlang op slot.

bachfestival concert 2024.png

Pinksterprogrammering op TV Dordrecht in teken van Bachfestival

Om al een beetje in de sfeer te komen van het aanstaande Bachfestival, over exact een maand op verschillende locaties in Dordrecht, zenden we dit pinksterweekend het openings- en het slotconcert van de editie van twee jaar geleden nog een keer uit op TV Dordrecht.

Website.png

Iconisch brugwachtershuisje Papendrechtsebrug verdwijnt: ‘Met de tijd meegaan’

Het brugwachtershuisje van de Papendrechtsebrug verdwijnt na de werkzaamheden van negen maanden definitief. Het huisje is niet meer nodig, omdat de bediening van de brug al jarenlang via de verkeerscentrale in Rhoon. Daarmee verdwijnt een beeldbepalend deel van de brug uit 1967.

FOTO WEBSITE.png

John kan eindelijk in loterijwoning: 'Het is een lucky shot.'

Feest in de Pieter de Hooghstraat in Hardinxveld-Giessendam. Geen straatprijs, maar wel veertien bijzondere starterswoningen die zijn opgeleverd. Vorig jaar meldden bijna tweehonderd woningzoekenden zich aan voor het project KoopStart, uiteindelijk werden slechts veertien starters ingeloot. Eén van hen is de 28-jarige John de Jong, die inmiddels volop aan het klussen is in zijn nieuwe huis.

OPMA

Op Pad Met Ad: Dordt in Stoom wil nieuwe koers varen: ‘Jongeren meer trekken’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad staat Dordt in Stoom centraal. Het tweejaarlijks evenement keert terug in de Dordtse binnenstad. Voormalig raadslid en wethouder Marco Stam is vrijwilliger bij de organisatie en vertelt hoe er nu al naar de toekomst van het evenement wordt gekeken. “We willen vanuit de traditie naar meer moderne techniek, zodat je meer jongeren en bedrijven kan betrekken.”

politie PI gevangenis.png

Pakketjes over muur Dordtse gevangenis gegooid

Twee pakketjes zijn zondag over de muren van de PI Dordrecht gegooid. Na een melding hierover hebben de medewerkers direct onderzoek gedaan.