Dordrecht, Netherlands

VR-workshop moet kinderen verliefd te laten worden op techniek

Even wat anders dan spelling, taal en rekenen donderdagochtend voor leerlingen van de Oranje Nassau- en Johan Frisoschool. Zij waren op bezoek bij het DaVinci Dollege, daar werd bij We-Pair een VR project gehouden.
Jordy Nijenhuis | 5 maart 2020 17:31 | Aangepast op 5 maart 2020 17:31
“Deze school hebben we gevraagd om mee te doen aan een project dat we hebben opgezet. Donderdag ontdekten ze hoe het menselijk lichaam er van binnen uit ziet,” vertelt Arjan Rutten van de Dordtse Computer Handel.

We-Pair is de samenwerking tussen DaVinci college en de Dordtse Computer Handel. Vanuit de Romboutslaan werken studenten van het DaVinci college en de computerzaak samen aan diverse ICT-projecten.

Ook de winkel van We-Pair zit op deze locatie en wordt door onder andere studenten bemand. De winkel verkoopt nieuwe en gebruikte laptops en smartphones. Ook voor reparatie en advies kunnen de Dordtenaren hier terecht.


Juist kinderen van groep 8 worden voor deze kennismaking uitgenodigd, omdat zij op het punt staan om de stap naar de middelbare school te maken. Hoewel een MBO-opleiding nog minstens vier jaar op zich laat wachten, kunnen de leerlingen nu al enthousiast gemaakt worden.

“Het doel van vandaag is om de leerlingen verliefd te laten worden op de techniek en dat lukt prima.”

Meest gelezen

Ravage nadat bestuurder tegen boom klapt langs Provincialeweg

Joram Niese | Redactie Streek 56 | 15 mei 2025 16:58

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Mes in beslag genomen na vechtpartij bij autowasstraat

Redactie Streek 56 | 12 mei 2025 16:34

Lees ook

Zaterdag in Studio De Witt: grootste rommelmarkt van Dordt en omstreken bestaat 50 jaar

Een nieuwe uitzending van Studio De Witt staat zaterdag in het teken van Rommeldam, de jaarlijkse en...

Jong, maar vastberaden: Julian (12) pleit voor woonrecht voor iedereen

De 12-jarige Julian maakt zich grote zorgen over dakloosheid. Hij overhandigt vrijdagmiddag samen me...

'Aanstuurders' van explosie-pogingen voor de rechter, OM eist celstraffen

Het Openbaar Ministerie (OM) heeft celstraffen geëist tegen twee Rotterdammers die de mislukte explo...

Automobilist botst tegen twee vrachtwagens op de N214

Op de N214 in de gemeente Molenlanden is vrijdagmiddag een ernstig ongeluk gebeurd. Een personenauto...

Aannemer gezocht: wie wil de Drechttunnel renoveren?

De Drechttunnel moet nodig gerenoveerd worden. De verlichting is begin dit jaar al vervangen, maar o...

Vijf Dordtenaren aangehouden voor diefstal en heling

De politie heeft vijf mannen in de leeftijd van 23 tot en met 38 jaar uit Dordrecht aangehouden. Het...