Dordrecht, Netherlands

Wantijbrug probleemloos geplaatst

Het eerste nieuwe beweegbare deel van de Wantijbrug is afgelopen zaterdag probleemloos geplaatst. De operatie duurde de gehele dag is volgens Rijkswaterstaat goed verlopen.
Fokko van der Straaten | 18 juli 2020 22:51 | Aangepast op 18 juli 2020 22:51
Zaterdagochtend werd het oude gedeelte uit de brug gehesen en begin van de avond zakte het nieuwe deel exact op zijn plek.

Komend weekend zal het tweede beweegbare deel worden geplaatst. Ook dan is het hele weekend, vanaf donderdagavond 23 juli 21:00 uur, de N3 weer afgesloten. Maandag 27 juli om 5.00 uur is de N3 weer open voor alle verkeer.

Lees ook

‘Wall of Love’ groeit verder: al duizenden hartjes verzameld van mensen wereldwijd

Kom je ook een fotohartje toevoegen aan de ‘Growing Wall of Love’? Deze muur vol foto's, berichten e...

6,1 miljoen illegale pillen gevonden in loods, burgemeester grijpt in

Burgemeester Marco Oosterwijk heeft een loods in Ridderkerk voor drie maanden gesloten. In oktober w...

Deze nieuwe slogan moet Dordrecht beter op de kaart zetten

'Het begint in Dordrecht' is de nieuwe slogan van de stad. De leus is bedoeld om de stad sterker in ...

Toeristen cruisen massaal naar Dordrecht deze maand en dit is waarom

Het worden drukke Dordtse Decemberdagen: er meren in een maand liefst 66 cruiseschepen aan, met in t...

Let op: Papendrechtsebrug (N3) nacht dicht

Weggebruikers die maandagavond en -nacht van Papendrecht naar Dordrecht moeten of andersom, moeten r...

Marco Stam kritisch over opgravingen Essenhof: 'Werknemers getraumatiseerd'

“En dan zijn we verbaasd dat mensen het vertrouwen verliezen in de politiek”. Gemeenteraadslid Marco...