gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Voorbereidingen City Swim in volle gang

af0310de833717873a2986516ed847e5.jpg

Zaterdag wordt voor het vierde jaar de City Swim gehouden.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op

Deelnemers gaan verschillende afstanden zwemmen in de Dordtse havens en laten zich sponsoren. De opbrengst van dit alles komt ten goede aan het wetenschappelijk onderzoek naar kankerbestrijding onder toezicht van het KWF. Vrijdag waren de voorbereingen in volle gang. Als een van de eerste zaken die geregeld moest worden was het afmeren van een groot ponton. Voor de kersverse directeur van de City Swim, Inge Wouters, is het extra spannend omdat zei dit deel van de organisatie voor het eerst moet begeleiden.

Pieter van 't Zelfde was de afgelopen drie jaar de directeur evenementen van de City Swim. Vorig jaar is bij hem botkanker geconstateerd en heeft hij een stap terug moeten zetten in de organisatie, maar hij staat Inge Wouters nog met raad en daad bij.

De City Swim gaat zaterdag om 10.00 uur van start in de Kuipershaven.
Maandag zendt RTV Dordrecht vanaf 18.00 uur een uitgebreid verslag uit van deze vierde City Swim.
ee738a5a0cb885acd1f8cc2f4316f9de.jpg

Lees ook

yv202642493A05796.jpg

FC Dordrecht verliest duister duel, maar eindigt in het linkerrijtje

FC Dordrecht heeft geen resultaat overgehouden aan de laatste speelronde. In een duel vol haperende stadionlampen tegen Willem II trok de ploeg van Dirk Kuijt aan het kortste eind: 1-2.

IMG_1898.jpeg

Deze straat is het mooist versierd: ‘De saamhorigheid is het allermooiste’

Het is een feestelijke vrijdag voor de bewoners van de Geemansweer in Hardinxveld-Giessendam. Zij zijn namelijk de trotse eigenaren van de mooist versierde straat voor Koningsdag in het dorp. Een wedstrijd tussen 6 straten in het dorp die stuk voor stuk bezocht werden door wethouder Maatschappelijke Agenda Christa Hendriksen. Haar keuze viel dus op de Geemansweer.

lintjesregendordrecht

Verrassing en trots overheerst bij Dordtenaren tijdens lintjesregen

Een staande ovatie vanuit de zaal als de gordijnen van Schouwburg Kunstmin openen. Het is de start van de lintjesregen in Dordrecht. Maar liefst negentien Dordtenaren hebben vrijdag een Koninklijke onderscheiding in ontvangst mogen nemen. Aan burgemeester Nanning Mol de eer om de lintjes op te spelden. “Zonder u zou onze stad een stuk kleurlozer zijn”, spreekt Mol de Dordtenaren toe.

dubbelepolitie

Dordtenaar opgelicht door nepagenten, twee verdachten aangehouden

De politie heeft twee mannen opgepakt voor het oplichten van een Dordtenaar. Zij zouden zich afgelopen januari als politieagenten hebben voorgedaan bij in totaal drie slachtoffers. De verdachten zijn 26 en 27 jaar oud en komen uit Rotterdam.

kidsandcars.png

Een dag vol snelheid en geluk: ‘Kids and Cars’ laat kinderen even alles vergeten

Een dag om even helemaal te vergeten in wat voor vervelende situatie je zit. Voor 75 kinderen staat er zaterdag weer een mooie dag te wachten tijdens de elfde editie van ‘Kids and Cars’ in Alblasserdam. Een evenement waarbij zij mee kunnen rijden in exclusieve (sport)auto’s door de streek. De opbrengst gaat dit jaar naar het Prinses Máxima Centrum.

fotopopo.png

Dankzij helpende hand blijft politie in Zwijndrecht: ‘Wens van heel veel inwoners’

“De politie blijft in Zwijndrecht”, glundert burgemeester Leon Anink. Gevreesd werd dat (wijk)agenten door bezuinigingen elders een uitvalsbasis moesten vinden, maar in het gemeentehuis bood men een helpende hand. “De verhuizing was tussen de 15 en 25 meter.”