Dordrecht, Netherlands

Vroeg op voor vrije kavels Troelstrahof

De eerste kopers lagen afgelopen nacht om half één al voor de deur van het Stadskantoor. Daar startte vanochtend om negen uur de verkoop van vrije kavels aan de Troelstraweg in Crabbehof.
Peter Tromp | 23 november 2017 12:10 | Aangepast op 23 november 2017 12:10
Wethouder Reynvaan (op de foto links) heette de belangstellenden voor een kavel vanochtend welkom. De plek van de vorig jaar gesloopte school is verdeeld in dertien kavels. Zeven zijn er bedoeld voor rijtjeshuizen en de overige zes voor vrijstaande woningen. op die laatste plekken mogen ook twee-onder-één-kapwoningen worden neergezet.

Op het terrein staan ook bomend. Die moeten zoveel mogelijk blijven staan. Als dat niet kan dan worden er in de omgeving nieuwe bomen geplaatst.

Foto: Gemeente Dordrecht

Lees ook

Grote vuurwerkvondst in schuurtje na anonieme melding

In een schuurtje in Papendrecht is maandag meer dan 180 kilo vuurwerk gevonden. Dat is ruim zeven ke...

Geparkeerde auto verwoest door brand

Bij een brand in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een auto in vlammen opgegaan. Dat g...

Bouw van 56 flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen mag doorgaan

De rechtbank oordeelt dat de bouw van 56 tijdelijke woningen aan de Laan van Riga op het bedrijvente...

Regenboog-zebrapad opnieuw vernield: ‘Wij nemen dit vandalisme serieus’

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is zaterdag opnieuw het doelwit geweest van vand...

A15 tussen Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht in file top tien Nederland

De snelweg A15 heeft de zevende plek van de file top tien van Nederland gehaald. Dit blijkt uit onde...

Burgemeester sluit bedrijf na explosie

De burgemeester van Sliedrecht heeft een bedrijf op bedrijventerrein Nijverwaard voor twee weken ges...