gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Verveling tijdens zelf-isolatie tegengaan? 'Een bordspelletje is ideaal'

fa19a96ce200e0584ee9d6910a04f821

TikTokken, herhalingen van sportwedstrijden bekijken, een work-out en je schoolwerk of thuiswerk doen. Dat zijn zo'n beetje de opties om jezelf te vermaken vermaken tijdens de zelf-isolatie die een verdere uitbraak van het coronavirus moeten voorkomen. Maar bij 4 Your Games op de Voorstraat weten ze nog wel een optie om verveling tegen te gaan. 

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
"Ik zou sowieso adviseren een spelletje te gaan spelen", zegt Maico Paschold van de bordspellenwinkel. "Je wordt natuurlijk overspoeld met allemaal coronaberichtgeving door de media. Om je daar even van af te sluiten, lijkt me een bordspelletje een ideale bezigheid."

De zaken lijken in de spelletjeszaak extra goed te gaan. "Het loopt gewoon door, we merken wel dat het rustiger is in de stad. Gelukkig merk ik dat er nog steeds mensen gericht naar onze zaak komen. En die geven wij, met inachtneming van de RIVM maatregelen, gepast advies", vertelt Paschold.

In plaats van mee te lopen naar het juiste spel, wijst Paschold nu van af de toonbank de weg naar een nieuw spel wat zijn klanten zouden kunnen waarderen. En ook van afstand kan hij precies vertellen, hoe het spel werkt en wat er op de achterkant van de spellendoos voor uitleg staat. "Daar kijken ze soms wel verbaasd van op", lacht de verkoper, die ziet dat de gezinsspellen erg in trek zijn sinds de corona-uitbraak.

Naast de verkoop van spellen, organiseert 4 Your Games ook regelmatig spelavonden in de zaak. Maar die gaan nu niet door, al is er wel een alternatief.

"Op vrijdagavond hebben wij hier Friday Night Magic. Die gaat nu in een hele andere vorm door. Dat gebeurt nu online, vanuit huis. Via een speciaal programma kunnen wij vrijdag in een groep op afstand toch met elkaar gamen."

&t=11s

Lees ook

politie ontvoering

Vrouw (20) ontvoerd en familie vastgebonden: daders nog spoorloos

De politie is nog steeds op zoek naar de daders van een ontvoering in Papendrecht. Het gaat om in totaal vier of vijf mannen, waarvan er twee eind juli een 20-jarige vrouw in de buurt van Papendrecht ontvoerden. De anderen zouden daarna de woning van de vrouw aan de Rotterdamse Prinsenlaan zijn binnenvallen.

Batavia in de Bataviahaven - ovv Sander Wit

Dordts bedrijf zorgt voor transport van historisch schip

Voor onderhoud moet de historische Batavia heen en weer tussen Lelystad en Amsterdam. Voor dit bijzondere transport wordt onder meer de Dordtse Koninklijke Van der Wees Groep B.V. ingeschakeld, die een belangrijke rol speelt bij de verplaatsing van het schip.

foto reisgedrag brug

Brug dicht: duizenden reizigers pakken nu fiets, scooter of trein

Duizenden streekgenoten hebben hun manier van reizen aangepast, nu de Papendrechtsebrug dicht is. Dat blijkt uit cijfers van Rijkswaterstaat en ov-bedrijven. Daardoor blijft het op omrijroutes voorlopig nog te overzien, al kan dat in de wintermaanden veranderen. "Het valt niet tegen."

bureaurijnmondpol

Nepagent steelt sieraden 88-jarige Dordtse vrouw, politie brengt beelden naar buiten

De politie heeft beelden naar buiten gebracht van een nepagent, die in maart van dit jaar sieraden wist te ontfutselen van een 88-jarige vrouw uit Dordrecht. Omdat het om een mogelijke minderjarige verdachte gaat, wordt hij nu nog onherkenbaar getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

Schermafdruk op 2026-10-02 11-48-08

Op Pad Met Ad: verschillende meningen over het 'Jetten-kabinet’

In een nieuwe aflevering van 'Op Pad Met Ad' gaat presentator Ad van den Herik de straat op in Dordrecht. Hij vraagt inwoners wat zij vinden van het kabinet-Jetten. De meningen lopen uiteen. Zo noemt een bewoner het kabinet ‘hectisch’ en zou hij het graag anders zien.

businkautobrandhagi

Twee autobranden in één nacht in de streek

Op twee plekken in de streek zijn in de nacht van woensdag op donderdag auto’s in vlammen opgegaan. Eerst was het raak aan de Sluisweg in Hardinxveld-Giessendam, nog geen uur later aan de Buitendijks in Papendrecht.