gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

VVD stelt vragen over reclamescherm Van der Wees

a59874accc6df29a562729f6a89aacdd

De VVD stelt vragen over het reclamescherm van Van der Wees. Eerder deze werd bekend dat het scherm op zwart gaat, omdat de gemeente een dwangsom van 5 duizend euro eist als het bedrijf nog betaalde reclame maakt voor andere bedrijven op het ledscherm vlakbij de afrit van de A16.Al maanden discussiëren de gemeente en Van der Wees over de uitingen op het bord. In de vergunning staat dat alleen bedrijven die gelieerd zijn aan het bedrijf reclame mogen op het ledscherm.Voor de gemeente betekent dat dat er alleen door bedrijven die op deze locatie zitten reclame mag worden gemaakt. Transportbedrijf Van der Weest is het daar niet mee eens.Zij leveren vooral groot transport aan loodsen en bedrijven en zijn geen maakbedrijf. Van der Wees interpreteert deze regel voor bedrijven met wie zij zaken doen. De gemeente is streng in het handhaven van de reclameregels, omdat ze geen woud aan reclameborden in de stad willen, zegt wethouder Piet Sleeking. "Als we zelf niet tevreden zijn over het beleid, dan moeten we het aanpassen." De VVD eist van de gemeenteraad dat er op het scherm weer stadspromotie gemaakt mag worden, ook willen ze het reclamebeleid van de gemeente aanpassen. op 3 september hebben ze in een commissievergadering aangegeven hierover om tafel te willen, maar dat laat nog op zich wachten.Van der Wees maakte het op bord ook vaak gratis reclame, voor evenementen in de stad of goede doelen. Dat is met de eis ook voorbij, omdat het bord aan vervanging toe is. Dit wil Van der Wees alleen doen, als de kosten hiervoor ook kunnen worden terugverdiend.www.youtube.com/watch?v=DF8EX15v5b4

Ricco Gramsma |  | Aangepast op

Lees ook

IMG_9873

Van Pride Walk tot ‘huwelijk voor een dag’: Dordrecht viert diversiteit

Trouwen voor een dag, meelopen tijdens de kleurrijke Pride Walk of genieten van live muziek. Tijdens de Dordrecht Pride was er zaterdag van alles te beleven in de binnenstad. Bezoekers, zoals de 19-jarige Kiara, genieten zichtbaar: “Er zijn eigenlijk veel meer mensen dan je denkt die het fantastisch vinden hoe je bent.”

foto artikel kermis

Van tickets verkopen tot attracties bedienen, zo ziet een dag van kermisexploitant Bjorn eruit

Mensen een vrolijke dag bezorgen. Dat is hetgeen wat Bjorn het liefst met zijn werk doet. Als kermisexploitant komt hij, met zijn attractie ‘de rups’, op allerlei verschillende plekken in Nederland. Megan leert snel dat niet alle taken even makkelijk zijn, maar gelukkig neemt Bjorn haar helemaal mee.

archieffotopolitie

Man gewond na steekpartij in Nieuw-Lekkerland

Bij een steekpartij in Nieuw-Lekkerland is maandagavond een man gewond geraakt. Wat hieraan vooraf is gegaan, wordt nog onderzocht.

businkaanvaring4

Olieworsten in het water vangen gasolie op na aanvaring bunkerstation

Een bunkerstation aan de Hooikade in Dordrecht is zaterdagavond aangevaren door een binnenvaartschip. Daarbij is gasolie in het water gelekt. Met zogeheten olieworsten in het water wordt ook deze maandag nog olie opgevangen en afgezogen, meldt Rijkswaterstaat.

mishandelingconducteur

Verdachte mishandeling treinconducteur nog niet gepakt, politie toont herkenbare beelden

De politie heeft nog geen tips binnengekregen over de verdachte die begin november een treinconducteur heeft mishandeld bij station Sliedrecht. Daarom zijn maandagmiddag herkenbare beelden van de man naar buiten gebracht, zo laat een woordvoerder weten aan deze streekomroep.

processed-9994FA08-B294-40A4-A44E-8CD97BA293B5

Pasar Malam is terug, maar nu in het Weizigtpark: 'Heel blij'

Wierook, spekkoek, dromenvangers en traditionele Indonesische kleding. Dit en nog veel meer is sinds 2013 jaarlijks te vinden bij de Pasar Malam in Dordrecht. Na de gemiste editie van vorig jaar keert het evenement terug, maar op een nieuwe locatie.