gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

VVD stelt vragen over reclamescherm Van der Wees

a59874accc6df29a562729f6a89aacdd

De VVD stelt vragen over het reclamescherm van Van der Wees. Eerder deze werd bekend dat het scherm op zwart gaat, omdat de gemeente een dwangsom van 5 duizend euro eist als het bedrijf nog betaalde reclame maakt voor andere bedrijven op het ledscherm vlakbij de afrit van de A16.Al maanden discussiëren de gemeente en Van der Wees over de uitingen op het bord. In de vergunning staat dat alleen bedrijven die gelieerd zijn aan het bedrijf reclame mogen op het ledscherm.Voor de gemeente betekent dat dat er alleen door bedrijven die op deze locatie zitten reclame mag worden gemaakt. Transportbedrijf Van der Weest is het daar niet mee eens.Zij leveren vooral groot transport aan loodsen en bedrijven en zijn geen maakbedrijf. Van der Wees interpreteert deze regel voor bedrijven met wie zij zaken doen. De gemeente is streng in het handhaven van de reclameregels, omdat ze geen woud aan reclameborden in de stad willen, zegt wethouder Piet Sleeking. "Als we zelf niet tevreden zijn over het beleid, dan moeten we het aanpassen." De VVD eist van de gemeenteraad dat er op het scherm weer stadspromotie gemaakt mag worden, ook willen ze het reclamebeleid van de gemeente aanpassen. op 3 september hebben ze in een commissievergadering aangegeven hierover om tafel te willen, maar dat laat nog op zich wachten.Van der Wees maakte het op bord ook vaak gratis reclame, voor evenementen in de stad of goede doelen. Dat is met de eis ook voorbij, omdat het bord aan vervanging toe is. Dit wil Van der Wees alleen doen, als de kosten hiervoor ook kunnen worden terugverdiend.www.youtube.com/watch?v=DF8EX15v5b4

Ricco Gramsma |  | Aangepast op

Lees ook

foto geboorteboom

Geboorteboompje als groen alternatief voor vertrouwde knuffel Ertje

Ouders in Papendrecht die aangifte doen van de geboorte van hun kindje hebben vanaf deze maand iets te kiezen. Naast de vertrouwde knuffel Ertje kunnen zij ook een geboorteboompje mee naar huis nemen. Het boompje is bedoeld als duurzaam aandenken aan de geboorte en moet tegelijkertijd bijdragen aan een groener dorp.

weekvandepalliatievezorg

Van bedden opmaken tot diepe gesprekken voeren: André helpt mensen in een hospice

De 63-jarige André Kooiman werkt als vrijwilliger in hospice De Riede in Ridderkerk. Hij zocht er een zinvolle vrijetijdsbesteding. Die vond hij op de plek waar veel mensen hun laatste levensfase doormaken.

lijnzaadstraatrotterdampolitie

Vierde aanhouding voor dood Zwijndrechtenaar

De politie heeft een vierde man aangehouden voor de dood van een 44-jarige man uit Zwijndrecht. Het lichaam van de Zwijndrechtenaar werd eind mei aangetroffen in een huis aan de Lijnzaadstraat in Rotterdam, nadat hier brand had gewoed.

politie

Buis Drechttunnel dicht vanwege aanhouding automobilist

Weggebruikers op de A16 bij Dordrecht moesten vrijdagmiddag rekening houden met flinke vertraging op de A16. Er was een politieactie bij de Drechttunnel richting Breda, meldt een woordvoerder van Rijkswaterstaat. Ook de Koninklijke Marechaussee was daarbij betrokken.

Foto2

Reis door Koerdistan opent de ogen van Maila: ‘Dankbaar dat ik in vrijheid kon opgroeien’

Grootgebracht met de Koerdische cultuur en opgegroeid in Dordrecht: Maila Ahmad (32) is voor een zesdelige docuserie naar Koerdistan gereisd om haar achtergrond beter te begrijpen. Daarin stuit ze op heftige verhalen en leert ze over haar afkomst. “Ik wil heel graag dat wij als Koerden iets meer onze identiteit kunnen uitdragen en dat meer mensen van ons weten.”

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Femke Hameetman

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Femke Hameetman. Zij is artistiek directeur van het Dordrechts Museum.