gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vogels zoeken de warmte op

1598e51b2ee8d37fb5a8bffe036ec69a

De vogels zijn uit de volière in Park Merwestein gevlogen. De bewoners van het vogelhuis worden voor de winter tijdelijk ergens anders ondergebracht. In de volière wonen allerlei exotische vogels, zoals de rijstvogel en de Japanse meeuw en die kunnen niet goed tegen de kou. Jaarlijks worden de tropische bewoners van de volière naar een dierenwinkel gebracht, waar zij lekker kunnen overwinteren tot het weer warmer wordt.De vogels keren in het voorjaar terug naar hun vaste stekje in Park Merwestein.

Eric van den Brink |  | Aangepast op

Lees ook

veerpontzwijndrechtputtershoek

Pontje tussen Zwijndrecht en Puttershoek blijft varen

De veerpont tussen Zwijndrecht en Puttershoek blijft de komende jaren varen. De gemeenteraad van Hoeksche Waard heeft ingestemd om hier meer budget voor beschikbaar te stellen.

IMG-20261010-WA0001 (1)

Dikke rookwolken door zeer grote brand in loods

Er woedde zaterdagochtend een grote brand in een loods in Papendrecht. Daarbij kwam veel zwarte rook vrij.

weekvandepalliatievezorg

Van bedden opmaken tot diepe gesprekken voeren: André helpt mensen in een hospice

De 63-jarige André Kooiman werkt als vrijwilliger in hospice De Riede in Ridderkerk. Hij zocht er een zinvolle vrijetijdsbesteding. Die vond hij op de plek waar veel mensen hun laatste levensfase doormaken.

20261009104563

Bestelbus klapt op stilstaande auto op A15, twee gewonden

Een bestelbus is vrijdagochtend op een stilstaande auto geklapt op de A15 bij Ridderkerk. Twee inzittenden van de auto zijn gewond naar het ziekenhuis gebracht.

archieffotopolitie

Man ontvoerd: politie valt flat in Zwijndrecht binnen

Een ontvoerde man is zaterdag in Zwijndrecht bevrijd uit een woning aan het Tomatenplein, meldt nieuwssite ZHZ Actueel. Het slachtoffer zou zijn mishandeld en bedreigd met een vuurwapen. Twee mannen zouden daarbij zijn opgepakt. Op vragen van de Streekomroep kan de politie vooralsnog geen antwoord geven.

a16archief

Lange file op A16, verkeer stond vast vanaf Breda

Een lange file dinsdagochtend op de A16 van Breda naar Rotterdam. Het stond vast over zo'n 24 kilometer. Het verkeer moest rond 08.30 uur rekening houden met zo'n anderhalf uur vertraging.