Dordrecht, Netherlands

VR-workshop moet kinderen verliefd te laten worden op techniek

Even wat anders dan spelling, taal en rekenen donderdagochtend voor leerlingen van de Oranje Nassau- en Johan Frisoschool. Zij waren op bezoek bij het DaVinci Dollege, daar werd bij We-Pair een VR project gehouden.
Jordy Nijenhuis | 5 maart 2020 17:31 | Aangepast op 5 maart 2020 17:31
“Deze school hebben we gevraagd om mee te doen aan een project dat we hebben opgezet. Donderdag ontdekten ze hoe het menselijk lichaam er van binnen uit ziet,” vertelt Arjan Rutten van de Dordtse Computer Handel.

We-Pair is de samenwerking tussen DaVinci college en de Dordtse Computer Handel. Vanuit de Romboutslaan werken studenten van het DaVinci college en de computerzaak samen aan diverse ICT-projecten.

Ook de winkel van We-Pair zit op deze locatie en wordt door onder andere studenten bemand. De winkel verkoopt nieuwe en gebruikte laptops en smartphones. Ook voor reparatie en advies kunnen de Dordtenaren hier terecht.


Juist kinderen van groep 8 worden voor deze kennismaking uitgenodigd, omdat zij op het punt staan om de stap naar de middelbare school te maken. Hoewel een MBO-opleiding nog minstens vier jaar op zich laat wachten, kunnen de leerlingen nu al enthousiast gemaakt worden.

“Het doel van vandaag is om de leerlingen verliefd te laten worden op de techniek en dat lukt prima.”

Lees ook

Sliedrecht bereidt zich voor op azc-protest: 2000 mensen verwacht

In Sliedrecht wordt alles in gereedheid gebracht voor de azc-demonstratie. Hekken zijn geplaatst en ...

Grote Kerk in vervoering gebracht door hardstyle-DJ: 'Indrukwekkend'

Honderden liefhebbers van hardstyle, klassieke muziek én geloofskwesties hebben woensdagavond hun ha...

Brug over de Noord dicht: afsluiting van 16 dagen en meerdere weekenden op deze data

De renovatie van de Brug over de Noord (N915) bij Alblasserdam gaat over ongeveer een maand van star...

Zet dit zelfvarende schip de kapitein buitenspel? 'Goed afstemmen met tegenliggers'

De MPS Lumière heeft deze week een bijzondere vaart gemaakt vanuit Hardinxveld-Giessendam. Aan boord...

Woningen, horeca en maatschappelijke activiteiten: dit zijn de plannen voor de oude bieb

Het gemeentebestuur van Dordrecht wil 1,3 miljoen euro steken in de verbouwing van de oude bibliothe...

Deze gemeente maakt plaats voor woonwagens: tot wel 25 nieuwe plekken

De gemeente Papendrecht gaat ruimte vrijmaken voor 20 tot 25 nieuwe woonwagens. Dat staat in een nie...