Dordrecht, Netherlands

Wantijbrug probleemloos geplaatst

Het eerste nieuwe beweegbare deel van de Wantijbrug is afgelopen zaterdag probleemloos geplaatst. De operatie duurde de gehele dag is volgens Rijkswaterstaat goed verlopen.
Fokko van der Straaten | 18 juli 2020 22:51 | Aangepast op 18 juli 2020 22:51
Zaterdagochtend werd het oude gedeelte uit de brug gehesen en begin van de avond zakte het nieuwe deel exact op zijn plek.

Komend weekend zal het tweede beweegbare deel worden geplaatst. Ook dan is het hele weekend, vanaf donderdagavond 23 juli 21:00 uur, de N3 weer afgesloten. Maandag 27 juli om 5.00 uur is de N3 weer open voor alle verkeer.

Meest gelezen

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

Dit familiebedrijf moet plaatsmaken voor Maasterras: ‘Ons lust en ons leven’

Motorzaak BNM Motoren in Dordrecht zit met de handen in het haar. Het bedrijf moet namelijk verhuize...

Magnetron in de brand: één persoon door ambulance meegenomen

Er is donderdagochtend brand uitgebroken in een kantoorpand aan de Maxwellstraat op bedrijventerrein...

Kan asielopvang Papendrecht ook open zónder veiligheidsplan? 'Hoeft niet langs de rechter'

Of er nu wel of geen veiligheidsplan is, de asielopvang in het centrum van Papendrecht gaat maandag ...

Rechter fluit provincie terug: Ridderkerk blijft voorlopig uit samenwerkingsverband volkshuisvesting

Het besluit van de provincie Zuid-Holland om Ridderkerk te verplichten zich te houden aan provinciaa...

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Een heldenactie voor een glazenwasser uit Dordrecht. De 54-jarige Peter Tiemans was rustig aan het w...

Mol: sinds begin dit jaar 10 autobranden, maar dader(s) spoorloos

Van in totaal tien autobranden in Dordrecht, zijn er negen aangestoken. Dat schrijft burgemeester Na...