Dordrecht, Netherlands

Weer betaald parkeren op het Leerpark

Het parkeerterrein tussen de Maakfabriek en de klimhal is sinds 2 weken weer betaald parkeren. Vanaf Mei vorig jaar was het gratis en stonden de slagbomen definitief omhoog.
Dennis Koorevaar | 16 januari 2018 16:15 | Aangepast op 16 januari 2018 16:15
Toen in mei iedereen onbetaald mocht parkeren kwamen er meer studenten met de auto naar het Leerpark. Het terrein raakte te vol en bezoekers die op het Leerpark moesten zijn konden alsnog niet terecht. Nu is zijn de slagbomen weer omlaag en betaal je bij het verlaten weer 2 euro.

De gemeente is op de hoogte van de parkeerproblemen en er is een onderzoek gestart. Er wordt gekeken naar een oplossing. Een mogelijkheid is een parkeergarage, maar dat duurt nog minimaal 2 jaar.

Lees ook

Is dit Jubal 3.0? ‘Zoveel spelende leden bij elkaar heb ik nog nooit gezien’

Muziekvereniging Jubal lijkt met succes een nieuwe weg ingeslagen. Vorig jaar kon voor het eerst in ...

Duurzaam, gratis én verbindend: ruiltas al vijf jaar in Dordts straatbeeld

Niet meer naar een drukke winkelstraat en geen stress in het pashokje: steeds meer inwoners sluiten ...

Opnieuw illegale prostitutie aangetroffen in Papendrecht

Voor de tweede keer in een paar weken tijd is in Papendrecht illegale prostitutie aangetroffen in ee...

Optimisme bij De Plucheplakkers, over punten en miljoenen

FC Dordrecht boekt twee overwinningen op rij en is dit kalenderjaar nog ongeslagen. Daarom staan de ...

Auto vliegt in brand na explosie

In de Rembrandtstraat in Zwijndrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. ...

Krijgt deze Dordtse uitvinding een standbeeld? 'Iconen moet je koesteren'

Als het aan Tjarco van Raalte ligt, staat er over precies drie jaar na vandaag een standbeeld van de...