Dordrecht, Netherlands

Waterbus stopt met nachtvaarten

Na een proefperiode van een half jaar blijkt het toch over en uit te zijn voor de nachtvaarten van de waterbus. Er maakten te weinig mensen gebruik van. 
Sofia Letova | 8 juni 2017 16:30 | Aangepast op 8 juni 2017 16:30
De proef kostte zo'n 200.000 euro. Ondanks het hoge bedrag vindt de Partij van de Arbeid dat de nachtdienst gewoon door moet gaan. Ze zijn op zoek naar een alternatief. "Als de waterbus toch te kostbaar is of het wordt te weinig gebruikt, zou een watertaxi een goede oplossing kunnen zijn", zegt Jaqueline van den Bergh van de Partij van de Arbeid.


De proef wordt voor het grootste deel betaald door de provincie. Die beslist dan ook of de boot 's nachts blijft varen of niet. De Partij van de Arbeid in Dordrecht laat het er in ieder geval niet bij zitten. Ze nemen contact op met de Statenfractie.

De proef van een half jaar loopt over drie weken af.

htts://

Meest gelezen

Auto te water in Stadspolders, vrouw loopt nat pak op

Corrado Francke | 7 jul 2025 10:23

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Lees ook

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Big Rivers is vrijdagavond uit de startblokken geschoten. Met allerlei soorten muziek, genoeg verfri...

Mister Big Rivers zwaait af: 'Dit was een toppertje'

Bas de Zwart (71) houdt het na 22 jaar voor gezien. Hij bracht Big Rivers van klein festival naar ee...

Drechttunnel deels dicht na ongeluk

Eén tunnelbuis van de Drechttunnel richting Breda is vrijdagmiddag afgesloten na een ongeluk. Volgen...

Papendrechtse raad wil gratis abonnement op bieb tot en met 27 jaar

Als het aan een meerderheid van de gemeenteraad van Papendrecht ligt, moeten alle Papendrechters tot...

Al twee dagen vreemde lucht in Ridderkerk, maar wat is het?

Voor de tweede dag op rij heeft de brandweer vrijdag metingen gedaan vanwege een opmerkelijke lucht ...

Alles wat je moet weten over Big Rivers, het onbekendste bekende festival van de regio

Komend weekend stroomt Dordrecht weer vol voor Big Rivers, een jaarlijks terugkerend festival met mu...