gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Veel Dordtenaren fatsoeneren alvast hun coupe voor een volgende lockdown

938142a1dfdcb920a40587012ffe8fc7

Even snel je haar nog laten knippen of kleuren, dat is, nu het nog kan, wat veel Dordtenaren doen. Want het zou zomaar kunnen zijn dat straks de kappers ook weer dicht moeten.

Emma Meijer |  | Aangepast op
“Vanaf dinsdagochtend staat de telefoon rood gloeiend. Omdat ze toch allemaal bang zijn dat straks de kapper dicht moet, en er goed uitzien is voor veel vrouwen toch belangrijk”, vertelt kapper Peter Kwaak.

De kapper werkt volgens de richtlijnen van het RIVM en het is volgens Peter dan ook veilig om bij de kapper te zijn. Een klant geeft aan het jammer te vinden dat een bezoek aan de kapper er nu zo anders uitziet, "want normaal doe je nog even een bakje koffie maar dat gaat natuurlijk niet”. Peter benadrukt ook dat iedereen zich aan de regels moet houden en zeker voor de ondernemers.

“Als er een goede coupe in zit, blijft het kapsel zeker zes tot zeven weken goed zitten”, zegt Peter. Een goed coronaproof kapsel kan dus zeker. “Maar voorlopig zijn we nog open en we kijken niet vooruit, maar leven met de dag.”

Lees ook

verkeern3

Afrit A15 naar N3 weer helemaal te gebruiken: wegdek gemaakt

De afgesloten rijstrook op de afslag van de A15 naar de N3 in Papendrecht is weer te gebruiken. Rijkswaterstaat heeft afgelopen weekend delen van het wegdek gerepareerd, waardoor er weer twee rijstroken beschikbaar zijn. De afsluiting zorgde de afgelopen weken regelmatig voor een overvolle afrit.

foto vierdaagse

VIERDAAGSE

Onweer zet mogelijk streep door start Avondvierdaagse: 'We willen geen risico nemen'

De start van de Dordtse Avondvierdaagse wordt mogelijk een dag uitgesteld. Vanaf de ochtend tot aan 22.00 uur dinsdagavond geldt voor heel ons land code geel: er wordt gewaarschuwd voor onweer en stevige regenbuien. Bij die buien zijn hagel en windstoten mogelijk.

stille tocht Kalilu 02.jpg

Tweehonderd mensen lopen stille tocht voor neergestoken Kalilu (21): 'Dit doet mij goed'

Een stille tocht voor de 21-jarige Kalilu in Zwijndrecht heeft zo'n 200 mensen op de been gebracht. De jongeman werd vorige week neergestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in het dorp en overleed later aan zijn verwondingen. Vrienden, familie en buurtbewoners bewezen Kalilu de laatste eer. "Dit laat zien dat veel mensen om hem gaven."

PSX_20260608_182904

A15 bezaaid met takken, deel van snelweg in beide richtingen dicht

De A15 tussen Papendrecht en Sliedrecht is maandagavond in beide richtingen tijdelijk dicht geweest. Door het stormachtige weer lag de snelweg daar bezaaid met takken. Volgens Rijkswaterstaat hebben enkele auto's schade opgelopen.

IMG_8007 (1)

Deze minibusjes zijn gloednieuw én heel handig tijdens lange brugsluiting

Een wandeling naar de dichtstbijzijnde bushalte. Het klinkt heel simpel, maar niet voor iedereen in onze streek is het vanzelfsprekend. Voor die mensen is de Wijkhopper, een klein busje die korte ritjes aflegt, essentieel. Al helemaal als de Papendrechtsebrug binnenkort negen maanden dicht is voor al het verkeer.

Wantijpop 2026

Dit was Wantijpop 2026: van draaimolen tot polonaise

Zo'n 25.000 bezoekers hebben zaterdag genoten van een gemoedelijke editie van Wantijpop. Het jaarlijks terugkerende gratis festival hield het grotendeels droog en dat was meer dan waar van tevoren rekening mee werd gehouden.