Dordrecht, Netherlands

Voor niks de bus in

Tijdens komend Paasweekend en op andere feestdagen, in de zomer en de zaterdag in de Mobiliteitsweek kan er gratis gereisd worden. De actie geldt voor de regio Drechtsteden, Alblasserwaard en Vijfheerenlanden.
Wilianne Schakel | 23 maart 2016 16:29 | Aangepast op 23 maart 2016 16:29
Om gratis te kunnen reizen moet er een abonnement worden afgesloten. Dat kan via de website van Arriva of bij de Arriva Store in Dordrecht of Gorinchem. 

Om het abonnement te gebruiken moet je 12 jaar of ouder zijn. Kinderen onder deze leeftijd krijgen een gratis Kinderritkaart bij het instappen. 
De actie is bedoeld om het reizen met de bus te stimuleren en om de vaste reizigers te belonen.

De Nachtbus, Waterbus en de trein van Arriva (MerwedeLingelijn) zijn van de actie uitgesloten.

Meest gelezen

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Lees ook

Voor het eerst sinds 2012 weer prijs: Johan de Witt-gymnasium Nederlands Kampioen Debatteren

Het debatteam van het Johan de Witt-gymnasium heeft de nationale titel binnengehaald op het NK Debat...

Lucinda Brand opnieuw sporter van het jaar bij Dordtse Sportuitblinkers

Dordtse sporters en coaches zijn maandagavond tijdens de Dordtse Sportuitblinkers verkiezing geëerd ...

Accepteer en praat over tegenslag: ‘Het leven is als mens leuker dan als held’

Hoe ga je om met tegenslag, verlies of druk als de buitenwereld van je verlangd dat je er altijd ben...

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Voor een recordbedrag heeft FC Dordrecht clubtopscorer Yannick Eduardo verkocht aan de huidige numme...

Deze brug gaat maanden dicht vanwege werkzaamheden

De Matenabrug in Wijngaarden (gemeente Molenlanden) wordt tussen 3 februari en eind april volledig a...

1,6 miljoen statiegeldblikjes ingeleverd in 2025: ‘Voldoet aan de verwachtingen’

Er zijn afgelopen jaar 1,6 miljoen statiegeld blikjes en flesjes ingeleverd bij de bulkmachine bij h...