gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Verbreding A15 stap dichterbij

Minister Cora van Nieuwenhuizen van Infrastructuur en Waterstaat heeft het ontwerp voor de verbreding getekend. De bereikbaarheid van Dordrecht zal daarmee aanzienlijk worden verbeterd.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Het ontwerptracébesluit omvat de aanleg van een permanente derde rijstrook tussen Papendrecht en Gorinchem. Door betere doorstroming moeten de lange files verdwijnen, die vooral voor het vrachtverkeer naar Duitsland veel economische schade betekenen.

Er is besloten om nog voor de zomer van 2018 met een MIRT-verkenning (Meerjarenprogramma Infrastructuur, Ruimte en Transport) te beginnen.

Het ontwerpbesluit is vanaf 11 januari ter inzage en het besluit wordt eind 2018 genomen. Ondertussen worden de voorbereidingen getroffen voor contracten en aanbesteding, zodat de uitvoering in 2019 kan beginnen.

Lees ook

hendrik ido ambacht

Opnieuw vrouw aangerand door man op fatbike in Hendrik-Ido-Ambacht

In Hendrik-Ido-Ambacht is dinsdagavond opnieuw een vrouw aangerand door een onbekende man op een fatbike. Dat gebeurde rond 21:30 uur langs de Krommeweg. Zeven andere vrouwen zijn in de afgelopen weken in de omgeving ook al betast door iemand op een fatbike, maar nog niemand is aangehouden.

onderwijsmuseum

Onderwijsmuseum krijgt opnieuw steun uit Tweede Kamer: 'We voelen ons gezien'

Het Nationaal Onderwijsmuseum krijgt opnieuw steun vanuit de Tweede Kamer, maar onzekerheid over de structurele subsidie vanaf 2027 blijft bestaan. Het museum vreest dat de maatschappelijke waarde van het museum onvoldoende wordt meegewogen.

Point Blur_Jul052026_091920

Lichaam vermiste man (48) gevonden in auto in rivier

Aan de Merwekade in Dordrecht is zaterdag laat in de avond het lichaam aangetroffen van de vermiste Bart Ponte (48). Dat bevestigt de politie zondagochtend.

OZEMPIC FOTO WEBSITE

afslankmiddel

Johan vraagt huisarts om afslankspuiten, maar krijgt ze niet: ‘Dan ga je toch zelf zoeken’

Waarom zou je illegale afslankmedicatie willen kopen via internet? Het Albert Schweitzer ziekenhuis waarschuwt voor grote gezondheidsrisico's als je online iets besteld, wat uiteindelijk niet het medicijn blijkt te zijn. De 56-jarige Dordtenaar Johan* besluit een jaar geleden Ozempic op internet te kopen, omdat hij het via de huisarts niet krijgt. "Ik kon wel een maagverkleining krijgen, waarom dit dan niet?”

bigrivers

Zaterdag op TV Dordrecht: Compilatie Big Rivers 2025

Om al een beetje in de sfeer te komen van Big Rivers 2026 is deze zaterdag nog een keer de compilatie van vorig jaar te zien op TV Dordrecht.

autobrand

Opnieuw een auto in brand bij eetcafé: 'Wanneer houdt dit op?’

Een brandstichter heeft vrijdagnacht opnieuw toegeslagen op de parkeerplaats van het Dordtse eetcafé De Wilhelminaboom. Volgens eigenaresse Monique van Esseveld is deze keer de auto van een klant verwoest door vlammen.