Dordrecht, Netherlands

Weer prinses bij Merwekrabbers

Ernestine Prins is zaterdag geïnstalleerd als Prinses de Merwekrabbers. Prins was vorig jaar ook al de carnavalsprinses.
Peter Tromp | 14 november 2016 15:30 | Aangepast op 14 november 2016 15:30
De installatie vond plaats in de brasserie van het stadion van FC Dordrecht. Behalve een prinses zijn ook twee hofheren benoemd en een Opper.

De installatie vond plaats op de elfde van de elfde. Dat is traditioneel de datum dat de carnavalsactiviteiten starten. Tijdens het carnavalsweekeinde van 25 en 26 februari is er in het centrum ook een optocht met praalwagens.

Lees ook

‘Van school gerukt, gedeporteerd en vermoord’: Gedenksteen vertelt pijnlijke geschiedenis

Stichting Joods Overleg en de gemeente Dordrecht hebben donderdag een herinneringstegel aan de Joods...

Studenten kunnen gratis naar festival met Turfy Gang en Bilal Wahib

Alle studenten in onze streek kunnen vanaf komende dinsdag een gratis kaartje bemachtigen voor de tw...

Automobilist (22) onder invloed slaat over de kop

Een 22-jarige Alblasserdammer is in de nacht van woensdag op donderdag met zijn auto over de kop ges...

Auto's botsen op snelweg

Op de A15 van Ridderkerk richting Gorinchem heeft donderdagochtend meer dan een uur file gestaan. Da...

Vincent ‘bevrijdde’ Dordrecht en dat vergat hij nooit meer

Wat is de beste plek om geallieerde tanks neer te zetten? Met die vraag is kapitein Vincent Gray van...

Duurzaamheidskenners opgelet: hier kun je meedoen aan het Klimaatexamen

Wat weet jij over klimaatverandering? In Dordrecht kun je dit jaar op 15 mei in de Duurzaamheidsfabr...