Rijkswaterstaat heeft gisteravond en vannacht werkzaamheden uitgevoerd aan de A16 richting Breda, door de warmte is asfalt gaan smelten en kwam het omhoog. Het asfalt moest opnieuw worden aangelegd.
Asfaltschade aan de #A16 naar Breda. Om dit te herstellen is de rechter tunnelbuis nu dicht. pic.twitter.com/HeaFi8HONT— Rijkswaterstaat Verkeersinformatie (@RWSverkeersinfo) 26 juli 2018
Asfaltschade aan de #A16 naar Breda. Om dit te herstellen is de rechter tunnelbuis nu dicht. pic.twitter.com/HeaFi8HONT
Redactie Streekomroep | 30 oktober 2026 15:23
Rijnmond | 22 oktober 2026 10:14
Redactie Streekomroep | 23 oktober 2026 10:15
De veiling van LETS Ruilwinkel in de Dordtse wijk Oud-Krispijn heeft afgelopen weekend 3.125 euro opgeleverd. De ruilwinkel zit in financieel zwaar weer na een conflict met de vorige voorzitter en organiseerde om die reden een veiling. “Echt hartverwarmend”, zegt oprichter Gabriëlle Kocken over de opbrengst van de veiling en alle steun die zij krijgt.
Het is een bekende frustratie voor veel streekgenoten. Na een lange werkdag is het op de bomvolle wegen aansluiten geblazen. Amber van der Elst uit Dordrecht was de dagelijkse avondspits beu en besloot van de nood een deugd te maken. “Ik heb mijn rugzak omgedaan en ben 17 kilometer naar huis gaan hardlopen.”
Jamai van den Herik gaat opnieuw naar het WK darts. In een weekend met goede resultaten, maar vooral een spannende ontknoping kwalificeerde de Alblasserdammer zich voor de jaarlijkse heilige graal in de dartsport. “Ik plofte in bed en werd er emotioneel van.”
De VSP in Dordrecht dringt aan tot maatregelen bij de veerpont tussen Dordrecht en Werkendam. Een auto reed zondagavond het water in bij de opgang van de pont. Daarbij is een man overleden en raakten twee andere inzittenden gewond. De partij pleit voor een slagboom. “Dit gebeurt meestal als de pont al uit de vaart is. Je ziet dan alleen een zwart gat.”
Er moeten meer voorzieningen in of nabij de wijken Amstelwijck, Wilgenwende en Dordtse Hout komen. Dat vindt bijna de volledige gemeenteraad. Het college heeft de opdracht gekregen om mogelijkheden voor onder meer een huisarts, supermarkt en kinderopvang te onderzoeken.
De gemeente Dordrecht heeft aanpassingen gedaan aan de fietsoversteekplaats op de Burgemeester de Raadtsingel. Aan beide kanten zijn nu, op zo'n vijftig meter van de oversteek, opvallende gele waarschuwingsborden met knipperlichten geplaatst.