Tweede Kamerlid Vera Bergkamp heeft maandag Het Babyhuis aan de Brouwersdijk bezocht.
Werkbezoek gebracht aan @HetBabyhuis in #Dordrecht. Mooi deze vorm van begeleiding van moeders. pic.twitter.com/JQvnF9ixEc— Vera Bergkamp (@Vera_Bergkamp) 18 juni 2018
Werkbezoek gebracht aan @HetBabyhuis in #Dordrecht. Mooi deze vorm van begeleiding van moeders. pic.twitter.com/JQvnF9ixEc
Jasper Kluten | Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 6 augustus 2026 14:00
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 5 augustus 2026 19:40
Redactie Streekomroep | 31 juli 2026 14:00
Voor Dordtenaar Martijn Noort is zijn eerste grote hoofdrol in een Nederlandse musical onverwacht ten einde gekomen. Aanvankelijk zou hij nog tot begin augustus te zien zijn in Moulin Rouge! De Musical. Maar nadat een sprinklerinstallatie door een technisch defect in het Utrechtse Beatrixtheater afging, zijn alle resterende voorstellingen geschrapt.
De Papendrechtsebrug in de N3 is al een week dicht, maar komende dagen zijn er meer afsluitingen op deze weg. Vanaf vrijdagavond tot en met maandagochtend voert Rijkswaterstaat onderhoud uit aan de N3 tussen de aansluiting met de A15 en Papendrecht.
Rijkswaterstaat heeft de Merwedebrug (A27) bij Gorinchem afgesloten voor vrachtverkeer. Uit onderzoek is gebleken dat het staal op meerdere plekken in de boog van de brug minder sterk is dan vereist. Daardoor kan Rijkswaterstaat de constructieve veiligheid van de brug niet langer garanderen.
Het verbod op fietsen op de hele MerwedeLingelijn tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug gaat verder dan noodzakelijk. Dat stelt reizigersvereniging Rover. Rover heeft begrip voor de keuze om de dienstregeling tijdelijk aan te passen om de dienstregeling betrouwbaar te houden, maar noemt het fietsverbod "moeilijk te rechtvaardigen".
Een boeketje bloemen scoren voor een feestje, een uitreiking of gewoon als presentje. Daarvoor moet je normaal gesproken naar een bloemist. Maar je kunt ze de komende periode ook ‘gewoon’ in de natuur plukken. Voor het negende jaar op rij kun je deze zomer bij de Pluktuin in Dordrecht terecht.
In Noordeloos barst deze vrijdagavond een jaarlijkse strijd los: het NK Kuiltje Knikkeren. Al decennialang een traditie in het dorp met heuze knikker-royalty. Elise (19) is dit jaar de knikkerkoningin. ''Dit vergeet ik nooit meer.''