Dordrecht, Netherlands

Voorrondes World Cup Shorttrack van start

Vrijdagochtend zijn in een oorverdovend Sportboulevard de voorrondes van start gegaan van de World Cup Shorttrack. Het publiek? Honderden schreeuwende en juichende basisscholieren.
Alexander Eleveld | 14 februari 2020 17:07 | Aangepast op 14 februari 2020 17:07
Tribunes stonden vol jonge oranje-fans die volop dansen en aanmoedigen en dat allemaal voor de Nederlandse shorttrackers die in actie kwamen vrijdag. Naast verschillende Nederlandse successen waren er ook mindere momenten, waaronder de val van Georgie Dalrymple. Hoewel zij zich herpakt, wint ze niet en dat ondanks al het gejuich vanaf de tribunes.

De kinderen zijn aardig op de hoogte van de sport. Hoewel Sjinkie Knegt de meeste bekende van het stel is, zijn de namen Suzanne Schulting en Daan Breeuwsma ook geen vreemden.

Komend weekend vinden onder andere de halve finales en finales plaats van de World Cup Shorttrack in Sportboulevard Dordrecht.

Lees ook

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...

Petitie voor behoud cultuurcentrum DOOR bijna 1000 keer ondertekend

Een petitie om cultuurcentrum DOOR in Dordrecht te behouden, is tot donderdagochtend meer dan duizen...

FIOD valt ook binnen in woning Arnout Damen en arresteert twee medewerkers scheepsbouwer

De inval van de FIOD in het huis van Kommer Damen in Noordeloos was niet de enige in het lopende ond...

Kluisjes scholieren gecontroleerd: pepperspray en vuurwerk gevonden

Bij een grootschalige controle bij vier middelbare scholen in Zwijndrecht zijn deze week verschillen...

Wethouder door het stof voor openmaken kisten in grafkelders: 'Had nooit mogen gebeuren'

In de grafkelders van de Dordtse begraafplaats Essenhof zijn sinds 2013 kisten geopend terwijl de na...

Bewoners voelen zich onveilig na fataal ongeluk: ‘Het was wachten tot het misging’

Na het verkeersdrama dinsdagmiddag op de Dordtse Krispijnseweg gaat het de dag erna vooral over hard...