Dordrecht, Netherlands

Weer geen treinen morgen

Geen treinen morgen door heel het land als gevolg van een staking gesteund door de grote vakbonden. Dit heeft de NS-directie doen besluiten om helemaal geen treinen te laten rijden.
Ruud Elmendorp | 8 september 2022 15:54 | Aangepast op 8 september 2022 15:54
De staking betekent dat geen treinen rijden van en naar Dordrecht. De vakbonden zijn op uitnodiging van de NS sinds donderdagmorgen tien uur in overleg. De bonden trekken gezamenlijk op om te komen tot een betere CAO. De NS heeft een eigen onderhandelingsdelegatie aan tafel.

Volgens Hans Walthie van de FNV gaan de aangekondigde akties, ook voor volgende week dinsdag en donderdag door totdat er een goede CAO tot stand is gekomen. De NS heeft toegezegd dat het jeugdloon komt te vervallen. De verdere onderhandelingen over het loon liggen op dit moment nog ver uit elkaar.

De aangekondige stakingsaktie voor volgende week donderdag 15 september kan gevolgen hebben voor het treinverkeer in en rond Dordrecht.

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Wantijbad klaar voor het seizoen: nieuwe lichting toezichthouders geslaagd

Het Wantijbad kan dit weekend met een gerust hart open: een tiental badmeesters en juffen is deze we...

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...