gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Weinig tegengeluid over komst parkeerterrein Sterrenburg

Bewoners van de torenflat in het winkelcentrum van Sterrenburg hebben weinig bezwaar tegen de komst van het parkeerterrein. Dat zegt een bestuurslid van de Vereniging van Eigenaren.

Vera Willers |  | Aangepast op
Door de grote hoeveelheid auto's ontstaat er fijnstof en daar hebben sommige bewoners van de flat last van. "Als ik mijn balkon schoongemaakt heb, is het binnen de kortste keren weer zwart", zegt een bewoner. Bestuurslid van de Vereniging van Eigenaren Martin Verspui zegt echter weinig tegengeluid te horen van de bewoners. "Ze hebben al een informatieavond gehad van Wereldhave, de pandeigenaar, en er zijn in ieder geval bij ons als vereniging weinig klachten binnengekomen."

Toch zijn er bewoners die wel moeite hebben met de komst van het parkeerterrein. "Het zijn vooral de mensen die op de eerste verdieping aan de kant van het terrein wonen", zegt Verspui. "We gaan waarschijnlijk ook onderzoek doen naar het fijnstof, in hoeverre dat gevolgen kan hebben."

Lees ook

foto speelplekken ALB

Groot kinderprotest bij gemeentehuis: ‘Speeltuinen moeten gewoon blijven’

Harde muziek, veel toeters, fluitjes en borden met leuzen erop. Zo gaat het er dinsdagavond voor het gemeentehuis in Alblasserdam aan toe. Daar protesteren dan tientallen kinderen tegen het besluit van de gemeente om van 12 speeltuinen de toestellen weg te halen. ‘Goed dat jullie hier staan.’

albertschweitzerasz

Dit ziekenhuis plaatst jaarlijks vijf tot zeven patiënten op zwarte lijst: 'Jaar lang geen verpleging'

Van doodsbedreigingen tot schoppen, duwen en slaan: zorgmedewerkers krijgen steeds vaker te maken met agressie. Soms gaat dit zo ver, dat ziekenhuizen de bezoekers en patiënten op een zwarte lijst zetten. "Vaak gebeurt dit onder invloed van drank of drugs", zegt het Albert Schweitzer Ziekenhuis tegen Rijnmond.

Point Blur_Jul162025_212432 (1)

Man die meester Recep neerstak heeft niet meegewerkt in Pieter Baan Centrum

De man die vastzit voor het neersteken van meester Recep in juli 2025 in Alblasserdam heeft niet meegewerkt aan gedragskundig onderzoek in het Pieter Baan Centrum (PBC). De deskundigen hebben daarom geen conclusies kunnen trekken over eventuele stoornissen.

geblokkeerd speeltuintje

Protest tegen verdwijnen speelplekken zwelt aan: 'Geef de kinderen hun stem terug'

Een online petitie en plannen voor een protest bij de eerstkomende raadsvergadering. Inwoners van Alblasserdam roeren zich nadat bekend is geworden dat van twaalf speelplekken de toestellen zullen verdwijnen. “Er is al zo weinig voor de kinderen in het dorp.”

De Plucheplakkers

Dordtse defensieve zorgen, toch vinden De Plucheplakkers een lichtpuntje

De Plucheplakkers treden in de nieuwste aflevering weer aan in de basisopstelling om het wel en wee van FC Dordrecht te bespreken. Uiteraard staat de (tegen)doelpuntenregen tegen Jong AZ centraal.

Point Blur_Sep282026_145226

Foutje op snelweg komt bestuurder duur te staan, auto de sloot in

Een bestuurder is maandagmiddag met zijn auto in de sloot beland langs de A27 bij Hoogblokland. Bij het ongeluk waren geen andere voertuigen betrokken.