In Dordrecht had de brandweer het vooral druk met afgewaaide takken. Een boom waaide op een voetpad en dinsdagavond viel om kwart voor negen een boom op de oprit van de N3. Dat gebeurde bij de Crayensteynstraat. In een paar bomen hingen grote losse takken die dreigden naar beneden te vallen.
Meer schade in regio
In heel Zuid-Holland-Zuid moest de brandweer 24 keer op pad, vanwege stormschade. Daarbij ging het vooral om afgebroken en loshangende takken. Een aantal auto’s en een lantaarnpaal raakten beschadigd. Ook lagen dakpannen los en was er sprake van wateroverlast.
Niet altijd brandweer bellen
De brandweer hoeft alleen gebeld te worden als er sprake is van een gevaarlijke situatie. Schade aan de openbare ruimte moet worden opgelost door de gemeente. Schade aan je huis en tuin moet je zelf oplossen.