Rijkswaterstaat heeft gisteravond en vannacht werkzaamheden uitgevoerd aan de A16 richting Breda, door de warmte is asfalt gaan smelten en kwam het omhoog. Het asfalt moest opnieuw worden aangelegd.
Asfaltschade aan de #A16 naar Breda. Om dit te herstellen is de rechter tunnelbuis nu dicht. pic.twitter.com/HeaFi8HONT— Rijkswaterstaat Verkeersinformatie (@RWSverkeersinfo) 26 juli 2018
Asfaltschade aan de #A16 naar Breda. Om dit te herstellen is de rechter tunnelbuis nu dicht. pic.twitter.com/HeaFi8HONT
Corrado Francke | 23 september 2026 17:00
Corrado Francke | 19 september 2026 11:20
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 21 september 2026 15:00
Twee lieve Schotse hooglanders die dinsdagavond uit het niets uitbreken en de politie een lastige avond bezorgen. Ook een dag later houdt het de gemoederen rondom het Dordtse Dubbelmondepark flink bezig. De dieren kwamen op een nog onbekende manier buiten de poorten van het park. Ondanks verwoede pogingen van de politie om de dieren in te sluiten, belandden de dieren op de rondweg N3 tussen voorbijrazende auto’s. Hoe is dat mogelijk geweest?
Wat als je terug kon reizen naar 1350 en horen hoe muzikanten toen muziek maakten? Die tijdreis wordt binnenkort bijna mogelijk: onderzoekers hebben namelijk geluid weten te ontfutselen van de oudste blokfluit van ons land. “Ik wil oude instrumenten weer tot leven wekken.”
Bijna twee meter hoog, gemaakt van brons en in zijn armen een fantasiewezen; zo moet het standbeeld van Kees Buddingh eruit komen te zien. Onlangs werd bekend dat er een beeld van de Dordtse dichter komt in de binnenstad, nu is ook duidelijk wat de inwoners straks gaan zien. "Een icoon van deze stad."
Bijna een kilometer achteruit rijden over een smal dijkje is al geen pretje, laat staan als je het moet doen met een oplegger met molenwieken van maar liefst 24 meter lang. Voor transportbedrijf Van der Vlist, gespecialiseerd in speciale en zware logistiek, is het een koud kunstje. Zo ook bij het aanleveren van de nieuwe molenwieken in Bleskensgraaf.
afvaldumping
De gemeente Zwijndrecht treedt sinds vorig jaar harder op tegen mensen die hun afval dumpen, maar dit heeft voorlopig nog niet geleid tot minder afvaloverlast. In het eerste kwartaal van dit jaar zijn al 43 boetes uitgedeeld, tegenover 84 in heel 2025.
In een huis in Zwijndrecht heeft woensdagmiddag brand in een meterkast gewoed. Bewoners voorkwamen verspreiding van de brand door de meterkast dicht te doen.