gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wakeboarden tijdens de zomervakantie

1aab581c647060437021572db48524f1

Zomerkamp! Wie vindt dat nou niet leuk? Zowel kinderen uit Dordrecht als uit het buitenland zijn deze week te gast bij Board Academy, waar ze onder andere leren wakeboarden.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Wakeboarden is het best te vergelijken met snowboarden op het water. Met behulp van een touw, vastgeknoopt aan een speedboat, is het voor de meeste kinderen zowel erg leuk als uitdagend. Er is al een aantal talenten gespot.

''Aan het begin was het wel een klein beetje eng, maar ik kwam gelijk al overeind en dat vond ik best raar. Ik had het namelijk nog nooit gedaan'', laat leerling wakeboarden Pien Swarts weten.


Naast wakeboarden biedt Board Academy ook het Stand-up paddlen, oftewel Suppen, aan. Dit vinden de meeste kinderen wat minder spannend, maar met deze watersport heeft de organisatie nog een ander plan.

''Dordrecht is het Venetië van de lage landen en om de stad vanaf het water te zien is eigenlijk het leukst. Zo willen we bij de Grote Kerk beginnen en dan een rondje maken door de Dordste havens terug naar de Grote Kerk'', aldus Evert van den Berg, eigenaar van Board Academy.


Om dit mogelijk te maken, is er echter nog wel toestemming nodig van belanghebbenden om een aantal steigers te gebruiken. Evert hoopt dat dit jaar nog te realiseren.

Lees ook

kat vermist

Remco ziet kat met 20 kilometer per uur verdwijnen: 'Is op e-bike meegenomen'

Wie heeft de 1,5 jaar oude kat Oscar gezien? Het beestje verdween afgelopen zaterdag op hoge snelheid uit zijn vertrouwde omgeving Rijsoord en is voor het laatst gezien in Dordrecht. Oscar is waarschijnlijk op een e-bike meegenomen, maar waarom? Baasje Remco van Die zit met de handen in het haar: 'Het is mijn maatje.'

brandweer talmastraat ha-gi

Gasleiding geraakt tijdens werkzaamheden in Hardinxveld-Giessendam

Een gasleiding is geraakt tijdens werkzaamheden aan de Talmastraat in Hardinxveld-Giessendam. Hierdoor ontstond buiten een woning een gaslekkage.

IMG_4011

Opluchting overheerst na vermissing van kater Oscar: 'Mijn maatje is terug'

Blijdschap en voornamelijk opluchting bij Remco van Die. Na twaalf dagen vol onwetendheid en angst is kater Oscar namelijk weer terug bij zijn baasje. En dat maakt heel wat los. “Hij is mijn maatje, je mist iets als hij er niet is. Ik praatte zelfs tegen hem als hij naast me zat.”

voormalig politiebureau, google streetview

Dit politiebureau komt binnenkort op de veilingmarkt

Vijf voormalig politiebureaus in Nederland worden op 17 september openbaar geveild. Een van de locaties is het voormalig politiebureau aan de P.A. de Genestetstraat 60 in Dordrecht. In het gebouw is onder andere nog het cellencomplex aanwezig.

PSX_20260608_182904

A15 bezaaid met takken, deel van snelweg in beide richtingen dicht

De A15 tussen Papendrecht en Sliedrecht is maandagavond in beide richtingen tijdelijk dicht geweest. Door het stormachtige weer lag de snelweg daar bezaaid met takken. Volgens Rijkswaterstaat hebben enkele auto's schade opgelopen.

2606228027

Brandweer terug aan Oranjepark: ‘Combinatie van geschiedenis en vernieuwing’

De Dordtse brandweer is terug aan het Oranjepark, aan de rand van het centrum. Wel met een groot verschil: de oude kazerne is vervangen door een gloednieuwe kazerne, al is de geschiedenis en het ‘nu’ van de post met elkaar verbonden in het nieuwe pand.