Het slechte weer heeft ervoor gezocht dat er veel minder toeristen naar Dordrecht zijn gekomen. Vorig jaar waren dat er nog ruim 110.000. Volgens Erik Zindel, directeur van het VVV, wordt dat aantal voor het einde van 2016 niet meer gehaald.
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 16 maart 2026 14:08
13 maart 2026 11:19
Redactie Streekomroep | 16 maart 2026 08:22
Voor de 18-jarige Matty zijn deze lokale verkiezingen extra bijzonder. Ze mag voor het eerst stemmen en doet dit niet op zomaar iemand: haar broer staat op de lijst. “Ik ben echt trots, maar het voelt wel gek”, aldus de Dordtse.
LIVE
Het stemmen voor een nieuwe gemeenteraad is begonnen. Vanaf 07.30 tot 21.00 uur zijn deze woensdag tientallen stemlokalen in de negen gemeenten in onze streek geopend: van treinstation en gymzaal, tot buurthuis en een plek waar je kunt stemmen vanuit de auto of op de fiets. Maar waar baseren onze inwoners zich op bij het bepalen van hun stem? Je leest het in dit live-blog.
FC Dordrecht heeft woensdagavond twee kostbare punten laten liggen in de strijd om de play-offs. De ploeg van trainer Dirk Kuyt speelde met 2-2 gelijk tegen hekkensluiter TOP Oss, nadat het al vroeg op een comfortabele 2-0 voorsprong kwam. Door het gelijkspel staat FC Dordrecht nu op de negende plaats, net buiten de play-offplekken.
Stemmen in een brandweerkazerne, speeltuin of postduivenvereniging. Tijdens de gemeenteraadsverkiezingen zetten verschillende bijzondere plekken in de streek hun deuren open zodat jij je stem daar kunt uitbrengen.
FC Dordrecht neemt het op de dinsdagavond op tegen de hekkensluiter TOP Oss. Alles is nog mogelijk rondom de play-offs, maar het begint steeds spannender te worden. Toch slagen de Dordtenaren er niet in om zichzelf wat ademruimte te geven en speelt het gelijk tegen de gasten uit Brabant.
De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners zelf? Op 18 maart zijn de stembussen geopend voor de gemeenteraadsverkiezingen. In aanloop daarnaartoe duiken wij in de meningen van de inwoners: welke onderwerpen vinden zij het belangrijkst of juist helemaal niet? Vandaag: Zwijndrecht.