gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

VVD stelt vragen over reclamescherm Van der Wees

a59874accc6df29a562729f6a89aacdd

De VVD stelt vragen over het reclamescherm van Van der Wees. Eerder deze werd bekend dat het scherm op zwart gaat, omdat de gemeente een dwangsom van 5 duizend euro eist als het bedrijf nog betaalde reclame maakt voor andere bedrijven op het ledscherm vlakbij de afrit van de A16.Al maanden discussiëren de gemeente en Van der Wees over de uitingen op het bord. In de vergunning staat dat alleen bedrijven die gelieerd zijn aan het bedrijf reclame mogen op het ledscherm.Voor de gemeente betekent dat dat er alleen door bedrijven die op deze locatie zitten reclame mag worden gemaakt. Transportbedrijf Van der Weest is het daar niet mee eens.Zij leveren vooral groot transport aan loodsen en bedrijven en zijn geen maakbedrijf. Van der Wees interpreteert deze regel voor bedrijven met wie zij zaken doen. De gemeente is streng in het handhaven van de reclameregels, omdat ze geen woud aan reclameborden in de stad willen, zegt wethouder Piet Sleeking. "Als we zelf niet tevreden zijn over het beleid, dan moeten we het aanpassen." De VVD eist van de gemeenteraad dat er op het scherm weer stadspromotie gemaakt mag worden, ook willen ze het reclamebeleid van de gemeente aanpassen. op 3 september hebben ze in een commissievergadering aangegeven hierover om tafel te willen, maar dat laat nog op zich wachten.Van der Wees maakte het op bord ook vaak gratis reclame, voor evenementen in de stad of goede doelen. Dat is met de eis ook voorbij, omdat het bord aan vervanging toe is. Dit wil Van der Wees alleen doen, als de kosten hiervoor ook kunnen worden terugverdiend.www.youtube.com/watch?v=DF8EX15v5b4

Ricco Gramsma |  | Aangepast op

Lees ook

ongeluk motorrijder stellingmolen pap

Motorrijder onderuit: man met enkelbreuk onder narcose naar ziekenhuis

In Papendrecht heeft een motorrijder zaterdagmiddag een vervelende valpartij gemaakt. De man liep een enkelbreuk op en is onder narcose naar het ziekenhuis gebracht.

fotoartikelwinkelsluiting

Coalitie houdt vast aan zondagse openingstijden: winkels blijven dicht tot de middag

Winkels in Dordrecht mogen voorlopig niet eerder open op zondagochtend. Tijdens een debat in de gemeenteraad lag deze week een voorstel op tafel om winkels vanaf 10.00 uur de mogelijkheid te geven open te gaan. Die situatie blijft voorlopig ongewijzigd: de coalitiepartijen houden vast aan de afspraken uit het coalitieakkoord.

Ben Corino Studio De Witt

Toename ziekenhuisopnames na val bij kinderen? Arts vertelt erover in Studio De Witt

Arts-onderzoeker Ylonka Broere is zaterdag te gast in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM. In het uur van de hoofdgast, van 11.00 tot 12.00 uur, vertelt zij over onderzoek naar het voorkomen van onnodige ziekenhuisopnames van kinderen en jongeren na een val.

Jens foto met 2 ouderen

Jens (22) woont tussen de ouderen: ‘Ontzettend leuk, ik geniet ervan’

Als jongere in een seniorencomplex wonen, voor Jens is het de werkelijkheid. Hij woont in het Sterrenwiel in Sterrenburg met korting, op voorwaarde dat hij vrijwilligerswerk doet voor de senioren. “Ondanks mijn aarzelingen aan het begin ben ik blij dat hij er is”, zegt bewoner Gerard van Ek.

Foto website 2

Sloopauto’s en bierkratten in je tuin: vrienden verrassen stel op trouwdag

Een niet alledaags gezicht voor de woning van Lou en Wil aan de Plantageweg in Alblasserdam. Het stel trouwt deze donderdag en alle voorbijgangers zullen dat weten ook: de voortuin van het liefdeskoppel staat vol met sloopauto’s, verkeersborden en bierkratten.

yv20261024A1C09652

Onmachtig FC Dordrecht onderuit tegen VVV-Venlo: 2-4

FC Dordrecht heeft de winnende start van de tweede periode een dramatisch vervolg gegeven. In eigen huis was de ploeg kansloos tegen VVV-Venlo, de nieuwe nummer twee van de Keuken Kampioen Divisie: 2-4.