gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Weizigt en Gemiva breiden samenwerking verder uit

f83c64d463fa5ca1366e83291fe54e91

Duurzaamheidscentrum Weizigt en Gemiva SVG-groep zetten op 1 juli samen hun handtekening onder de huurovereenkomst voor de Paardenstal van Koetshuis Weizigt gezet. Hiermee wordt de samenwerking tussen Weizigt en Gemiva officieel verder uitgebreid.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Naast dagbesteding op Stadsboerderij Weizigt en in de Koetsruimte van Koetshuis Weizigt, zal vanaf deze zomer ook de Paardenstal hiervoor ingezet worden.

In de Paardenstal krijgen bezoekers de gelegenheid om, op bepaalde momenten, aan te schuiven voor een bakje koffie of thee. Ook ontmoetingscentrum Fideel, nu gevestigd in de Koetsruimte, krijgt hier een plekje. Op de nieuwe locatie van Fideel worden de duurzame activiteiten, zoals het inzamelen van recyclebare materialen en kinderkleding, voortgezet.

Maar er worden ook nieuwe activiteiten gestart zoals het bakken van zoete lekkernijen en het verzorgen van de catering voor Weizigt. Niet alleen Weizigt en Gemiva, maar ook de bezoekers van Weizigt zullen dus zeker plezier hebben van deze uitbreiding.

In tegenstelling tot twee jaar geleden, toen met taart en een heuse polonaise de handtekening werd gezet onder de huurovereenkomst, wordt er dit keer geen feestelijk tekenmoment georganiseerd.

Maar zodra de Paardenstal helemaal ingericht is en de cliënten hun weg gevonden hebben, zal de uitbreiding van deze samenwerking alsnog gevierd worden.

Lees ook

mobiliteitsadviseur

Fiets van de zaak en gratis ov: dit kunnen bedrijven doen om bereikbaar te blijven

Hoe blijf je als bedrijf of instelling bereikbaar voor personeel en klanten, nu de Papendrechtsebrug dicht is? Wie worstelt met die vraag, kan een beroep doen op onder meer Lisette Zwartkruis. Namens Zuid-Holland Bereikbaar denkt zij als mobiliteistadviseur mee over oplossingen. “Bedrijven hebben hele andere dingen aan hun hoofd.”

boodschappenpexels

Winkels in meer gemeenten open op zondag: 'Keuzevrijheid voor ondernemers en inwoners'

Steeds meer gemeenten in onze streek willen ondernemers de mogelijkheid geven hun winkels ook op zondag te openen. Waar momenteel winkels alleen in Dordrecht, Zwijndrecht en Papendrecht open zijn op deze dag, hebben ook Sliedrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Ridderkerk nu dergelijke plannen in hun coalitieakkoord staan.

controlepap

Gemeente ontdekt woonfraude en arbeidsuitbuiting bij controle

De gemeente Papendrecht heeft tijdens een integrale woningcontrole bijna dertig huizen bezocht. Bij een grote meerderheid bleken de zaken niet op orde te zijn. Zo waren bij meerdere adressen mensen aanwezig die niet op dat adres stonden ingeschreven en werden waarschuwingen uitgedeeld vanwege drugsoverlast.

biesboschharmblom

Vastlopen ligt op de loer: watersporters gewaarschuwd voor lage waterstand

Wie de komende weken met een motorboot de Biesbosch in wil, doet er goed aan zich voor te bereiden. Door de aanhoudende droogte staan veel kreken uitzonderlijk laag en raken ze steeds meer begroeid met waterplanten en algen. "De plantengroei is wel een dingetje."

sophiapolder

Waterschappen scherp op droogte en roepen op: wees zuinig met water

De aanhoudende droogte zorgt ervoor dat de afvoer van de Rijn verder daalt. De komende weken blijft het naar verwachting warm en droog. Volgens Rijkswaterstaat komt de afvoer van de Rijn mogelijk in de buurt van het laagste julirecord ooit gemeten in 1976. De verwachting is dat de afvoer verder kan dalen richting de 700 kubieke meter per seconde.

Hendrik-Ido-Ambacht

Oud-burgemeester Herman J. veroordeeld voor kinderporno: 'Fantaseren over misbruik was bijzonder schokkend'

De rechter heeft de oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. veroordeeld voor het bezit van kinderporno. Hij krijg een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.