gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Waylon op Big Rivers?

Het nieuwe muziekevenement Rock the Garden is afgelast. De optredens van Barry Hay met eigen band en Waylon gaan niet door. Het festival zou de dag voor Big Rivers plaatsvinden.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Reden voor afgelasting is de tegenvallende kaartverkoop, zo meldt de website van muziekfestival Big Rivers. In tegenstelling tot dat festival moest voor Rock the Garden worden betaald. Het zou plaatsvinden in de Grotekerkstuin.

Op Facebook wordt nu gespeculeerd over het doorschuiven van Waylon naar het gratis festival Big Rivers. Woensdag worden de optredende artiesten bekendgemaakt, maar Big Rivers heeft op Facebook vandaag al een foto van een onherkenbaar gemaakte zanger/gitarist gezet met de vraag: "Wie is deze artiest die tijdens Big Rivers 2016 op de zaterdagavond het Dolderderman/Sena stage gaat knallen!?". Alle reageerders menen Waylon te herkennen. Op de website van de artiest is geen bevestiging te vinden.

Big Rivers vindt plaats van 15 tot en met 17 juli.

Lees ook

2609065191

Sportauto's en spareribs: ruim 57 duizend euro opgehaald voor het goede doel

Autoliefhebbers waren zondag massaal van de partij tijdens de zevende Spareribdrive. Het evenement haalde ruim 57 duizend euro op voor Stichting Voor Sara, die strijdt tegen zeldzame spierziekten.

IMG_9873

Van Pride Walk tot ‘huwelijk voor een dag’: Dordrecht viert diversiteit

Trouwen voor een dag, meelopen tijdens de kleurrijke Pride Walk of genieten van live muziek. Tijdens de Dordrecht Pride was er zaterdag van alles te beleven in de binnenstad. Bezoekers, zoals de 19-jarige Kiara, genieten zichtbaar: “Er zijn eigenlijk veel meer mensen dan je denkt die het fantastisch vinden hoe je bent.”

vuurwerkinleverpunt 2026

Ruim 120 kilo aan vuurwerk ingeleverd tijdens speciale actie

De vuurwerkinleveractie in Dordrecht heeft afgelopen zaterdag meer dan 120 kilo aan vuurwerk opgebracht. Vanwege het vuurwerkverbod is afsteken tijdens de komende jaarwisseling niet meer toegestaan. Streekgenoten konden daarom gratis en anoniem hun vuurwerk inleveren.

speld-768x511

Karoline Prins ontvangt zilveren gemeentespeld voor inzet voor kwetsbare moeders en baby’s

Karoline Prins heeft de zilveren gemeentespeld van Papendrecht ontvangen. Burgemeester Margreet van Driel reikte de onderscheiding uit als blijk van waardering voor haar uitzonderlijke en jarenlange inzet voor kwetsbare vrouwen, moeders en baby’s.

Simav-48

3D-spel van molenstichting genomineerd voor prijs

Molenstichting SIMAV (Stichting tot Instandhouding van Molens in de Alblasserwaard en de Vijfheerenlanden) is genomineerd voor de VriendenLoterij Molenprijs 2026. De stichting maakt kans op 50.000 euro met het educatieve project ‘Waar is de molenaar?’. Vanaf deze woensdag kan het publiek op het 3D-spel van SIMAV stemmen.

drugshuissluis

Voorwaardelijke celstraf voor man (35) die hennepkwekerij runde

Een 35-jarige bewoner van Groot-Ammers is eerder deze week veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van drie maanden. De man runde in een huis aan de Sluis een hennepkwekerij met zo’n driehonderd planten.