Gisteren was Live at Wantij als opwarmer voor vandaag, bezoekers klaagden op sociale media dat er een gebrek aan sanitaire voorzieningen was. De organisatie heeft daarom extra toiletten geplaatst.
Het weer lijkt de bezoekers mee te zitten, de neerslagkans is vrijwel miniem. Het is wel fris op het festival, zo’n 19 tot 16 graden.
Vanwege de drukte vraagt de politie bezoekers met de fiets naar het festival te komen.
Programma
14.30-15.30 The overslept
The Overslept is een pop/rockband uit Hilversum gevormd door vier jeugdvrienden. Ze maken popmuziek met een stevige lading, in 2017 werden ze bekend met de hit ‘Stolen car’.
16.00-17.00 Jeangu Macrooy
Singer Songwriter Jeangu Macrooy speelt soul en pop. In maart speelde hij bij de Passion Judas.
17.30-18.30 Ronnie Flex
Ronnie Flex is een rapper bekend van de single Drank en Drugs die hij maakte met rapper Lil’ Kleine en het nummer Fan wat hij maakte met de artieste Famkelouise.
19.00-20.00 Sue the Night
De huisband van De Wereld Draait Door had hits met de nummers ´the world below´ en ´mind dear´, zangeres van de band is Singer Songwriter Suus de groot.
20.30-21.30 Alain Clark
Zanger en gitarist Alain Clark is een algemeen begrip in de Nederlandse muziek, Wie kent hem niet? Hij staat zaterdag voor het eerst op wantijpop.
22.00-23.00 Jett Rebel
In 2015 was hij er al en dit jaar is hij terug, Jett Rebel is zanger en bespeelt menig instrument.