Dordrecht, Netherlands

Vier arrestaties tijdens Crazy on Big Rivers

Er zijn tijdens Crazy on Big Rivers zaterdagavond op het Statenplein vier arrestaties verricht. Dat schrijft burgemeester Wouter Kolff op Twitter.
Jordy Nijenhuis | 14 juli 2019 11:07 | Aangepast op 14 juli 2019 11:07
Volgens Kolff verloopt de 22e editie van Big Rivers tot nu toe uitstekend. Daarnaast spreekt hij zijn waardering uit over de vrijwilligers en hulpdiensten.

Festivaldirecteur Liselotte Gatzen laat weten het jammer te vinden dat dit gebeurt maar zegt het vooral een top feest te vinden.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Treinverkeer tijd ontregeld van en naar Breda, bus was alternatief

Er was dinsdagochtend vanaf 06.30 uur geen treinverkeer van en naar Breda mogelijk door een systeems...

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...

Man die onder de jurk van een vrouw filmde, meldt zichzelf bij politie

De man die met zijn telefoon onder een jurk van een vrouw filmde, heeft zichzelf gemeld bij de polit...

PvdA/GroenLinks doet toch mee aan verkiezingen in Hardinxveld-Giessendam

Onverwachts links geluid in Hardinxveld-Giessendam: PvdA en GroenLinks doen in 2026 toch mee aan de ...

Lotte van Drunen krijgt belangrijkste Nederlandse motorsportprijs

Lotte van Drunen is sinds zaterdag de trotse eigenaar van de Hans de Beaufort-beker. Dat is de belan...

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...