Dordrecht, Netherlands

Weer prinses bij Merwekrabbers

Ernestine Prins is zaterdag geïnstalleerd als Prinses de Merwekrabbers. Prins was vorig jaar ook al de carnavalsprinses.
Peter Tromp | 14 november 2016 15:30 | Aangepast op 14 november 2016 15:30
De installatie vond plaats in de brasserie van het stadion van FC Dordrecht. Behalve een prinses zijn ook twee hofheren benoemd en een Opper.

De installatie vond plaats op de elfde van de elfde. Dat is traditioneel de datum dat de carnavalsactiviteiten starten. Tijdens het carnavalsweekeinde van 25 en 26 februari is er in het centrum ook een optocht met praalwagens.

Lees ook

Persoon uit Beneden-Merwede gered na omslaan bootje

Op de Beneden-Merwede bij Sliedrecht is zaterdagmiddag een klein motorbootje omgeslagen. Een persoon...

Mohamed loopt razendsnelle tijd in zijn eerste hardloopwedstrijd: 'Ik bleef maar inhalen en inhalen'

Zonder trainingsschema of benul van zijn eigen snelheid verscheen hardloper Mohamed Badi (27) afgelo...

Gewapende woningoverval in Molenlanden, drie aanhoudingen

De bewoner van een huis in Schelluinen is vrijdagnacht overvallen. Dat gebeurde rond 04.20 uur. De p...

Eerste dementievriendelijke theatershow komt naar deze gemeente: ‘Zij hebben ook recht op een mooie voorstelling’

Zondag is er een bijzonder theaterstuk in Theater de Willem in Papendrecht te zien: de allereerste d...

Gemoederen lopen hoog op bij 'Ouwe Jonges'

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondag weer het nieuws van de afgelopen weken doorgenomen. ...

Helikopter met enorme hoepel vliegt boven de streek en dit is de reden

Het zal deze zaterdag ongetwijfeld een bijzonder gezicht zijn. Een helikopter met een enorme hoepel ...