Dordrecht, Netherlands

Waterbus stopt met nachtvaarten

Na een proefperiode van een half jaar blijkt het toch over en uit te zijn voor de nachtvaarten van de waterbus. Er maakten te weinig mensen gebruik van. 
Sofia Letova | 8 juni 2017 16:30 | Aangepast op 8 juni 2017 16:30
De proef kostte zo'n 200.000 euro. Ondanks het hoge bedrag vindt de Partij van de Arbeid dat de nachtdienst gewoon door moet gaan. Ze zijn op zoek naar een alternatief. "Als de waterbus toch te kostbaar is of het wordt te weinig gebruikt, zou een watertaxi een goede oplossing kunnen zijn", zegt Jaqueline van den Bergh van de Partij van de Arbeid.


De proef wordt voor het grootste deel betaald door de provincie. Die beslist dan ook of de boot 's nachts blijft varen of niet. De Partij van de Arbeid in Dordrecht laat het er in ieder geval niet bij zitten. Ze nemen contact op met de Statenfractie.

De proef van een half jaar loopt over drie weken af.

htts://

Meest gelezen

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

Redactie Streekomroep | 12 dec 2025 12:08

112-nieuws: vrouw loopt water in en speuren naar fietslampje in sloot

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 10 dec 2025 14:30

GroenLinks-kopstukken stappen op na verkiezingen: missen menselijkheid en eerlijkheid

Redactie Streek 56 | Barbara Visscher | 9 dec 2025 17:41

Lees ook

Inbraak Dordthuis via wooncomplex: gemeente doet aangifte

De gemeente Dordrecht doet aangifte van een inbraak in het Dordthuis in aanbouw. Op de nacht van 1 o...

Deze gemeente krijgt een nieuwe opvanglocatie voor Oekraïense vluchtelingen

Hardinxveld-Giessendam krijgt een derde opvanglocatie voor Oekraïense vluchtelingen. De gemeenteraad...

Nieuw kanaal moet Kinderdijk droge voeten bezorgen

De Alblasserwaard krijgt een nieuw kanaal. Het nieuwe kanaal tussen Hardinxveld-Giessendam en Giesse...

Meerdere auto's uitgebrand in Sliedrecht

In Sliedrecht zijn in de nacht van zondag op maandag twee auto’s uitgebrand. Dat gebeurde aan de Kar...

Twee Papendrechters vast na steekpartij waarbij 18-jarige gewond raakte

De politie heeft zondag twee 20-jarige mannen uit Papendrecht aangehouden voor een steekpartij in de...

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...