Dordrecht, Netherlands

Vierde editie vogelbeurs

Vogels, vogelzaden en vogelbenodigdheden kopen? Vogelvereniging “De Voliere” organiseert aanstaande zaterdag een vogelbeurs.
Dennis Koorevaar | 23 januari 2018 11:34 | Aangepast op 23 januari 2018 11:34
Er worden shows gegeven waar zangkanaries hun stem kunnen laten horen. Ook kan je leuke producten kopen voor je beestje, zoals: zand, voederbakjes en stokken voor in de kooi.

De beurs is 27 januari tussen 09:00u en 12:30u in het clubgebouw aan de Adj. H.P.Kosterstraat 5 in Dordrecht. De entree is gratis. De beurs wordt sinds oktober op elke laatste zaterdag van de maand georganiseerd. Dus geen zorgen als je komend weekend hebt gemist.

Lees ook

Beveiliger mishandeld, burgemeester geschokt: 'Dit tolereren we niet!'

Een beveiliger is afgelopen weekend mishandeld bij winkelcentrum Hoog Ambacht. De burgemeester van H...

Megaklus van 20 miljoen euro in Crabbehof: 238 huurwoningen worden verduurzaamd

Ruim 230 sociale huurwoningen in de Dordtse wijk Crabbehof ondergaan een ingrijpende metamorfose. He...

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

De Papendrechtsebrug in de N3 is vanaf maandagavond in beide richtingen dicht. Rijkswaterstaat voert...

Sterke hennepgeur leidt tot vondst vuurwapen in busje

Bij de controle van een busje in Dordrecht is zondagavond een vuurwapen gevonden. De inzittenden, dr...

Dordtse wereldkampioenen geëerd met enorme afbeelding in Sportboulevard

Drie lokale sporthelden krijgen een plek in de 'hall of fame' van de Dordtse Sportboulevard. Na onde...

Brand evenaart record met 51ste podiumplaats op rij

Lucinda Brand heeft in het koude maar zonnige Tsjechische Tábor de eerste veldrit van de wereldbeker...