gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wakeboarden tijdens de zomervakantie

1aab581c647060437021572db48524f1

Zomerkamp! Wie vindt dat nou niet leuk? Zowel kinderen uit Dordrecht als uit het buitenland zijn deze week te gast bij Board Academy, waar ze onder andere leren wakeboarden.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Wakeboarden is het best te vergelijken met snowboarden op het water. Met behulp van een touw, vastgeknoopt aan een speedboat, is het voor de meeste kinderen zowel erg leuk als uitdagend. Er is al een aantal talenten gespot.

''Aan het begin was het wel een klein beetje eng, maar ik kwam gelijk al overeind en dat vond ik best raar. Ik had het namelijk nog nooit gedaan'', laat leerling wakeboarden Pien Swarts weten.


Naast wakeboarden biedt Board Academy ook het Stand-up paddlen, oftewel Suppen, aan. Dit vinden de meeste kinderen wat minder spannend, maar met deze watersport heeft de organisatie nog een ander plan.

''Dordrecht is het Venetië van de lage landen en om de stad vanaf het water te zien is eigenlijk het leukst. Zo willen we bij de Grote Kerk beginnen en dan een rondje maken door de Dordste havens terug naar de Grote Kerk'', aldus Evert van den Berg, eigenaar van Board Academy.


Om dit mogelijk te maken, is er echter nog wel toestemming nodig van belanghebbenden om een aantal steigers te gebruiken. Evert hoopt dat dit jaar nog te realiseren.

Lees ook

moestuin Door Eendracht Sterk Papendrecht

Moestuinvereniging vreest voortbestaan als woonwagens komen: 'Onaangenaam verrast'

De toekomst van de volkstuinen bij de Noordhoekse Wiel in Papendrecht is onzeker. De gemeente ziet het terrein namelijk als optie voor mogelijke woonwagenbewoning. Volkstuinvereniging Door Eendracht Sterk (DES) is een petitie begonnen om dat te voorkomen.

tv47kenya

Sliedrechter benoemd tot minister in omstreden parallelle regering Sudan

Een man uit Nederland is begin mei benoemd tot minister van Justitie in een omstreden regering van de Rapid Support Forces (RSF) in Sudan. Dat blijkt uit onderzoek van de NOS. Bronnen melden aan Rijnmond dat het gaat om een man uit Sliedrecht.

FOTO WEBSITE2

Wout en Harry wonen bij de brug en genieten van de bedrijvigheid: ‘Reuring in de tent’

Stil op de weg, maar druk daar omheen. Papendrechters die vlakbij de Papendrechtsebrug wonen hebben sinds de afsluiting van de brug met veel veranderingen te maken gekregen. Tot echte overlast leidt dat niet, ondanks dat er veel gebeurt.

misbruik ter illustratie Pexels

Man moet cel in voor verkrachting van weggelopen meisje (17) uit instelling: ‘Kwalijk dat u zichzelf als slachtoffer ziet’

De rechter in Rotterdam heeft de 40-jarige M.K. veroordeeld voor de verkrachting van een 17-jarig meisje dat was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Hij krijgt een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.

brandspouwmuur

Brand in spouwmuren na dakdekwerkzaamheden

In een huis aan de Soeteliefskamp in Hendrik-Ido-Ambacht is dinsdagmiddag brand ontstaan. Dat gebeurde toen dakdekkers op het dak bezig waren met werkzaamheden.

ongeluka16asmedia

Dode en zwaargewonden na ongeluk op A16

Drie auto’s zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Daarbij is één persoon overleden en zijn twee mensen zwaargewond geraakt. De weg richting Rotterdam was eerst helemaal, daarna tijdelijk dicht.