Dordrecht, Netherlands

Weer prinses bij Merwekrabbers

Ernestine Prins is zaterdag geïnstalleerd als Prinses de Merwekrabbers. Prins was vorig jaar ook al de carnavalsprinses.
Peter Tromp | 14 november 2016 15:30 | Aangepast op 14 november 2016 15:30
De installatie vond plaats in de brasserie van het stadion van FC Dordrecht. Behalve een prinses zijn ook twee hofheren benoemd en een Opper.

De installatie vond plaats op de elfde van de elfde. Dat is traditioneel de datum dat de carnavalsactiviteiten starten. Tijdens het carnavalsweekeinde van 25 en 26 februari is er in het centrum ook een optocht met praalwagens.

Lees ook

Weggebruikers opgelet! Code oranje vanwege gladheid

Het KNMI heeft op de vroege maandagochtend code oranje afgekondigd vanwege gladheid door sneeuw en b...

Pret, maar ook problemen door winters weer in de regio

Winterse omstandigheden in onze streek, die grotendeels wit kleurt. Tot 12.00 uur was code oranje va...

Waterschap zoekt nieuwe vrijwillige dijkwachten in onze streek

Het Waterschap Rivierenland is dringend op zoek naar nieuwe vrijwillige dijkwachten in de regio Albl...

Ernstige brand historisch pand: ‘Een minuut later en jullie huis was compleet weggeweest’

In een historisch pand aan de Korte Engelenburgerkade gaat het op oudjaarsavond flink mis. Terwijl d...

Winterweer houdt aan: eerste dagen sneeuw, daarna mogelijk -10 graden

Wie dacht dat de kerstvakantie geruisloos zou eindigen, komt bedrogen uit. IJskoude lucht uit het no...

Tientallen mensen beginnen 2026 met ijskoude nieuwjaarsduik

De jassen gaan uit, de erwtensoep staat klaar en het startschot gaat. Met vastberaden blik rennen 48...