gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Voorbereidingen City Swim in volle gang

af0310de833717873a2986516ed847e5.jpg

Zaterdag wordt voor het vierde jaar de City Swim gehouden.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op

Deelnemers gaan verschillende afstanden zwemmen in de Dordtse havens en laten zich sponsoren. De opbrengst van dit alles komt ten goede aan het wetenschappelijk onderzoek naar kankerbestrijding onder toezicht van het KWF. Vrijdag waren de voorbereingen in volle gang. Als een van de eerste zaken die geregeld moest worden was het afmeren van een groot ponton. Voor de kersverse directeur van de City Swim, Inge Wouters, is het extra spannend omdat zei dit deel van de organisatie voor het eerst moet begeleiden.

Pieter van 't Zelfde was de afgelopen drie jaar de directeur evenementen van de City Swim. Vorig jaar is bij hem botkanker geconstateerd en heeft hij een stap terug moeten zetten in de organisatie, maar hij staat Inge Wouters nog met raad en daad bij.

De City Swim gaat zaterdag om 10.00 uur van start in de Kuipershaven.
Maandag zendt RTV Dordrecht vanaf 18.00 uur een uitgebreid verslag uit van deze vierde City Swim.
ee738a5a0cb885acd1f8cc2f4316f9de.jpg

Lees ook

IMG_2087.jpg

Kids and Cars 2026 in Alblasserdam een groot succes: 'Ik heb zoveel lachende kindergezichten gezien'

De editie van Kids and Cars 2026 in Alblasserdam is uitstekend verlopen. Organisator Carlo Fok kijkt terug op een geslaagde dag waarop 75 kinderen met een lach huiswaarts gingen. Het evenement, waar minder bedeelde en zieke kinderen mee konden rijden in een mooie auto, leverde 17.500 euro op voor twee goede doelen: Stichting Ambulance Wens en het Prinses Maxima Centrum.

Koningsdag 2.png

Dordtenaren genieten volop van zonnige Koningsdag

Struinen over de Oranjemarkt, meezingen met de aubade op het Stadhuisplein of gewoon genieten van een lekker koud biertje op het terras. Feestvierders hebben de verjaardag van de koning uitbundig gevierd in Dordrecht en met een zonovergoten binnenstad was het ook nog eens goed vertoeven.

a3da67ff-3adc-4c10-8949-d3711c18c836.jpeg

LIVE

Dit is Koningsdag: van aubade tot aan dancefeest

Van vrijmarkt, tot braderie en van aubade tot aan concerten. Koningsdag staat bol van festiviteiten. Een foto-impressie van deze feestdag in Dordrecht en omstreken zie je hier.

IMG-20260426-WA0009.jpg

Mercedes in vlammen op, derde voertuigbrand in twee weken in Dordrecht

Een auto is in de nacht van zaterdag op zondag verwoest door brand. De Mercedes stond geparkeerd in de Halleyweg in de Dordtse wijk Sterrenburg. Het voertuig is compleet verwoest, is zondagochtend goed te zien.

Kaartje Koningsdag 2026.png

Koningsdag 2026: dit is er te doen in onze stad en streek

Nog geen plannen deze Koningsdag? Of heb je een gat in de dag waar je nog iets voor zoekt? Wij hebben alle Koningsdagactiviteiten in onze streek voor je op een rij gezet in een handig kaartje.

2604255001.jpg

112-nieuws: auto slaat over de kop net na tunnel, veel rook bij brand

Op de A15 bij Alblasserdam is zaterdagmiddag een auto over de kop geslagen. In hetzelfde dorp was vlak daarna brand, waarbij veel rook vrijkwam. Dat was goed te zien vanaf de A15, waar het verkeer enige tijd muurvast stond door het ongeluk.