Dordrecht, Netherlands

Wantijbad weer open

Het was afgelopen zaterdag stralend weer. Tijd om lekker bij het zwembad te liggen. En dat kan weer, want het Wantijbad is open.
Marjolein Vos | 7 mei 2018 17:14 | Aangepast op 7 mei 2018 17:14
De nieuwe manager Martin van Raamsdonk hoopt op een goed seizoen. "We hebben er alles aan gedaan om te zorgen dat het er hier goed bij ligt. En de komende tijd willen we ook meer activiteiten gaan organiseren, vooral voor kinderen."

De vaste bezoekers wisten de weg naar het zwembad op de eerste dag van het seizoen als te vinden. Al stonden sommigen wel te bibberen.

Het Wantijbad is vanaf nu iedere dag geopend, maar wel alleen als het water warmer is dan 16 graden. 

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Lees ook

Liefde en geluk boven alles: zo zag de Dordtse carnavalsoptocht eruit

“In Ooi- en Ramsgat draait het om liefde en geluk”, zo luidt het motto van de carnavalsoptocht in Do...

FC Dordrecht op koers voor periodetitel: ‘Iedereen is betrokken bij doelpunten’

Het klinkt misschien gek, maar FC Dordrecht kan over twee weken al zeker zijn van play-offdeelname. ...

FC Dordrecht blijft winnen en maakt serieuze kans op periodetitel

FC Dordrecht is voorlopig niet te stoppen in 2026. De club zette vrijdagavond FC Emmen met 1-0 opzij...

Man aangehouden nadat politie verkeerde link stuurt

Een 40-jarige man uit Ridderkerk is donderdagavond aangehouden, nadat de politie zelf een fout maakt...

Zaterdag in Studio De Witt: schrijver en dichter Edjo Frank komt langs

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Edjo Frank. Frank is ee...

Een warme feesttent, koud bier en optredens: Dordts carnaval pakt uit

Afreizen naar het zuiden voor carnaval? Dat is helemaal niet nodig, als het aan de Dordtse carnavals...