Een Vogeleigenaar die zijn ontsnapte Ara uit een boom op de Groenezoom wilde redden, moest zelf gered worden. Eenmaal in de boom durfde hij niet meer naar beneden en moest de brandweer er aan te pas komen.
Redactie Streekomroep | 30 oktober 2026 15:23
Redactie Streekomroep | 4 november 2026 12:50
Redactie Streekomroep | 6 november 2026 13:25
Opnieuw een nachtelijke voertuigbrand in Dordrecht. In de nacht van vrijdag op zaterdag sloegen vlammen uit een busje van een dakdekker in de wijk Crabbehof.
FC Dordrecht heeft de winnende start van de tweede periode een dramatisch vervolg gegeven. In eigen huis was de ploeg kansloos tegen VVV-Venlo, de nieuwe nummer twee van de Keuken Kampioen Divisie: 2-4.
De Zwijndrechtse wethouder Jacqueline van Dongen is deze week namens de Drechtsteden vertegenwoordiger bij de landelijke klimaattop in Utrecht. De wethouder Toekomst en Leefomgeving strijdt tijdens de klimaatweek voor een betaalbaar en houdbaar warmtenet en deelt haar visie met tientallen geïnteresseerden.
Simone van der Kraan kookt maandelijks vrijwillig voor en met mensen die te maken hebben met eenzaamheid of armoede. In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad, gaat Ad met haar naar de keuken waar ze elke maand kookt voor de mensen.
Een busje is donderdagavond in vlammen opgegaan in Dordrecht. De wagen stond op een parkeerplaats aan de Reeweg Zuid.
Naast de werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug, zijn ook de werkzaamheden aan de iets verderop gelegen N214 in volle gang. In verschillende fases worden daar de wegen en fietspaden veiliger en beter gemaakt. Gevreesd werd voor enorme hinder, maar in de eerste fase valt dat vooralsnog relatief mee, ziet de provincie Zuid-Holland.