gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Veel Dordtenaren fatsoeneren alvast hun coupe voor een volgende lockdown

938142a1dfdcb920a40587012ffe8fc7

Even snel je haar nog laten knippen of kleuren, dat is, nu het nog kan, wat veel Dordtenaren doen. Want het zou zomaar kunnen zijn dat straks de kappers ook weer dicht moeten.

Emma Meijer |  | Aangepast op
“Vanaf dinsdagochtend staat de telefoon rood gloeiend. Omdat ze toch allemaal bang zijn dat straks de kapper dicht moet, en er goed uitzien is voor veel vrouwen toch belangrijk”, vertelt kapper Peter Kwaak.

De kapper werkt volgens de richtlijnen van het RIVM en het is volgens Peter dan ook veilig om bij de kapper te zijn. Een klant geeft aan het jammer te vinden dat een bezoek aan de kapper er nu zo anders uitziet, "want normaal doe je nog even een bakje koffie maar dat gaat natuurlijk niet”. Peter benadrukt ook dat iedereen zich aan de regels moet houden en zeker voor de ondernemers.

“Als er een goede coupe in zit, blijft het kapsel zeker zes tot zeven weken goed zitten”, zegt Peter. Een goed coronaproof kapsel kan dus zeker. “Maar voorlopig zijn we nog open en we kijken niet vooruit, maar leven met de dag.”

Lees ook

teun schilderij

Mooie pareltjes van het stadsarchief: Teun de Bruin laat ze nog zien voor zijn afscheid

Na veertig jaar neemt gemeentearchivaris Teun de Bruin afscheid van het Stadsarchief Dordrecht. Tijdens zijn loopbaan stuitte hij op bijzondere pareltjes rondom vrijheid en onvrijheid die hem altijd zijn bijgebleven. Maar hij verdwijnt niet uit het archief; De Bruin blijft als vrijwilliger bouwen aan het geheugen van de stad. 

archieffotopolitie

Twee aanhoudingen na ontvoering vrouw (20) en gewelddadige woningoverval

De politie heeft twee verdachten opgepakt voor een ontvoering en een woningoverval van twee maanden geleden. Een 20-jarige vrouw werd in Papendrecht ontvoerd, waarna haar woning in Rotterdam werd overvallen. Daarbij werden de overige bewoners bedreigd en vastgebonden.

IMG-20261004-WA0017 (1)

Geparkeerd busje in brand in Krispijn

In een geparkeerd busje in de Dordtse wijk Krispijn heeft in de nacht van zaterdag op zondag brand gewoed. Dat gebeurde in de Albert Neuhuysstraat.

misbruik ter illustratie Pexels

Meisje (17) uit instelling misbruikt? 'U had haar leeftijd moeten checken'

Tegen een Rotterdammer (40) is een jaar cel geëist voor de verkrachting van een meisje van 17. Het meisje was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Grote vraag tijdens de rechtszaak: wist de man dat het meisje was weggelopen en wist hij dat zij minderjarig was?

michelinsterchefkok

De Gieser Wildeman behoudt Michelinster, geen nieuwe sterrenrestaurants in de streek

Restaurant De Gieser Wildeman in Noordeloos blijft het enige restaurant met een Michelinster in de streek. Marco van der Wijngaard, sinds vorig jaar chef-kok van het restaurant, behield vorig jaar de Michelinster die in 2006 was behaald door de oud-eigenaren. Ook dit jaar blijft deze ster van kracht, blijkt na de uitreiking van de Michelinsterren in Maastricht.

Dordthuis juli 2026

Dordthuis half november in gebruik: inwoners als eerste te gast

Het nieuwe stadskantoor is vanaf 16 november open voor inwoners van Dordrecht. Het zogenoemde Dordthuis opent dan de deuren voor bezoekers die een afspraak hebben met de gemeente of de sociale dienst. Een week later zijn de bibliotheek en de VVV ook geopend en is iedereen welkom om het gebouw te bezoeken.