Dordrecht, Netherlands

Warmterecord nadelig voor de natuur

Het was sinds 1960 de warmste 24 januari ooit. Het record van toen is verbroken met een record van rond de 13 graden.
Dennis Koorevaar | 25 januari 2018 10:14 | Aangepast op 25 januari 2018 10:14
De bomen vinden het al een beetje lente. Daardoor komen de bloemetjes al door. Het begint eigenlijk al een beetje lente te worden.

Meerdere nadelen. Larven zijn tegen de tijd dat de vogels weer het land binnenkomen al volgroeid en zorgt dat vogels niet voldoende voedsel hebben.

Voor de natuur in de Biesbosch is het warme weer erg nadelig. Het regent veel en dus blijft de bodem drassig. Door de harde wind en de storm van vorige week zijn er een aantal bomen omgewaaid.De Biesbosch opruimen duurt nog wel even. Gevaarlijke bomen kunnen pas gekapt worden als de wind is gaan liggen.

Lees ook

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kertspakket. De afgelopen drie dagen stond Wij...

Sliedrechts college mag aanblijven ondanks kritiek na rapport over raadhuis

Het rapport over het oude raadhuis in Sliedrecht kost niet het hele college de kop. Het gemeentebest...

WK darts in aantocht: Wesley en Jamai willen knallen in Londen

Met twee darters is onze regio goed vertegenwoordigd op het WK, dat donderdag van start gaat in Lond...

John uit Zwijndrecht opnieuw veroordeeld voor racistische projecties Erasmusbrug: ‘Uitingen van blanke superioriteit’

Het gerechtshof in Den Haag heeft twee mannen veroordeeld voor racistische projecties op de Rotterda...

Papendrechtse regenboogpad opnieuw vernield, dit keer door brand

Het regenboogpad aan de Veerweg in Papendrecht is opnieuw doelwit geworden van vandalisme. In de nac...