gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Veel schade na mislukte ramkraak: 'Het is een drama, maar er is niks meegenomen'

2c56bca95b45a20b7b4d1462de80ffb4

Bij goudsmid Alblas in Sliedrecht hebben dieven geprobeerd een ramkraak te plegen door met een busje in te rijden op de gevel. Het busje wist de paaltjes voor de deur uit de grond te rijden, door de rolluiken te breken, maar kwam daarna niet door de tralies die voor de winkel zaten. "Het is een drama, maar er is niks meegenomen."

Rijnmond |  | Aangepast op
Het is rond 05:15 uur als op de voorgevel van de juwelier aan de Kerkbuurt in Sliedrecht wordt ingereden. De betonnen paaltjes voor de juwelier hebben daarbij de eerste klap opgevangen en zijn uit de grond gereden. De schade aan het pand is groot, De straat ligt bezaaid met glas, vertelt Rijnmond-verslaggever Philip van Es die naar de juwelier is toegegaan. Ook het rolluik dat voor de zaak zit om mensen buiten te houden, is helemaal ingedeukt.

De dieven slaagden er uiteindelijk niet in om in de zaak te komen, omdat er nog tralies zat en die is nog intact. "De spullen van klanten zijn veilig", zegt de eigenaar. "Het is een drama, maar er is niks meegenomen." Verder wil hij weinig vertellen. Hij is aangeslagen en nog druk bezig om het glas en andere schade in zijn zaak op te ruimen.

De zaak van de juwelier staat in een winkelstraat met slechts enkele buurtbewoners. "Ik heb wel een klap gehoord", vertelt een buurtbewoonster. "Maar toen ik sirenes hoorde, dacht ik: ze zijn erbij. Dus toen ben ik weer gaan slapen."
Volgens een woordvoerder van de politie zijn er nog geen aanhoudingen verricht.

Dit artikel verscheen ook op de website van onze mediapartner Rijnmond.
0be195468912a356dab79fb10874a8b6

Lees ook

IMG_8044

‘Spannend, maar ook heel leuk’: Dordrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester

Oguzhan Batasun (11) is de nieuwe kinderburgemeester van Dordrecht. Hij werd dinsdag officieel geïnstalleerd en volgt Isabeth van Heusden op.

yv20261003A1D01772

FC Dordrecht heeft eerste uitzege nog niet binnen: 1-1 in Den Bosch

FC Dordrecht heeft zaterdag met 1-1 gelijkgespeeld bij FC Den Bosch. De Dordtenaren gingen op voorsprong de slotfase in, maar incasseerden daarin een tegentreffer na een dubieuze strafschop.

touwtrekvereniging

Gerben (34) is wereldkampioen touwtrekken: 'Veel trainen en afvallen'

Gerben den Butter keerde vorige week terug uit Zuid-Afrika als wereldkampioen. De 34-jarige timmerman uit Streefkerk trok met zijn teamgenoten meerdere keren aan het langste eind en won in totaal vijf medailles op het wereldkampioenschap touwtrekken.

ongeluk scooter auto Papendrecht

Auto en scooter botsen: bestuurder nagekeken

Bij een rotonde op de Burgemeester Keijzerweg in Papendrecht is woensdagochtend een ongeluk gebeurd tussen een auto en een scooter. Door nog onbekende oorzaak kwamen de twee met elkaar in botsing.

PSX_20260928_074129 (1)

Bestuurder vliegt uit de bocht, bestelbus de sloot in

Een slecht begin van de week voor de bestuurder van een bestelbus. De man miste op de Parallelweg in Papendrecht een flauwe bocht en reed rechtdoor een sloot in.

fotoars

Eén Dordtse zege in vijf duels, maar Ars houdt hoop: ‘Beter elftal dan vorig seizoen’

FC Dordrecht verzamelde slechts vier punten uit de eerste vijf wedstrijden en kreeg daarin liefst zestien tegengoals. Toch is technisch manager Sjoerd Ars tevreden met de zomerse transferperiode en vindt dat er ‘een beter elftal dan vorig seizoen’ op het veld staat. “De play-offs zijn gewoon haalbaar.”