gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Verveling tijdens zelf-isolatie tegengaan? 'Een bordspelletje is ideaal'

fa19a96ce200e0584ee9d6910a04f821

TikTokken, herhalingen van sportwedstrijden bekijken, een work-out en je schoolwerk of thuiswerk doen. Dat zijn zo'n beetje de opties om jezelf te vermaken vermaken tijdens de zelf-isolatie die een verdere uitbraak van het coronavirus moeten voorkomen. Maar bij 4 Your Games op de Voorstraat weten ze nog wel een optie om verveling tegen te gaan. 

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
"Ik zou sowieso adviseren een spelletje te gaan spelen", zegt Maico Paschold van de bordspellenwinkel. "Je wordt natuurlijk overspoeld met allemaal coronaberichtgeving door de media. Om je daar even van af te sluiten, lijkt me een bordspelletje een ideale bezigheid."

De zaken lijken in de spelletjeszaak extra goed te gaan. "Het loopt gewoon door, we merken wel dat het rustiger is in de stad. Gelukkig merk ik dat er nog steeds mensen gericht naar onze zaak komen. En die geven wij, met inachtneming van de RIVM maatregelen, gepast advies", vertelt Paschold.

In plaats van mee te lopen naar het juiste spel, wijst Paschold nu van af de toonbank de weg naar een nieuw spel wat zijn klanten zouden kunnen waarderen. En ook van afstand kan hij precies vertellen, hoe het spel werkt en wat er op de achterkant van de spellendoos voor uitleg staat. "Daar kijken ze soms wel verbaasd van op", lacht de verkoper, die ziet dat de gezinsspellen erg in trek zijn sinds de corona-uitbraak.

Naast de verkoop van spellen, organiseert 4 Your Games ook regelmatig spelavonden in de zaak. Maar die gaan nu niet door, al is er wel een alternatief.

"Op vrijdagavond hebben wij hier Friday Night Magic. Die gaat nu in een hele andere vorm door. Dat gebeurt nu online, vanuit huis. Via een speciaal programma kunnen wij vrijdag in een groep op afstand toch met elkaar gamen."

&t=11s

Lees ook

mesenbijl

Man valt mensen in het centrum lastig, blijkt bijl en groot mes op zak te hebben

De politie heeft een man opgepakt die begin vorige week meerdere mensen in het centrum van Dordrecht heeft lastiggevallen. Bij het fouilleren van de man bleek dat hij een groot mes en een bijl op zak had.

fotobusinkrijksstraagautoopzijnkant

Auto belandt op kant na botsing tegen boom

Een auto is in de nacht van donderdag op vrijdag op zijn kant terechtgekomen op de Rijksstraatweg in Dordrecht. Dat gebeurde nadat de wagen tegen een boom is gebotst.

veerwachttijd

Borden met urenlange wachttijd moeten onnodige drukte bij pont voorkomen

Een bijzonder gezicht langs de Provincialeweg in Dordrecht. Gele verkeersborden met ‘Wachttijd tot veer vanaf hier: 4 uur’ wijzen weggebruikers op bijzonder lange wachttijden voor de pont naar Werkendam. Volgens de gemeente hebben de borden te maken met de afsluiting van de Papendrechtsebrug en de alternatieve routes die automobilisten proberen.

Foto website binnenvaart

Binnenvaart hoopt op nog meer regen voor hoger waterpeil: ‘Elke druppel is er één’

De afgelopen dagen vielen na lange tijd eindelijk weer de eerste regendruppels. Goed nieuws voor de binnenvaart, die veel last heeft van de extreme droogte in Europa. Al maakt één zwaluw nog geen zomer: “We zijn echt in afwachting van nog meer water.”

alicesprings

Zondag op TV Dordrecht: Big Rivers-concert Alice Springs

Augustus is Big Rivers-maand, met iedere week een concert van de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland. De komende zondagen is het slotconcert van Alice Springs te zien op TV Dordrecht.

mobiliteitsadviseur

Fiets van de zaak en gratis ov: dit kunnen bedrijven doen om bereikbaar te blijven

Hoe blijf je als bedrijf of instelling bereikbaar voor personeel en klanten, nu de Papendrechtsebrug dicht is? Wie worstelt met die vraag, kan een beroep doen op onder meer Lisette Zwartkruis. Namens Zuid-Holland Bereikbaar denkt zij als mobiliteistadviseur mee over oplossingen. “Bedrijven hebben hele andere dingen aan hun hoofd.”