gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vis, zangers en gezelligheid: kom naar de haringparty!

d8ff28d756bba9c51dc674d1a0b0f244

Woon je in Bolnes en wil je je buurtgenoten beter leren kennen, onder het genot van kibbeling of haring? Op vrijdagmiddag organiseert Wooncompas een ‘haringparty’ in het dorp. Nog meer goed nieuws: het feest is helemaal gratis voor bezoekers!

Redactie Streekomroep | Jonathan Sekeris |  | Aangepast op
Om 14:00 uur zal het feest van start gaan. Tijdens het eerste uur wordt de muziek verzorgd door een draaiorgel, vanaf 15:00 uur treden er verschillende Nederlandse zangers op tot ongeveer vijf uur.

“De haringparty is het thema van het de activiteit, maar het gaat ons erom dat bewoners elkaar (beter) leren kennen en een gezellige middag met elkaar beleven”, verklaart Heleen Beinema, communicatieadviseur van Wooncompas. “Dat verbindt. Daarom organiseren we in onze wijken allerlei activiteiten met en voor bewoners. De ene keer is dat bijvoorbeeld buitenspeeldag, die goed past bij de jeugd. Zo is er voor ‘ieder wat wils’.”

“En deze keer is het een haringparty geworden”, vervolgt ze. “We hebben naast haring ook kibbeling voor de mensen die haring niet zo lekker vinden." Beinema verwacht ongeveer 150 mensen op het feest. “Lekker eten en vrolijke muziek is meestal een goed recept voor een gezellige middag”, besluit de woordvoerder.

Lees ook

PSX_20260805_194332

Kind overleden na aanrijding met bezorgbusje

Een kindje is woensdag overleden na een aanrijding met een bestelwagen in Dordrecht. Het slachtoffer is nog gereanimeerd, maar dat mocht niet meer baten.

coffeelicious

Coffeelicious neemt extra maatregelen vanwege gasten die ‘vergeten’ te betalen

Dordtse horecazaak Coffeelicious laat gasten voortaan direct afrekenen als ze klaar zijn met eten. De zaak kampt steeds vaker met mensen die na het lunchen weglopen zonder te betalen. “Schijnbaar is het nodig om mensen eraan te herinneren”, verklaart eigenaresse Fiona Stoger.

Gedenkbord

Gedenkplek voor Joop: ‘Deze waardering doet hem recht’

Er klinkt een luid applaus van familieleden, actievoerders en raadsleden als het gedenkbordje voor Joop Keesmaat aan de Baanhoek in Sliedrecht wordt onthuld. Een mooie, maar ook emotionele middag voor vriend en compagnon Kees van der Hel. Samen met Joop streed Kees jarenlang tegen de PFAS-uitstoot van Chemours. “Ik kan het nog steeds niet verkroppen dat zo’n prachtvent op veel te jonge leeftijd is weggenomen.”

businknoordtunnel

Noordtunnel (A15) na urenlange afsluiting weer open

De Noordtunnel (A15) bij Hendrik-Ido-Ambacht is maandag lange tijd in beide richtingen dicht geweest. Volgens een woordvoerder van Rijkswaterstaat is de verbinding met de verkeerscentrale in Rhoon uitgevallen.

bigriverswebfoto

Big Rivers 2026 losgebarsten: ‘Telefoon uit en genieten’

Kleurrijke outfits, volle pleinen en heel veel muziek: Big Rivers 2026 is vrijdag vrolijk van start gegaan. “We zijn al rond geweest en overal blijven we even hangen”, klinkt het vanuit de zonovergoten Dordtse binnenstad.

fotoalternatievenbrugsluiting

Anders reizen op eerste werkdag met dichte brug: ‘We kunnen huilen, maar schiet niets op’

Terwijl de Papendrechtsebrug nu écht afgesloten is voor al het verkeer, hebben veel reizigers de alternatieve routes al gevonden. Waar het bij Station Stadspolders en de Waterbus aan de Veerdam in Papendrecht nog relatief rustig is, is het maandagochtend vroeg bij de oversteek tussen de Papendrechtse Visschersbuurt en de Dordtse Kerkeplaat een stuk drukker.