Dordrecht, Netherlands

Veiligheidsregio ZHZ werkt 'gewoon' door

Op dit moment is het een van de belangrijkste functies tijdens de coronacrisis. Werken bij de Veiligheidsregio. Ze houden zich bezig met de crisismaatregelen, maar ook met hun eigen continuiteit. Brand trekt zich per slot van rekening niets aan van corona.
Alka Goos | 30 maart 2020 17:50 | Aangepast op 30 maart 2020 17:50
Om er voor te zorgen dat alles blijft lopen werken er ook bij de Veiligheidsregio een hoop mensen vanuit huis. En met een mail die het personeel om de zoveel dagen krijgt houden ze precies in de gaten of er niet te veel zieken zijn. En mocht er brand uitbreken bij iemand die mogelijk besmet is met het virus kan de brandweer zich daar goed tegen weren.

Hoelang de crisis ons nog in de greep houdt weet natuurlijk niemand, maar de veiligheidsregio doet er alles aan om ons zo goed mogelijk te beschermen naast alles wat wij zelf al kunnen doen.

Lees ook

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: terugkerende pareltjes van vorig jaar

In januari worden op TV Dordrecht zeven van de leukste en interessantste afleveringen uit het najaar...

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Het is deze week, nog meer dan anders, een komen en gaan van fanatieke skiërs en snowboarders bij sk...

Brug over de Noord (N915) blijft dit weekend toch open

De Brug over de Noord (N915) tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht blijft tussen 9 en 12 januar...

Vrijspraak voor rellende mannen tijdens jaarwisseling: onvoldoende bewijs

De rechtbank heeft woensdag zeven verdachten van rellen met oud en nieuw in 's-Gravendeel vrijgespro...

Lees terug: meer dan 700 kerstbomen ingeleverd en ook vrijdag winterdienstregeling NS

Heb je vrijdag de trein nodig? Die van de NS rijden dan wederom een winterdienstregeling. En in Slie...