gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Weinig tegengeluid over komst parkeerterrein Sterrenburg

Bewoners van de torenflat in het winkelcentrum van Sterrenburg hebben weinig bezwaar tegen de komst van het parkeerterrein. Dat zegt een bestuurslid van de Vereniging van Eigenaren.

Vera Willers |  | Aangepast op
Door de grote hoeveelheid auto's ontstaat er fijnstof en daar hebben sommige bewoners van de flat last van. "Als ik mijn balkon schoongemaakt heb, is het binnen de kortste keren weer zwart", zegt een bewoner. Bestuurslid van de Vereniging van Eigenaren Martin Verspui zegt echter weinig tegengeluid te horen van de bewoners. "Ze hebben al een informatieavond gehad van Wereldhave, de pandeigenaar, en er zijn in ieder geval bij ons als vereniging weinig klachten binnengekomen."

Toch zijn er bewoners die wel moeite hebben met de komst van het parkeerterrein. "Het zijn vooral de mensen die op de eerste verdieping aan de kant van het terrein wonen", zegt Verspui. "We gaan waarschijnlijk ook onderzoek doen naar het fijnstof, in hoeverre dat gevolgen kan hebben."

Lees ook

INV.20268.313-37590-260256

Wat doe je voor de kost? De nieuwe FC Dordrecht-spits geeft nooit eerlijk antwoord

Keepers zijn vaak vreemde vogels in de voetballerij, maar bij FC Dordrecht kan de spits er ook wat van. Wie namelijk vraagt wat Dario Sits doet voor de kost, krijgt geen eerlijk antwoord.

Wilhelminaboom

Eigenaresse van eetcafé: ‘Ik hoop dat we na de zomervakantie een frisse start kunnen maken’

Monique van Esseveld hoopt na de zomervakantie op een frisse start bij haar eetcafé De Wilhelminaboom. Eerder werden beide bedrijfsauto’s van haar bedrijf in brand gestoken. Hoewel de nieuwe bedrijfsauto’s inmiddels weer op het terrein staan, blijven er onzekerheden.

105e4d8d-fa56-3a35-9387-3827249949d5.jpg

Uitzonderlijk warme en droge zomer, maar waar zijn de onweersbuien?

Temperaturen hoger dan 30 graden, een kurkdroge bodem en dagenlang een brandende zon: het klinkt als het perfecte recept voor een zomer vol spectaculaire onweersbuien. Toch bleef het deze zomer opvallend vaak stil aan de hemel. Waar bleven die verkoelende plensbuien en donderslagen? En waarom levert extreme warmte lang niet altijd onweer op?

Foto-Hemelpostbrievenbus-van-Hemelpost_-©Kimm-Mulder

Nieuwe Hemelpostbrievenbus biedt troost aan nabestaanden

Op begraafplaats Achterambacht in Hendrik-Ido-Ambacht is een Hemelpostbrievenbus geplaatst bij het Herdenkingsveld. De brievenbus biedt nabestaanden de mogelijkheid om een kaartje, brief of tekening achter te laten voor iemand die zij missen.

mishandelingconducteur

Verdachte mishandeling treinconducteur nog niet gepakt, politie toont herkenbare beelden

De politie heeft nog geen tips binnengekregen over de verdachte die begin november een treinconducteur heeft mishandeld bij station Sliedrecht. Daarom zijn maandagmiddag herkenbare beelden van de man naar buiten gebracht, zo laat een woordvoerder weten aan deze streekomroep.

nk2026081493A02173

FC Dordrecht ziet zege bij RKC in blessuretijd uit handen glippen

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een zuur punt gepakt bij RKC Waalwijk. Door een tegentreffer in blessuretijd speelde de ploeg gehuld in het nieuwe, door de Eerste Vrije Statenvergadering geïnspireerde uittenue, met 2-2 gelijk.