Dordrecht, Netherlands

Verdiende overwinning FC Dordt, "maar hadden minimaal vijf of zes keer moeten scoren"

De 2-1 overwinning van FC Dordrecht op Helmond Sport zaterdagavond was meer dan verdiend te noemen. "Als je dan de ploeg iets kunt verwijten, is dat ze het niet eerder hebben beslist. Maar over heel veel dingen ben ik tevreden", zo beschrijft hoofdtrainer Jan Zoutman de zege.
Corrado Francke | 27 februari 2021 22:56 | Aangepast op 27 februari 2021 22:56
"Lekker dat we weer drie punten hebben gepakt", vindt ook matchwinner Richie Musaba. "Het was toch wel verdiend, ondanks dat we wat kansen hebben laten liggen. Dan kan ik toch wel blij zijn: individueel, maar ook dat we met het team hebben gewonnen."

"3-0 had gemaakt moeten worden"

De middenvelder, gehuurd van Fortuna Sittard, vindt ook dat de beslissende 3-0 gemaakt had moeten worden. "Dan was het voor ons ook wat rustiger. Nu maken zij de 2-1 en wordt het spannender."

Musaba, die het dit seizoen met bijna alleen maar invalbeurten moest doen, krijgt ook van zijn trainer de complimenten. "Hij is met zijn diepgang en loopvermogen belangrijk voor de ploeg. Het is heel mooi dat hij het zo ingevuld heeft."

Aansluitingstreffer

"Het zal toch niet waar zijn", dacht Zoutman na de aansluitingstreffer van de Brabanders. "Want dat had zo verschrikkelijk onverdiend gevoeld. Maar het is voetbal: één goed moment van de tegenstander kan ervoor zorgen dat je één punt pakt in plaats van drie. Dus wat dat betreft hebben we het onszelf onnodig moeilijk gemaakt, maar we hadden vandaag minimaal vijf of zes keer moeten scoren vind ik."

Meest gelezen

Auto te water in Stadspolders, vrouw loopt nat pak op

Corrado Francke | 7 jul 2025 10:23

Steekpartij in huis: man gewond, vrouw aangehouden

Corrado Francke | 6 jul 2025 09:33

Lees ook

Al twee dagen vreemde lucht in Ridderkerk, maar wat is het?

Voor de tweede dag op rij heeft de brandweer vrijdag metingen gedaan vanwege een opmerkelijke lucht ...

Alles wat je moet weten over Big Rivers, het onbekendste bekende festival van de regio

Komend weekend stroomt Dordrecht weer vol voor Big Rivers, een jaarlijks terugkerend festival met mu...

Minder toeristenbussen: bezoekers straks per boot van Dordt naar Kinderdijk

Toeristen worden vanaf komende week niet langer per bus, maar per boot naar de molens van Kinderdijk...

Kamer stemt in met steun voor scheepsbouwer Damen: 'Een strategisch nationaal belang'

Een ruime meerderheid van de Tweede Kamer maakt geen bezwaar tegen 270 miljoen euro aan financiële s...

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Een meisje is vrijdagochtend gewond geraakt in Dordrecht, nadat ze werd aangereden door een lijnbus....

Explosie bij huis in Zwijndrecht: 'Te harde knal om niet wakker van te worden'

Bij een huis aan de Kerkweg in Zwijndrecht is in de nacht van donderdag op vrijdag een explosief afg...