Dordrecht, Netherlands

Verlof voor agenten onmogelijk tijdens Songfestival

Tijdens de periode rondom het Songfestival, in de maanden april en mei, zal het voor agenten uit de regio zo goed als onmogelijk zijn om verlof aan te vragen. Dit omdat de politie op maximale sterkte deze periode door wil komen.
Dennis Koorevaar | 31 januari 2020 11:25 | Aangepast op 31 januari 2020 11:25

Het begeleiden van het Eurovisie Songfestival zal veel inzet vergen van de politie-eenheid Rotterdam, maar ook uit de regio Zuid-Holland-Zuid. Daarbij moet de noodhulp aan burgers ook overeind blijven.
De verlofaanvragen zullen tijdens deze periode niet gehoord worden omdat ook Koningsdag gevierd wordt.

Met de agenten die al een aanvraag hadden ingediend wordt besproken of zij op een ander moment vrij kunnen krijgen, om zo op volle kracht de periode door te komen.

Lees ook

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...

Petitie voor behoud cultuurcentrum DOOR bijna 1000 keer ondertekend

Een petitie om cultuurcentrum DOOR in Dordrecht te behouden, is tot donderdagochtend meer dan duizen...

FIOD valt ook binnen in woning Arnout Damen en arresteert twee medewerkers scheepsbouwer

De inval van de FIOD in het huis van Kommer Damen in Noordeloos was niet de enige in het lopende ond...

Kluisjes scholieren gecontroleerd: pepperspray en vuurwerk gevonden

Bij een grootschalige controle bij vier middelbare scholen in Zwijndrecht zijn deze week verschillen...

Wethouder door het stof voor openmaken kisten in grafkelders: 'Had nooit mogen gebeuren'

In de grafkelders van de Dordtse begraafplaats Essenhof zijn sinds 2013 kisten geopend terwijl de na...

Bewoners voelen zich onveilig na fataal ongeluk: ‘Het was wachten tot het misging’

Na het verkeersdrama dinsdagmiddag op de Dordtse Krispijnseweg gaat het de dag erna vooral over hard...