gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Veel Dordtenaren fatsoeneren alvast hun coupe voor een volgende lockdown

938142a1dfdcb920a40587012ffe8fc7.jpg

Even snel je haar nog laten knippen of kleuren, dat is, nu het nog kan, wat veel Dordtenaren doen. Want het zou zomaar kunnen zijn dat straks de kappers ook weer dicht moeten.

Emma Meijer |  | Aangepast op
“Vanaf dinsdagochtend staat de telefoon rood gloeiend. Omdat ze toch allemaal bang zijn dat straks de kapper dicht moet, en er goed uitzien is voor veel vrouwen toch belangrijk”, vertelt kapper Peter Kwaak.

De kapper werkt volgens de richtlijnen van het RIVM en het is volgens Peter dan ook veilig om bij de kapper te zijn. Een klant geeft aan het jammer te vinden dat een bezoek aan de kapper er nu zo anders uitziet, "want normaal doe je nog even een bakje koffie maar dat gaat natuurlijk niet”. Peter benadrukt ook dat iedereen zich aan de regels moet houden en zeker voor de ondernemers.

“Als er een goede coupe in zit, blijft het kapsel zeker zes tot zeven weken goed zitten”, zegt Peter. Een goed coronaproof kapsel kan dus zeker. “Maar voorlopig zijn we nog open en we kijken niet vooruit, maar leven met de dag.”

Lees ook

pixabayschutting.png

'Inbrekers' blijken 14-jarigen die hun huis proberen te ontglippen: 'Verkeerde timing'

Agenten keken vreemd op toen zij midden in de nacht twee personen over een schutting zagen klimmen in de Dordtse wijk Sterrenburg. Het bleken echter geen inbrekers te zijn, maar twee 14-jarige jongens die midden in de nacht stiekem probeerden hun huis te verlaten.

fotoooooooo.png

Dreun voor museum, dat opnieuw voor sluiting vreest: ‘Een uur voor het reces kwam de brief’

Wordt het Nationaal Onderwijsmuseum in Dordrecht alsnog wegbezuinigd? Het museum leek gered door een aangenomen voorstel in de Tweede Kamer, maar kreeg een paar weken later slecht nieuws van het ministerie. Is sluiting alsnog op komst? “Ergens moeten we daar rekening mee houden, dat is de realiteit.”

Persfoto Chris van Benschop lr.jpg

Chris van Benschop stopt eerder als wethouder

De Dordtse wethouder Chris van Benschop maakt de overstap naar organisatie Mooi Sociaal. Van Benschop zou al afzwaaien als wethouder zodra er een nieuw college is gevormd, maar heeft nu per deze vrijdag haar functie al neergelegd.

branda16.jpg

Vrachtwagen en bestelbus in brand bij tankstation langs A16

Bij een tankstation langs de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht hebben vrijdagochtend een vrachtwagen en bestelbus in brand gestaan. Daarbij kwam veel rook vrij. Hulpdiensten werden iets voor 09.30 uur massaal opgeroepen.

pexels-basmasseus-1117063.jpg

Kinderen online geterroriseerd, meisje verkracht: 9 jaar cel en tbs

Hij perste jarenlang meisjes af, onder wie een 13-jarig meisje uit Alblasserdam, en ook een jongen. Slachtoffers in de leeftijd van 8 tot 17 jaar. Mohamed B. (31) uit Oosterhout dwong ze tot wanhoop. Hij werd gepakt en is donderdag veroordeeld tot negen jaar gevangenisstraf en tbs met dwangverpleging. Hij krijgt zijn vrijheid pas terug als het risico is geweken en dat kan vele jaren duren.

fotovoorcorradoooo.png

Personeel vakantiepark voelt zich onveilig, gemeente wil einde aan illegale bewoning

Personeel van vakantiepark Europarcs De Biesbosch, aan de zuidkant van Dordrecht, voelt zich steeds onveiliger. De medewerkers krijgen volgens de gemeente te maken met agressie door geweerde arbeidsmigranten en vaste bewoners en zien steeds vaker politie op het park.