Dordrecht, Netherlands

Weer betaald parkeren op het Leerpark

Het parkeerterrein tussen de Maakfabriek en de klimhal is sinds 2 weken weer betaald parkeren. Vanaf Mei vorig jaar was het gratis en stonden de slagbomen definitief omhoog.
Dennis Koorevaar | 16 januari 2018 16:15 | Aangepast op 16 januari 2018 16:15
Toen in mei iedereen onbetaald mocht parkeren kwamen er meer studenten met de auto naar het Leerpark. Het terrein raakte te vol en bezoekers die op het Leerpark moesten zijn konden alsnog niet terecht. Nu is zijn de slagbomen weer omlaag en betaal je bij het verlaten weer 2 euro.

De gemeente is op de hoogte van de parkeerproblemen en er is een onderzoek gestart. Er wordt gekeken naar een oplossing. Een mogelijkheid is een parkeergarage, maar dat duurt nog minimaal 2 jaar.

Lees ook

Het Jaar Van: PKC'ers blikken terug op krankzinnig 'comeback season'

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. Voor ...

Grote vuurwerkvondst in schuurtje na anonieme melding

In een schuurtje in Papendrecht is maandag meer dan 180 kilo vuurwerk gevonden. Dat is ruim zeven ke...

Geparkeerde auto verwoest door brand

Bij een brand in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een auto in vlammen opgegaan. Dat g...

Bouw van 56 flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen mag doorgaan

De rechtbank oordeelt dat de bouw van 56 tijdelijke woningen aan de Laan van Riga op het bedrijvente...

Regenboog-zebrapad opnieuw vernield: ‘Wij nemen dit vandalisme serieus’

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is zaterdag opnieuw het doelwit geweest van vand...

A15 tussen Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht in file top tien Nederland

De snelweg A15 heeft de zevende plek van de file top tien van Nederland gehaald. Dit blijkt uit onde...