Dordrecht, Netherlands

Vier arrestaties tijdens Crazy on Big Rivers

Er zijn tijdens Crazy on Big Rivers zaterdagavond op het Statenplein vier arrestaties verricht. Dat schrijft burgemeester Wouter Kolff op Twitter.
Jordy Nijenhuis | 14 juli 2019 11:07 | Aangepast op 14 juli 2019 11:07
Volgens Kolff verloopt de 22e editie van Big Rivers tot nu toe uitstekend. Daarnaast spreekt hij zijn waardering uit over de vrijwilligers en hulpdiensten.

Festivaldirecteur Liselotte Gatzen laat weten het jammer te vinden dat dit gebeurt maar zegt het vooral een top feest te vinden.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Ambacht legt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stil

In Hendrik-Ido-Ambacht wordt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stilgelegd. De gemee...

De Stemming in Dordrecht: ‘De zorg, dat is een catastrofe'

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Man die dreigt met mes te komen, mag ziekenhuis voorlopig niet in

Een 47-jarige man, die telefonisch een doodsbedreiging zou hebben geuit naar personeel van het Alber...

Gevangene overleden na brand in cel

Bij een brand in een gevangeniscel in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag iemand om het ...

Nieuw plan voor weren vervuilend transport, maar opnieuw veel kritiek

GroenLinks doet opnieuw een poging om een emissievrije zone voor stadslogistiek in de binnenstad van...

De Stemming in Alblasserdam: ‘Wonen is nu natuurlijk wel een probleem’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...