Dordrecht, Netherlands

Vooral afgewaaide takken tijdens storm

De storm heeft ook in Dordrecht schade veroorzaakt. Een grote tak vernielde een ruit van een auto. In totaal is de brandweer zeven keer opgeroepen. Persoonlijke ongevallen hebben zich niet voorgedaan.
Peter Tromp | 7 juni 2017 15:17 | Aangepast op 7 juni 2017 15:17
In Dordrecht had de brandweer het vooral druk met afgewaaide takken. Een boom waaide op een voetpad en dinsdagavond viel om kwart voor negen een boom op de oprit van de N3. Dat gebeurde bij de Crayensteynstraat. In een paar bomen hingen grote losse takken die dreigden naar beneden te vallen. 
Meer schade in regio

In heel Zuid-Holland-Zuid moest de brandweer 24 keer op pad, vanwege stormschade. Daarbij ging het vooral om afgebroken en loshangende takken. Een aantal auto’s en een lantaarnpaal raakten beschadigd. Ook lagen dakpannen los en was er sprake van wateroverlast.

Niet altijd brandweer bellen

De brandweer hoeft alleen gebeld te worden als er sprake is van een gevaarlijke situatie. Schade aan de openbare ruimte moet worden opgelost door de gemeente. Schade aan je huis en tuin moet je zelf oplossen.

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Lees ook

Deze gemeente stopt met het maaien om bomen heen

De gemeente Molenlanden maait geen gras meer dat direct om bomen heen ligt in grasvelden. Zo moet ma...

Met overleden vrouw in gedachten, start Cor zijn fietspelgrimage

Een fietstocht van meer dan 2500 kilometer. Cor van den Boef uit Ridderkerk gaat die uitdaging aan. ...

Zondag op TV Dordrecht: Via Cultura over democratie in de samenleving

In de nieuwste uitzending van Dugelied (Duurzaam geluk voor iedereen) van Via Cultura zien we zondag...

Nooit meer visarend-soap? Livestream op zwart

De livestream die al vijf jaar een visarendnest in de Biesbosch uitzendt, is op zwart gegaan. “Er is...

Zondag op TV Dordrecht: 'Ouwe Jonges' krijgen bonje

In de nieuwe aflevering van Ouwe Jonges Krentebrood gaat het er zondagmiddag af en toe stevig aan to...

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

De Pasar Malam in Dordrecht, het jaarlijkse culturele feest waar Indonesië centraal staat, gaat dit ...