Dordrecht, Netherlands

Verschillende activiteiten voor Nationale Burendag

Een vossenjacht, barbecue en een jaarlijkse fair. Op verschillende plekken werden zaterdag activiteiten gehouden vanwege de Nationale Burendag.
Corrado Francke | 30 september 2019 16:06 | Aangepast op 30 september 2019 16:06
Initiatiefnemers van Burendag zijn het Oranje Fonds en Douwe Egberts. Het doel is om buren zoveel mogelijk met elkaar in contact te brengen, omdat buurten socialer, veiliger en leuker worden als buren elkaar ontmoeten en zich inzetten voor de buurt.


In Dordt werd er ook van alles georganiseerd. Zo was er een jaarlijkse fair bij de Eikenhof en werd er in Sterrenburg een vossenjacht gehouden. Verder waren er verschillende activiteiten zoals spelletjes, het bakken van taarten, een bingo en een barbecue.



Lees ook

Man (24) meldt zich na doorrijden na ernstig ongeluk met brommerrijder (17)

De politie heeft dit weekend een 24-jarige man aangehouden die betrokken was bij een zwaar verkeerso...

Brand wint in Italië en draagt zege op aan overleden moeder

Lucinda Brand heeft zondag op zeer overtuigende wijze de wereldbekerwedstrijd veldrijden op Sardinië...

Ongeneeslijk zieke Eva (5) ontsteekt lichtjes in kerstboom: 'Ik vind het fantastisch'

Samen met haar broertjes ontstak de terminale Eva (5) uit Dordrecht zaterdagmiddag de 25 duizend lic...

Kuijt is helder na nederlaag FC Dordrecht: 'Doen onszelf enorm tekort'

FC Dordrecht verprutste zaterdag veel te veel kansen, iets waar opponent Willem II in het slotkwarti...

Gemiste kansen worden FC Dordrecht fataal bij Willem II

FC Dordrecht heeft ook de derde gang naar Tilburg van 2025 niet in een succes om kunnen zetten. De p...

Overvaller vertrekt met lege handen bij slijterij in Dordrecht

Een gemaskerde man die in Dordrecht een slijterij binnenwandelt heeft geen trek in een borrel, maar ...