gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Voorbereidingen City Swim in volle gang

af0310de833717873a2986516ed847e5

Zaterdag wordt voor het vierde jaar de City Swim gehouden.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op

Deelnemers gaan verschillende afstanden zwemmen in de Dordtse havens en laten zich sponsoren. De opbrengst van dit alles komt ten goede aan het wetenschappelijk onderzoek naar kankerbestrijding onder toezicht van het KWF. Vrijdag waren de voorbereingen in volle gang. Als een van de eerste zaken die geregeld moest worden was het afmeren van een groot ponton. Voor de kersverse directeur van de City Swim, Inge Wouters, is het extra spannend omdat zei dit deel van de organisatie voor het eerst moet begeleiden.

Pieter van 't Zelfde was de afgelopen drie jaar de directeur evenementen van de City Swim. Vorig jaar is bij hem botkanker geconstateerd en heeft hij een stap terug moeten zetten in de organisatie, maar hij staat Inge Wouters nog met raad en daad bij.

De City Swim gaat zaterdag om 10.00 uur van start in de Kuipershaven.
Maandag zendt RTV Dordrecht vanaf 18.00 uur een uitgebreid verslag uit van deze vierde City Swim.
ee738a5a0cb885acd1f8cc2f4316f9de

Lees ook

christels-fireworks-1880042_1920

Zelf vuurwerk afsteken? Het mag nergens in onze streek, behalve in deze gemeente

In geen enkele gemeente in onze streek is het afsteken van vuurwerk door inwoners komende jaarwisseling toegestaan, behalve in de gemeente Molenlanden. Daar zijn er twee kernen die een ontheffing hebben aangevraagd bij de gemeente.

burgderaadtsingelverkeersbord

Nieuwe borden bij fietsoversteek: wie heeft er hier voorrang?

De gemeente Dordrecht heeft aanpassingen gedaan aan de fietsoversteekplaats op de Burgemeester de Raadtsingel. Aan beide kanten zijn nu, op zo'n vijftig meter van de oversteek, opvallende gele waarschuwingsborden met knipperlichten geplaatst.

explosie sliedrecht

Huis beschadigd door nachtelijke explosie

In Sliedrecht is in de nacht van dinsdag op woensdag een explosie geweest bij een huis. Dat zorgde voor lichte schade, laat de politie weten.

foto blaauwweg

Zonnescherm hangt los en bungelt aan balkon van achtste verdieping

Op de achtste verdieping van een flatgebouw aan de Blaauwweg in Dordrecht hing maandagmiddag een zonnescherm los. Brandweer en politie kwamen ter plekke, maar konden weinig betekenen.

boodschappenpexels

Winkels in Hendrik-Ido-Ambacht kunnen vanaf komende zondag open

De gemeenteraad van Hendrik-Ido-Ambacht heeft donderdag ingestemd met het voorstel om de opening van winkels op zondag toe te staan van 10.00 tot 18.00 uur. De aangepaste Winkeltijdenverordening gaat meteen in.

foto ton

Zondag op TV Dordrecht: Herdenkingsconcert Johan de Witt

Een van de hoogtepunten van het Johan de Witt-herdenkingsjaar was de uitvoering van het ‘Requiem in memoriam’ door Merwe's Oratorium Vereniging. Een registratie van dit concert van september 2025 in de Augustijnenkerk is deze zondag nog een keer te zien op TV Dordrecht.