Dordrecht, Netherlands

“Weinig lichtpuntjes, veel huiswerk” voor FC Dordrecht na flinke thuisnederlaag

Zowel qua uitslag en uitvoering was de 0-5 nederlaag tegen Roda JC een wedstrijd om snel te vergeten, vindt hoofdtrainer Jan Zoutman. “Vanaf het begin liepen we achter de feiten aan, dus is er verdiend verloren.”
Corrado Francke | 30 januari 2021 20:47 | Aangepast op 30 januari 2021 20:47
"Hadden weinig te vertellen"

De Schapekoppen kregen zaterdagmiddag in de eerste helft al drie tegentreffers te verwerken. “We hadden heel veel moeite met de opbouw, we konden de bal niet vasthouden en hadden echt weinig te vertellen.”


Zoutman gaf aan dat de ploeg “met zijn allen een slechte prestatie heeft geleverd”. De komende periode is daarom extra belangrijk, geeft de hoofdtrainer aan. “Het is wel duidelijk dat je een succesje nodig hebt, want anders wordt het heel zwaar."

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...

Roeiend de dag én nacht door: deze Dordtenaren leggen 210 kilometer af in minder dan 24 uur

Meer dan 200 kilometer roeien, in minder dan 24 uur. De roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roe...