Dordrecht, Netherlands

Vierde editie vogelbeurs

Vogels, vogelzaden en vogelbenodigdheden kopen? Vogelvereniging “De Voliere” organiseert aanstaande zaterdag een vogelbeurs.
Dennis Koorevaar | 23 januari 2018 11:34 | Aangepast op 23 januari 2018 11:34
Er worden shows gegeven waar zangkanaries hun stem kunnen laten horen. Ook kan je leuke producten kopen voor je beestje, zoals: zand, voederbakjes en stokken voor in de kooi.

De beurs is 27 januari tussen 09:00u en 12:30u in het clubgebouw aan de Adj. H.P.Kosterstraat 5 in Dordrecht. De entree is gratis. De beurs wordt sinds oktober op elke laatste zaterdag van de maand georganiseerd. Dus geen zorgen als je komend weekend hebt gemist.

Meest gelezen

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Lees ook

Prijs voor restaurant dat mensen met reuk- of smaakstoornis een topavond bezorgt

Restaurant Bij de Burgemeester uit Bleskensgraaf heeft een bijzondere primeur te pakken. Zij zijn he...

Maarten is wanhopig, na twee jaar wachten woont hij nog steeds in de vleeslucht

Alsof je naast een braadpan woont: zo voelen de bewoners van de Ringdijk in Ridderkerk zich al bijna...

Bijzondere verhalen kleven aan goals FC Dordrecht: ‘Ik begreep niet waarom ik niet scoorde’

Bijzondere treffers bezorgden FC Dordrecht vrijdagavond een 3-2 zege op FC Den Bosch. De fraaiste kw...

FC Dordrecht in spektakelstuk langs FC Den Bosch: 3-2

FC Dordrecht won begin oktober voor het laatst thuis, maar daar kwam vrijdagavond verandering in. Te...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Riet Duykers

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Handjes tekort in transportsector, bedrijven slaan handen ineen: 'Echt hard nodig'

Waar zijn de vrachtwagenchauffeurs van de toekomst? Het is al jaren een probleem voor bedrijven in d...