gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Weizigt en Gemiva breiden samenwerking verder uit

f83c64d463fa5ca1366e83291fe54e91

Duurzaamheidscentrum Weizigt en Gemiva SVG-groep zetten op 1 juli samen hun handtekening onder de huurovereenkomst voor de Paardenstal van Koetshuis Weizigt gezet. Hiermee wordt de samenwerking tussen Weizigt en Gemiva officieel verder uitgebreid.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Naast dagbesteding op Stadsboerderij Weizigt en in de Koetsruimte van Koetshuis Weizigt, zal vanaf deze zomer ook de Paardenstal hiervoor ingezet worden.

In de Paardenstal krijgen bezoekers de gelegenheid om, op bepaalde momenten, aan te schuiven voor een bakje koffie of thee. Ook ontmoetingscentrum Fideel, nu gevestigd in de Koetsruimte, krijgt hier een plekje. Op de nieuwe locatie van Fideel worden de duurzame activiteiten, zoals het inzamelen van recyclebare materialen en kinderkleding, voortgezet.

Maar er worden ook nieuwe activiteiten gestart zoals het bakken van zoete lekkernijen en het verzorgen van de catering voor Weizigt. Niet alleen Weizigt en Gemiva, maar ook de bezoekers van Weizigt zullen dus zeker plezier hebben van deze uitbreiding.

In tegenstelling tot twee jaar geleden, toen met taart en een heuse polonaise de handtekening werd gezet onder de huurovereenkomst, wordt er dit keer geen feestelijk tekenmoment georganiseerd.

Maar zodra de Paardenstal helemaal ingericht is en de cliënten hun weg gevonden hebben, zal de uitbreiding van deze samenwerking alsnog gevierd worden.

Lees ook

businkautobrandhagi

Twee autobranden in één nacht in de streek

Op twee plekken in de streek zijn in de nacht van woensdag op donderdag auto’s in vlammen opgegaan. Eerst was het raak aan de Sluisweg in Hardinxveld-Giessendam, nog geen uur later aan de Buitendijks in Papendrecht.

foto de brug de keet

Betonvlechters leggen basis voor nieuwe klep Papendrechtsebrug

Een nieuwe tandbaan, verstevigingen en nieuwe kabels: de nieuwe brugkelder krijgt steeds meer vorm. Nadat de afgelopen periode vooral in het teken stond van het verwijderen van onderdelen en het volledig leegmaken van die kelder, is inmiddels de volgende fase aangebroken: de wederopbouw.

paul nuijten

Excuses na vijfde nederlaag op rij FC Dordrecht, ‘alleen woorden zeggen niets’

Trainer Paul Nuijten zegt sorry tegen de naar Oss meegereisde fans van FC Dordrecht. De Schapekoppen leden in Brabant een pijnlijke 3-0 nederlaag, waardoor de ploeg minstens tot zondag hekkensluiter in de Keuken Kampioen Divisie is.

luchtfotograaf Luke Verschoor

Luke Verschoor maakt fotografiedroom waar op La Palma: ‘Dit is toch gewoon next level’

Het was een droom die al langer in zijn hoofd zat: naar La Palma om onder een van de donkerste sterrenhemels van Europa een meteorenzwerm te fotograferen. Deze zomer kon astrofotograaf Luke Verschoor uit Nieuw-Lekkerland het eindelijk waarmaken. Samen met een vriend reisde hij naar het Spaanse eiland om de Perseïden vast te leggen.

Schermafdruk op 2026-10-02 11-48-08

Op Pad Met Ad: verschillende meningen over het 'Jetten-kabinet’

In een nieuwe aflevering van 'Op Pad Met Ad' gaat presentator Ad van den Herik de straat op in Dordrecht. Hij vraagt inwoners wat zij vinden van het kabinet-Jetten. De meningen lopen uiteen. Zo noemt een bewoner het kabinet ‘hectisch’ en zou hij het graag anders zien.

zwijndrechtsebrug

Let op: deze brug is twee nachten dicht voor verkeer

De Zwijndrechtsebrug is komende week twee nachten in beide richtingen dicht. Rijkswaterstaat voert werkzaamheden uit aan de kelder van de brug.