Dordrecht, Netherlands

Verkeersregelaars voor zomerkermis

De gemeente Dordrecht heeft verkeersregelaars ingezet om de chaos die is ontstaan na het opzetten van de zomerkermis op de Spuiboulevard in goede banen te leiden.
Leo Roubos | 21 juni 2019 11:52 | Aangepast op 21 juni 2019 11:52
De zomerkermis is deze week in de stad van zaterdag 22 tot en met zondag 30 juni, maar in de week voorafgaand zijn de attracties al opgezet.

Doordat de kermis op de Spuiboulevard is opgezet is er in het centrum een verkeerschaos ontstaan met lange rijen toeterende auto’s. Verkeersregelaars proberen nog wat orde te scheppen in die chaos.

Vo;lgens de organisatoten is er een vernieuwingsslag gemaakt. ”De oude, vertrouwde familiekermis is uitgebreid met nieuwe elementen en een boost is er voor het festivalterrein. De kermis op de Spuiboulevard wordt extra ‘afgeschermd’, zonder afbreuk te doen aan het open karakter, voor een optimale beleving.”

Meest gelezen

Man steelt pinpas van Dordtse school en pint bij Ajax-winkel

Redactie Streek 56 | Bureau Rijnmond | 10 okt 2025 14:00

Lees ook

Schaken met of zonder bier? Het grote dilemma tijdens dit toernooi

Een schaaktoernooi tijdens een kroegentocht. Het klinkt als een bijzondere combinatie, maar zaterdag...

Maatregelen na brand en explosie Groot-Ammers, mogelijk einde huurcontract

Een bewoner van Groot-Ammers, waar de afgelopen tijd twee explosies waren, moet wellicht het huis ui...

Vertraging op N3 door kapotgereden slagboom, file op A15 na ongeluk

Automobilisten op de N3 richting Papendrecht kwamen maandagmiddag in de file terecht. Door een kapot...

Gemeente plaatst camera bij regenboogzebrapad

De gemeente Papendrecht heeft een camera geplaatst bij het regenboogzebrapad op de Veerweg. Dit gebe...

Motorrijder scheurt met 108 km/u over weg waar je 50 mag

Een motorrijder in Sliedrecht heeft vrijdagavond zijn rijbewijs moeten inleveren. Hij reed met 108 k...

Explosie bij huis in Ridderkerk

Bij een huis in Ridderkerk is zondagochtend vroeg een explosie geweest. Dat gebeurde rond 03.45 uur ...