Dordrecht, Netherlands

VSP en PVV stellen vragen over Leger des Heils

Politieke partijen VSP en PVV hebben vragen gesteld aan de gemeente over prestatieafspraken tussen de gemeente en het Leger des Heils tussen 2015 en 2020. De afspraken worden gemaakt bij het verstrekken van een subsidie.
Robert van Loon | 16 juli 2019 13:21 | Aangepast op 16 juli 2019 13:21
De partijen willen weten of er afspraken zijn gemaakt en wat die inhouden, ook zijn ze geïnteresseerd in de controle op deze afspraken. Om het compleet te maken willen de partijen ook de teksten van de afspraken.


Het leger des Heils verzorgd in Dordrecht de opvang van daklozen vanaf het Kromhout. Over de opvang is de laatste maanden veel te doen geweest. Vorige week woensdag lag wethouder Piet Sleeking onder vuur tijdens de gemeenteraadsvergadering, hij overleefde een motie van wantrouwen.

Meest gelezen

Man steelt pinpas van Dordtse school en pint bij Ajax-winkel

Redactie Streek 56 | Bureau Rijnmond | 10 okt 2025 14:00

Lees ook

Fietsfeest in Dordrecht: niet alleen op, ook naast Tour of Holland-parcours

De Tour van Holland is na ruim twintig jaar terug van weggeweest. De eerste etappe van de wielertour...

Gemeente maakt een miljoen vrij voor krakkemikkige kleedkamers voetbalclub

De gemeenteraad van Sliedrecht heeft unaniem besloten te investeren in voetbalclub v.v. Sliedrecht. ...

Dienst GR-Sociaal, op loket na, niet naar Dordthuis maar naar Achterom

De gemeenteraad in Dordrecht heeft dinsdagavond ingestemd met nieuwe verhuisplannen van de GR-Sociaa...

Extra ondersteuning starters Papendrecht, miljoen extra in leenpotje

De raad van Papendrecht stelt opnieuw geld beschikbaar voor de starterslening. Met een miljoen euro ...

Nieuwe kinderburgemeester geïnstalleerd: 'Kinderen moeten meer buiten spelen'

Dordrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester. Tijdens de gemeenteraadsvergadering van dinsdagavond ...

Het zou vier jaar bewegen, maar Dordtse Bewegende Bos verdwijnt nu al

Een boom op je parkeerplek in plaats van een auto: hoe ziet dat eruit? Het Bewegend Bos liet de Dord...