gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Veel Dordtenaren fatsoeneren alvast hun coupe voor een volgende lockdown

938142a1dfdcb920a40587012ffe8fc7

Even snel je haar nog laten knippen of kleuren, dat is, nu het nog kan, wat veel Dordtenaren doen. Want het zou zomaar kunnen zijn dat straks de kappers ook weer dicht moeten.

Emma Meijer |  | Aangepast op
“Vanaf dinsdagochtend staat de telefoon rood gloeiend. Omdat ze toch allemaal bang zijn dat straks de kapper dicht moet, en er goed uitzien is voor veel vrouwen toch belangrijk”, vertelt kapper Peter Kwaak.

De kapper werkt volgens de richtlijnen van het RIVM en het is volgens Peter dan ook veilig om bij de kapper te zijn. Een klant geeft aan het jammer te vinden dat een bezoek aan de kapper er nu zo anders uitziet, "want normaal doe je nog even een bakje koffie maar dat gaat natuurlijk niet”. Peter benadrukt ook dat iedereen zich aan de regels moet houden en zeker voor de ondernemers.

“Als er een goede coupe in zit, blijft het kapsel zeker zes tot zeven weken goed zitten”, zegt Peter. Een goed coronaproof kapsel kan dus zeker. “Maar voorlopig zijn we nog open en we kijken niet vooruit, maar leven met de dag.”

Lees ook

Nieuw project (1)

Steekpartij op straat, man zwaargewond

Een 32-jarige man uit Rotterdam is zondagavond op straat neergestoken in Dordrecht. Hij is zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht. De politie heeft een 26-jarige verdachte aangehouden en doet onderzoek.

PSX_20261024_145756

Brand in keuken door pannetje op het vuur, bewoner nagekeken

In een huis aan de Nicolaasstraat in Dordrecht is rond 14.10 uur brand uitgebroken in de keuken. Een pannetje dat op het vuur stond, zorgde voor rookontwikkeling.

autobrand wilhelminaboom busink

Auto en busje van Dordts eetcafé in vlammen op, man (50) aangehouden

De politie heeft een 50-jarige man aangehouden voor de betrokkenheid bij een voertuigbrand in Dordrecht. Het gaat om de brand bij eetcafé De Wilhelminaboom in april, toen een bedrijfsbus- en auto in vlammen opgingen.

halloweenfeest verstoord website

Halloweenfeest verstoord door vuurwerkgooiers: politie grijpt in

Tijdens een halloweenfeest in de wijk Oostpolder in Papendrecht is zaterdag illegaal vuurwerk afgestoken door groepen jongeren. De politie moest ter plaatse komen om de rust terug te brengen. De jongeren renden naar een andere straat, waar de politie met wapenstokken moest optreden.

asmediapolitie2

Politie deelt beelden overval juwelier: overvaller richt wapen op personeel en haalt uit met hamer

De twee mannen die vorige maand een juwelier aan de Voorstraat in Dordrecht overvielen, zijn nog altijd niet opgepakt. De politie heeft nu videobeelden van de overval gedeeld in de hoop de daders op te sporen.

misbruik ter illustratie Pexels

Man moet cel in voor verkrachting van weggelopen meisje (17) uit instelling: ‘Kwalijk dat u zichzelf als slachtoffer ziet’

De rechter in Rotterdam heeft de 40-jarige M.K. veroordeeld voor de verkrachting van een 17-jarig meisje dat was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Hij krijgt een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.