gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Weinig tegengeluid over komst parkeerterrein Sterrenburg

Bewoners van de torenflat in het winkelcentrum van Sterrenburg hebben weinig bezwaar tegen de komst van het parkeerterrein. Dat zegt een bestuurslid van de Vereniging van Eigenaren.

Vera Willers |  | Aangepast op
Door de grote hoeveelheid auto's ontstaat er fijnstof en daar hebben sommige bewoners van de flat last van. "Als ik mijn balkon schoongemaakt heb, is het binnen de kortste keren weer zwart", zegt een bewoner. Bestuurslid van de Vereniging van Eigenaren Martin Verspui zegt echter weinig tegengeluid te horen van de bewoners. "Ze hebben al een informatieavond gehad van Wereldhave, de pandeigenaar, en er zijn in ieder geval bij ons als vereniging weinig klachten binnengekomen."

Toch zijn er bewoners die wel moeite hebben met de komst van het parkeerterrein. "Het zijn vooral de mensen die op de eerste verdieping aan de kant van het terrein wonen", zegt Verspui. "We gaan waarschijnlijk ook onderzoek doen naar het fijnstof, in hoeverre dat gevolgen kan hebben."

Lees ook

bus streekbus Qbuzz

Let op: woensdag rijden de meeste bussen in onze streek niet

Mensen die normaal gesproken met de bus van Qbuzz van A naar B reizen, hebben woensdag een kleine kans dat de bus ook rijdt. Vakbonden CNV en FNV organiseren een landelijke ov-staking in het streekvervoer en buschauffeurs bepalen zelf in hoeverre ze hier aan meedoen.

oplichting oudere man

Ouderen in de hele streek slachtoffer van oplichter Abdul W.: drie jaar cel

Agent, bankmedewerker en pakketbezorger: Abdul W. (24) was het allemaal. In verschillende gemeenten in onze regio was hij betrokken bij oplichting van ouderen, nu is hij veroordeeld tot drie jaar cel. Hij is al eerder veroordeeld voor oplichting, maar ging direct na zijn vrijlating meermaals in de fout.

OPMA Simone van der Kraan foto artikel

Op Pad Met Ad: Simone van der Kraan brengt mensen samen met liefde voor koken

Simone van der Kraan kookt maandelijks vrijwillig voor en met mensen die te maken hebben met eenzaamheid of armoede. In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad, gaat Ad met haar naar de keuken waar ze elke maand kookt voor de mensen.

lijnzaadstraatrotterdampolitie

Vierde aanhouding voor dood Zwijndrechtenaar

De politie heeft een vierde man aangehouden voor de dood van een 44-jarige man uit Zwijndrecht. Het lichaam van de Zwijndrechtenaar werd eind mei aangetroffen in een huis aan de Lijnzaadstraat in Rotterdam, nadat hier brand had gewoed.

foto 2 artikel autobrand

Mogelijke brandstichter opgepakt, opluchting in eetcafé: ‘Berg ellende van gehad’

Opluchting bij eetcafé-eigenaar Monique van Esseveld. De man die eerder dit jaar mogelijk haar bedrijfsbus- en auto in brand stak, is aangehouden. “Fijn dat ze iemand hebben gepakt”, reageert de Dordtse.

IMG_7929

Man (26) opgepakt voor ontvoering en gewelddadige woningoverval

De politie heeft maandag een derde verdachte aangehouden voor een ontvoering en een gewelddadige woningoverval afgelopen zomer in Rotterdam. Het gaat om een 26-jarige man uit Papendrecht.