Het evenement in het Dordtse Energiehuis is de laatste jaren een terugkerend fenomeen richting verkiezingen. Ook bij de woensdagavond georganiseerde editie van dit jaar was de belangstelling groot. Onder meer studenten van het Da Vinci College en de InHolland Pabo waren van de partij.
Verschillende onderwerpen kwamen voorbij, maar het thema wonen leverde de meeste gespreksstof op. Met stellingen werden de jongeren aan het denken gezet, waarna de politici – de meesten van hen wat lager op de kieslijst – hun standpunten erover deelden.
Naast ‘bekende’ partijen zoals GroenLinks, de VVD, de Partij voor de Dieren en D66 kwamen er ook politici naar het Energiehuis wiens partij momenteel geen Kamerzetel heeft. Denk aan de Piratenpartij, 50PLUS en de Libertaire Partij.
Benieuwd hoe de avond eruit zag? Bekijk via ons YouTube-kanaal een sfeerimpressie.