gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

VVD stelt vragen over reclamescherm Van der Wees

a59874accc6df29a562729f6a89aacdd

De VVD stelt vragen over het reclamescherm van Van der Wees. Eerder deze werd bekend dat het scherm op zwart gaat, omdat de gemeente een dwangsom van 5 duizend euro eist als het bedrijf nog betaalde reclame maakt voor andere bedrijven op het ledscherm vlakbij de afrit van de A16.Al maanden discussiëren de gemeente en Van der Wees over de uitingen op het bord. In de vergunning staat dat alleen bedrijven die gelieerd zijn aan het bedrijf reclame mogen op het ledscherm.Voor de gemeente betekent dat dat er alleen door bedrijven die op deze locatie zitten reclame mag worden gemaakt. Transportbedrijf Van der Weest is het daar niet mee eens.Zij leveren vooral groot transport aan loodsen en bedrijven en zijn geen maakbedrijf. Van der Wees interpreteert deze regel voor bedrijven met wie zij zaken doen. De gemeente is streng in het handhaven van de reclameregels, omdat ze geen woud aan reclameborden in de stad willen, zegt wethouder Piet Sleeking. "Als we zelf niet tevreden zijn over het beleid, dan moeten we het aanpassen." De VVD eist van de gemeenteraad dat er op het scherm weer stadspromotie gemaakt mag worden, ook willen ze het reclamebeleid van de gemeente aanpassen. op 3 september hebben ze in een commissievergadering aangegeven hierover om tafel te willen, maar dat laat nog op zich wachten.Van der Wees maakte het op bord ook vaak gratis reclame, voor evenementen in de stad of goede doelen. Dat is met de eis ook voorbij, omdat het bord aan vervanging toe is. Dit wil Van der Wees alleen doen, als de kosten hiervoor ook kunnen worden terugverdiend.www.youtube.com/watch?v=DF8EX15v5b4

Ricco Gramsma |  | Aangepast op

Lees ook

elektrischedeelauto

Proef met elektrische deelauto's van start

De gemeente Dordrecht is deze week een proef gestart met twee elektrische deelauto’s voor bewoners van de Boogjes en omgeving met een parkeervergunning. De auto’s vormen een extra manier van reizen, tijdens de sloop en nieuwbouw van de parkeergarage Spuihaven.

lotte van drunen

Van Drunen derde in eindstand WK motorcross: ‘Het was niet mijn seizoen’

Lotte van Drunen moet nog even wachten op haar derde wereldtitel motorcross. De 19-jarige Sliedrechtse werd dit weekend tweede in de Grand Prix van Australië en eindigde als derde in het algemeen klassement.

brandspouwmuur

Brand in spouwmuren na dakdekwerkzaamheden

In een huis aan de Soeteliefskamp in Hendrik-Ido-Ambacht is dinsdagmiddag brand ontstaan. Dat gebeurde toen dakdekkers op het dak bezig waren met werkzaamheden.

De Plucheplakkers

Pluim voor FC Dordrecht, driepunter tegen Almere City smaakt naar meer

FC Dordrecht boekte na een reeks van vijf nederlagen op rij eindelijk weer een zege en koos daarvoor uitgerekend runner-up Almere City FC als lijdend voorwerp. Reden genoeg voor de podcasters van De Plucheplakkers om complimenten uit te delen aan de Krommedijkclub.

boot corrie (1)

‘De echte hoofdprijs was deze fantastische avond’: Corrie wint derde prijs Gondelvaart

Voor het eerst vaart Corrie van Rijswijk dit jaar alleen mee tijdens de Gondelvaart in Giessen-Oudekerk. Dat haar eerste solo-deelname meteen goed was voor een derde prijs, maakt de prestatie extra bijzonder. “Geweldig, ik kan het niet anders zeggen.”

googlestreetviewa16a15

Gescheurde afvoerbuis oorzaak van afsluiting fly-over A16/A15

Rijkswaterstaat begint donderdagavond met het dichten van het sinkhole (spoelgat) bij knooppunt Ridderkerk. De oorzaak is een gescheurde afvoerbuis van het regenwater. Volgende week woensdagochtend zijn de werkzaamheden klaar en kunnen weer alle rijstroken worden gebruikt.