gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Weinig tegengeluid over komst parkeerterrein Sterrenburg

Bewoners van de torenflat in het winkelcentrum van Sterrenburg hebben weinig bezwaar tegen de komst van het parkeerterrein. Dat zegt een bestuurslid van de Vereniging van Eigenaren.

Vera Willers |  | Aangepast op
Door de grote hoeveelheid auto's ontstaat er fijnstof en daar hebben sommige bewoners van de flat last van. "Als ik mijn balkon schoongemaakt heb, is het binnen de kortste keren weer zwart", zegt een bewoner. Bestuurslid van de Vereniging van Eigenaren Martin Verspui zegt echter weinig tegengeluid te horen van de bewoners. "Ze hebben al een informatieavond gehad van Wereldhave, de pandeigenaar, en er zijn in ieder geval bij ons als vereniging weinig klachten binnengekomen."

Toch zijn er bewoners die wel moeite hebben met de komst van het parkeerterrein. "Het zijn vooral de mensen die op de eerste verdieping aan de kant van het terrein wonen", zegt Verspui. "We gaan waarschijnlijk ook onderzoek doen naar het fijnstof, in hoeverre dat gevolgen kan hebben."

Lees ook

20261015_101657

Niet alleen voor de dorst, ook als troost: Rijkswaterstaat bedankt reizigers en deelt appels uit

Een appeltje voor de dorst of fietslampjes om ook in het donker zichtbaar te zijn: Rijkswaterstaat deelt op verschillende locaties in onze streek bedankjes uit aan alle reizigers vanwege de alternatieven die zij hebben gekozen sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug.

businkexplosie

Explosie bij huis, voorgevel raakt beschadigd

Bij een woning aan de Molen de Goliath in Dordrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosief afgegaan. Daarna is brand ontstaan. De voorkant van het huis is beschadigd geraakt.

Foto2

Reis door Koerdistan opent de ogen van Maila: ‘Dankbaar dat ik in vrijheid kon opgroeien’

Grootgebracht met de Koerdische cultuur en opgegroeid in Dordrecht: Maila Ahmad (32) is voor een zesdelige docuserie naar Koerdistan gereisd om haar achtergrond beter te begrijpen. Daarin stuit ze op heftige verhalen en leert ze over haar afkomst. “Ik wil heel graag dat wij als Koerden iets meer onze identiteit kunnen uitdragen en dat meer mensen van ons weten.”

festival

Doet Dordrecht gooi naar titel Culturele Hoofdstad van Europa?

Het college van burgemeester en wethouders wil Dordrecht aanmelden voor de titel Europese Culturele Hoofdstad 2033. De gemeenteraad wordt gevraagd om daarmee in te stemmen. Of Dordrecht uiteindelijk echt kandidaat wordt, is nog niet zeker.

asmediapolitie2

Politie deelt beelden overval juwelier: overvaller richt wapen op personeel en haalt uit met hamer

De twee mannen die vorige maand een juwelier aan de Voorstraat in Dordrecht overvielen, zijn nog altijd niet opgepakt. De politie heeft nu videobeelden van de overval gedeeld in de hoop de daders op te sporen.

tv47kenya

Sliedrechter benoemd tot minister in omstreden parallelle regering Sudan

Een man uit Nederland is begin mei benoemd tot minister van Justitie in een omstreden regering van de Rapid Support Forces (RSF) in Sudan. Dat blijkt uit onderzoek van de NOS. Bronnen melden aan Rijnmond dat het gaat om een man uit Sliedrecht.